خبر
سنگ آهن  

اخذ گواهینامه نظام مدیریت کیفیت ISO9001-2015

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر طی انجام فرایند ممیزی از سوی ممیزان شرکت SGS موفق به دریافت گواهینامه نظام مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001-2015 با اعتبار SAS بین المللی از شرکت SGS سوئیس گردید.

به گزارش می متالز، مجيد عليدادی معاون توسعه مدیریت و سرمايه انسانی شركت گل گهر با اعلام اين خبر افزود: صدور گواهینامه نظام مدیریت کیفیت ISO 9001-2015، به همراه توسعه دامنه آن در سطح کل شرکت با استمرار کوشش همه همكاران در شرکت به ثمر نشست. صدور اين گواهينامه معتبر بدون شك در افزايش تعهد مدیران ارشد به بهبود مستمر در مسیر تعالی كمك خواهد كرد وان شا الله شاهد موفقيت های بيشتر در اين حوزه خواهيم بود.
وی افزود: تلاش موثر تمامی پرسنل بالأخص همكاران مديريت سيستم ها برنامه و بودجه در این مسیر ارزشمند ستودنی است و امید می رود کسب این دستاورد ارزشمند و نهادینه سازی آن در  تمامی ابعاد عملیاتی و تولیدی شرکت، تضمین کننده دستیابی به اهداف سازمان از مسیرهای بهره ور باشد.
ایشان در پايان ضمن قدردانی از همه همكاران محترم بويژه حمايت و پشتيبانی مديرعامل محترم و ساير مديران ارشد شركت كه درطی فرآیند مميزی سيستم مديريت كيفيت و نيز در ماه های گذشته تمامی تلاش خود را جهت پياده سازی اين استاندارد بكار بستند، بیان نمودند: اميد است در سال رونق توليد بتوانيم از دستاوردهای اين سيستم بيشترين بهره را ببريم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 گزارش 10 ماهه سال 98 منتشر شد:

رشد 3 درصدی تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ؛ تولید به 39.3 میلیون تن رسید

می متالز - میزان تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ سنگ آهن طی 10 ماهه سال 98، حدود 3 درصد رشد یافت و از 39 میلیون تن عبور کرد.
 

گل گهر، رشد 31 درصدی EPS را برای سهامداران به ارمغان آورد

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) در مدت 9 ماه سال جاری توانست رشد 31 درصدی را در شاخص EPS برای سهامداران به ارمغان آورد.
 

پیش‌ بینی رشد قیمت "کچاد" و "کگل"

می متالز - سال ۹۸ اقتصاد و سیاست ایران، چیزی که کم نداشته است، ریسک بوده است! با وجود همه این ریسک‌ها، بازار بورس در همین سال، وضعیت بسیار پر رونقی را تجربه کرده است. سود در این بازار کم نبوده است و برای برخی سهامداران، بازده قیمت سهام، جنبه رویایی و حتی تخیلی داشته است: به‌ عنوان مثال، قیمت سهام یک شرکت کوچک غذایی (نوش مازندران) از ابتدای مرداد تا کنون ۱۷ برابر شده است.
 

پروژه انتقال آب خلیج فارس | امسال «کگل»، سال آینده «کچاد»

می متالز - فاز نخست انتقال آب خلیج فارس به گل گهر تا پایان امسال انجام می شود و در فاز بعدی طی تابستان آینده، نیز به چادرملو می رسد.
 

رشد 42 درصدی فروش ریالی گل گهر تا پایان دی ماه 98

می متالز - ارزش فروش داخلی انواع محصولات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در 10 ماهه سال 98 از 106هزار میلیارد ریال عبور کرد. این رقم فروش 42درصد بیش از میزان فروش مدت مشابه سال قبل بوده است.
 23.4 میلیون تن انواع محصول طی 10 ماه 98 تولید شد

تولید کنسانتره و گندله سنگ آهن گل گهر فراتر از برنامه

می متالز - تولید انواع محصول در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در 10 ماه سال 98 از 23.4 میلیون تن عبور کرد. طی این مدت 13.3 میلیون تن کنسانتره و افزون بر 10 میلیون تن گندله سنگ آهن در این شرکت تولید شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما