خبر
سنگ آهن  

اخذ گواهینامه نظام مدیریت کیفیت ISO9001-2015

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر طی انجام فرایند ممیزی از سوی ممیزان شرکت SGS موفق به دریافت گواهینامه نظام مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001-2015 با اعتبار SAS بین المللی از شرکت SGS سوئیس گردید.

به گزارش می متالز، مجيد عليدادی معاون توسعه مدیریت و سرمايه انسانی شركت گل گهر با اعلام اين خبر افزود: صدور گواهینامه نظام مدیریت کیفیت ISO 9001-2015، به همراه توسعه دامنه آن در سطح کل شرکت با استمرار کوشش همه همكاران در شرکت به ثمر نشست. صدور اين گواهينامه معتبر بدون شك در افزايش تعهد مدیران ارشد به بهبود مستمر در مسیر تعالی كمك خواهد كرد وان شا الله شاهد موفقيت های بيشتر در اين حوزه خواهيم بود.
وی افزود: تلاش موثر تمامی پرسنل بالأخص همكاران مديريت سيستم ها برنامه و بودجه در این مسیر ارزشمند ستودنی است و امید می رود کسب این دستاورد ارزشمند و نهادینه سازی آن در  تمامی ابعاد عملیاتی و تولیدی شرکت، تضمین کننده دستیابی به اهداف سازمان از مسیرهای بهره ور باشد.
ایشان در پايان ضمن قدردانی از همه همكاران محترم بويژه حمايت و پشتيبانی مديرعامل محترم و ساير مديران ارشد شركت كه درطی فرآیند مميزی سيستم مديريت كيفيت و نيز در ماه های گذشته تمامی تلاش خود را جهت پياده سازی اين استاندارد بكار بستند، بیان نمودند: اميد است در سال رونق توليد بتوانيم از دستاوردهای اين سيستم بيشترين بهره را ببريم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد فروش نمادهای سنگ‌آهنی در سال ۹۸ و بازدهی یک‌ساله سهام آن‌ها

می متالز - با انتشار گزارش فعالیت اسفندماه شرکت‌های سنگ‌آهنی حاضر در بورس تهران، رشد فروش این شرکت‌ها در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ و همچنین بازدهی یک‌ساله سهام آن‌ها را با هم مقایسه می‌کنیم. شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور در میان این شرکت‌ها، بیشترین رشد فروش و بازدهی یک‌ساله سهام را داشته است.
 در معاملات امروز:

شاخص با رکورد روزانه رشد روزانه از بالاترین عدد سال قبل گذشت +دلایل

می متالز - دماسنج بازار سهام در اولین روز کاری و در نتیجه چند عامل، ضمن ثبت رکورد جدید روزانه سال جاری، از از بالاترین عدد سال قبل گذشت و قله ۵۶۷ هزار تایی را نیز برای نخستین بار فتح کرد.
 با کسر سیصد میلیون تومان از مبلغ قراردادها

کمک مالی بازیکنان و کادر فنی گل گهر برای مقابله با کرونا

می متالز - سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان سه میلیارد ریال از محل مبالغ قراردادهای خود را برای مبارزه با ویروس کرونا اختصاص دادند.
 

بازدید بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان از منطقه گل گهر سیرجان

می متالز - دکتر نوذر نخعی استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان و بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونای استان کرمان صبح امروز از کارخانجات و بخش های مختلف منطقه گل گهر سیرجان بازدید کرد.
 

تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی به ضرر کشور است

می متالز - استاندار کرمان گفت: با توجه به تأکید دولت برای حفظ سلامتی مردم همزمان با حفظ فرآیند تولید و اقتصاد کشور، ستاد استانی مدیریت کرونا فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی را با رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از تجمع کارگران در دستور کار قرار دارد.
 فروش سال ۹۸ شرکت به بیش از ۱۳۰هزار میلیارد ریال رسید:

تعدیل جالب توجه نرخ محصولات "گل‌گهر"

می متالز - نرخ هر تن گندله به ۱۰ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال رسیده که نسبت به بهمن ماه رشد ۱۸ درصدی را نشان می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما