خبر
بورس و سهام   پالایشگاه  

"شبندر" و کاهش ۲۷ درصدی سود هر سهم

می متالز - این شرکت براساس عملکرد ۹ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ مبلغ ۴۲،۴۶۳ میلیارد ریال سود خالص محقق کرده است.

به گزارش می متالز، شرکت پالایش نفت بندر عباس در دوره ۹ماهه منتهی به ۹۸/۰۹/۳۰ (حسابرسی نشده) به ازای هرسهم ۱،۴۸۰ ریال سود محقق کرده شرکت در سال مالی جاری سرمایه‌ی خود را ۱۰۰درصد افزایش داده و با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال گذشته در سود هر سهم ۲۷درصد کاهش داشته، ولی سود خالص ۵۱درصد رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۶۴درصد فروش است.

این شرکت براساس عملکرد ۹ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ مبلغ ۴۲،۴۶۳ میلیارد ریال سود خالص محقق کرده است.

کد خبر: 81466
تاریخ: 1398/11/03 - 17:28
منبع: بورس نیوز

پالایش نفت بندر عباس  شبندر  بازار سرمایه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 توسط یک کارگزاری بررسی شد:

مقایسه سرمایه، قیمت سهم، بازدهی و ارزش بازار ۲۰ بانک

می متالز - ۲۰ بانک بورسی و فرابورسی از لحاظ سرمایه، سهم از کل سرمایه و ارزش بازار، قیمت سهم، بازدهی یکساله و ارزش بازار توسط یک کارگزاری مورد بررسی قرار گرفت.
 

فهرست ۵ سهم پرحجم در نیمه اول معاملات و شاخص ۴۹۸ هزار تایی

می متالز - با گذشت یک ساعت از آغاز معاملات امروز بازار سهام که شاخص با جهش ۱۶ هزار و ۹۳۳ واحدی به کانال ۴۹۸ هزار تایی وارد شده، پنج سهم دارای بیشترین حجم معاملات شدند.
 عسکری تشریح کرد؛

گسیل نقدینگی به بازار سرمایه و دلایل آن

می متالز - شفافیت در قوانین، سهولت انجام معاملات، امکان تشکیل پرتفوی سرمایه‌گذاری متناسب با سطح ریسک‌پذیری، بالا بودن میزان نقدشوندگی دارایی، تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی و تقویت متغیرهای کلان اقتصادی کشور و امثال آن از مزیت‌ها و جذابیت‌های بازار سرمایه برای مردم است که به گسیل شدن نقدینگی به بازار سرمایه شده است.
 

ماجرای ارزان‌ خری فولاد و گران‌ فروشی آن در بازار آزاد

می متالز - در شرایطی که بازار سرمایه با جذب نقدینگی از سطح جامعه امیدهای زیادی را برای بهبود اقتصاد و صنایع کشور زنده کرده، مدعیان تولید، با خرید ورق‌های فولادی ارزان‌قیمت با مجوز وزارت صمت از بازار رسمی کالا، به جای «تولید» در بازار آزاد دلال‌بازی راه انداخته‌اند که سبب دردسرهایی برای تولیدکنندگان واقعی شده است.
 

صید بزرگ بورس در تور افتاد!

می متالز - در تازه‌ترین خبر‌های رسیده، تنها یکی از زیرمجموعه‌های شستا یعنی سیمان‌ تامین پس از سیمان ساوه، ۳شرکت را آماده بدرقه برای ورود به بورس تهران داشته و این شرکت‌ها پس از مراحل پذیرش، وارد گود بازار سرمایه خواهند شد.
 

رانت‌ خواران فولادی علیه سهامداران شرکت‌های بورسی

می متالز - انجمن توسعه سرمایه‌ گذاری حرفه‌ای ایران در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور و سه وزیر صمت، اقتصاد و رفاه “از تحرکات دلالان در بازار فولاد ابراز نگرانی کرده و این تحرکات را اقدامی در جهت تضعیف حقوق سهامدار و متعاقب آن مخالف سیاست‌های ماندگاری نقدینگی در بازار سرمایه کشور عنوان کرده است”.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما