خبر
مواد معدنی   دانشگاه ها  
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد:

ارتباط مستمر دانشگاه امیرکبیر با ایمیدرو در قالب پروژه های تحقیقاتی

می متالز - رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: دانشگاه امیرکبیر، ایجاد ارتباط مستمر با ایمیدرو در قالب انجام پروژه های تحقیقاتی را در شمار برنامه های خود قرار داده است.

به گزارش می متالز، احمد معتمدی در نشست "بومی سازی و فعال سازی ظرفیت های بخش معدن" که به میزبانی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، افزود: دانشگاه امیرکبیر آمادگی دارد تا ظرفیت های خود را بیش از پیش به سمت معدن و صنایع معدنی سوق دهد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به اعمال تحریم ها، دانشگاه ها باید نقش بیشتری در ظرفیت سازی صنایع داشته باشند، اظهار داشت: هدف دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این شرایط این است که بیش از این در خدمت این صنایع به ویژه حوزه مهمی همچون معدن و صنایع معدنی باشد.
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه بخش معدن و صنایع معدنی از تاثیرگذارترین حوزه های اقتصادی کشور است، گفت: دانشگاه امیرکبیر هدایت تحقیقات و پروژه ها به سمت رفع مشکلات بخش معدن و همچنین ارتباط موثر با این حوزه به طور عملی را افزایش خواهد داد.
معتمدی با اشاره به نشست بومی سازی و فعال سازی ظرفیت های بخش معدن، گفت: اینگونه نشست ها به صورت علمی، فنی و اجرایی است تا به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنیم.

 

برنامه های دانشگاه امیرکبیر در پیوند دانشگاه و معدن و صنایع معدنی

رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به اهداف و فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی دانشکده مهندسی معدن و متالورژی دانشگاه امیرکبیر گفت: ترویج و توسعه روحیه تحقیق و نوآوری و هدایت پروژه های دانشگاه امیرکبیر به سمت رفع مشکلات بخش معدن را می توان از برنامه های این دانشگاه نام برد.
وی همچنین ایجاد زمینه های لازم جهت عقد قرارداد و نظارت بر حسن انجام پروژه های صنعتی را از ظرفیت های دانشگاه امیرکبیر در همکاری های این مرکز علمی با ایمیدرو خواند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 غریب پور خبر داد:

اجرای نقشه راه صنعت گوهر سنگ از سال 99/ برگزاری گردهمایی گوهرسنگ ها در 14 اسفند

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو از اجرای نقشه راه صنعت گوهر سنگ از سال 99 خبر داد. دکتر غریب پور همچنین گفت: اسفند امسال گردهمایی واکاوی چالش ها و راهکارهای توسعه هنر صنعت گوهر سنگ ها برگزار می شود.
 

جشنواره عکس معدن اردیبهشت ماه سال آتی برگزار می شود

می متالز - سومین دوره جشنواره عکس معدن اردیبهشت ماه سال 99 برگزار می شود.
 در نشست مدیران روابط عمومی شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی مطرح شد؛‌

لزوم ایجاد هم افزایی و یکپارچگی در فعالیت های روابط عمومی

می متالز - مدیر روابط عمومی سازمان ایمیدرو بر لزوم جایگاه مستقل روابط عمومی ها در چارت های سازمانی تاکید کرد و خواهان ایجاد هم افزایی و یکپارچگی در اجرای سیاست های این حوزه شد.
 نعیمی اعلام کرد:

نیاز 1.5 میلیارد دلاری معدن و صنایع معدنی برای تامین ماشین آلات/ اعلام آمادگی شرکت های چادرملو، ملی مس و گل گهر در تامین ماشین آلات

می متالز - قائم مقام ایمیدرو از نیاز 1.5 میلیارد دلاری بخش معدن و صنایع معدنی برای تامین ماشین آلات این حوزه طی سال های آتی خبر داد.
 با حضور قائم مقام ایمیدرو انجام شد:

برگزاری نخستین نشست کمیته عالی HSEE در ایمیدرو

می متالز - نخستین نشست کمیته عالی ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) در ایمیدرو با حضور قائم مقام ایمیدرو و اعضای این کمیته برگزار شد.
 غریب پور در مراسم گرامیداشت روز زن اعلام کرد:

هدف ایمیدرو افزایش سهم بخش معدن و صنایع معدنی در تولید ناخالص داخلی/ تاکید بر نقش بانوان در موفقیت های ایمیدرو

می متالز - غریب پور با تاکید بر نقش بانوان در دستیابی به موفقیت های سازمان ایمیدرو، گفت: افزایش سهم بخش معدن و صنایع معدنی در تولید ناخالص داخلی از اهداف ایمیدرو است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما