خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

"فنورد" و رشد فروش در دی ماه

می متالز - این سهم در دی رشد فروش را ثبت کرد سهم در دی با فروش ۸۲۴ میلیارد ریالی بهتر از آذر داشت.

به گزارش می متالز، نرخ فروش رشد کرده و به ۵۴،۳۹۰،۰۷۷ ریال رسیده است. در آذر با فروش ۶۵۶ میلیارد ریالی و نرخ فروش نیز ۴۸،۰۳۶،۳۰۲ ریال است.

در آبان با فروش شبیه ماه قبل ۶۱۸ میلیارد ریال فروش داشته است نرخ فروش نیز ۴۴،۴۸۷،۲۹۸ ریال بوده.

در مهر ماه ۶۰۹ میلیارد ریال فروش زد و نرخ فروش ۴۵،۰۷۰،۸۰۵ ریال بود. جمعا ۵۱۶۶ میلیارد ریال ۱۰ ماهه فروش داشته. نرخ در آذر و دی و مقدار فروش در دی بهتر شده است.

میانگین فروش ماهانه ۸ ماهه گذشته ۴۸۲ میلیارد ریال بوده و نشان می دهد دی بسیار بهتر از میانگین عمل کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صید بزرگ بورس در تور افتاد!

می متالز - در تازه‌ترین خبر‌های رسیده، تنها یکی از زیرمجموعه‌های شستا یعنی سیمان‌ تامین پس از سیمان ساوه، ۳شرکت را آماده بدرقه برای ورود به بورس تهران داشته و این شرکت‌ها پس از مراحل پذیرش، وارد گود بازار سرمایه خواهند شد.
 

رانت‌ خواران فولادی علیه سهامداران شرکت‌های بورسی

می متالز - انجمن توسعه سرمایه‌ گذاری حرفه‌ای ایران در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور و سه وزیر صمت، اقتصاد و رفاه “از تحرکات دلالان در بازار فولاد ابراز نگرانی کرده و این تحرکات را اقدامی در جهت تضعیف حقوق سهامدار و متعاقب آن مخالف سیاست‌های ماندگاری نقدینگی در بازار سرمایه کشور عنوان کرده است”.
 

به‌دنبال سوددهی در زنجیره فولاد

می متالز - یکی از مشکلاتی که در زنجیره صنعت فولاد وجود دارد، این مسئله است که سودآوری بخش معدن از فولادسازی و محصولات نهایی در این زنجیره بیشتر است؛
 عضو هیات مدیره انجمن فولاد:

دلالان در صف دریافت رانت فولادی

می متالز - سلیمانی گفت: حضور واسطه‌ها و دلالان در این بازار قابل‌انکار نیست و بخشی از سود ناشی از افزایش قیمت‌ها، به جیب دلالان می‌رود.
 

افزایش هزینه استهلاک شرکت‌ها

می متالز - یکی از مهم‌ترین عوامل محرک این روزهای بازار سرمایه، تجدید ارزیابی است که در واقع به توجیهی برای رشد بالای برخی شرکت‌ها تبدیل شده است.
 

تغییر ذائقه سهامداران

می متالز - در این روزهای بازار سرمایه ایران گزاره‌ای بین حتی افراد قدیمی بازار دهان به دهان می‌چرخد، بدین مضمون که ارزش جایگزینی این شرکت فلان میلیارد تومان است و سهام این شرکت با توجه به قیمت فعلی آن ارزنده است. در واقع، پارادایم سرمایه‌گذاری در بین سهامداران خرد گویا از «سودآوری شرکت» به سمت «ارزش روز دارایی‌ها (حتی نه بر اساس خالص ارزش روز دارایی‌ها)» چرخیده است، اما آیا این تغییر ذائقه موقت است یا دائمی!؟
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما