خبر
مواد معدنی   سرمایه گذاری  

درخشش شرکت‌های هلدینگ توسعه معادن و فلزات در رتبه بندی شرکت های برتر کشور/ «ومعادن» در میان ده شرکت پیشرو

می متالز - در رتبه بندی سال ۹۸ شرکت های برتر ایران، تعدادی از شرکت های گروه توسعه معادن و فلزات در رتبه های قابل توجهی قرار گرفتند.

به گزارش می متالز، سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان یکی از ده شرکت پیشرو در میان تمامی شرکت های ارزیابی شده، انتخاب شد.
 این شرکت مطرح معدنی همچنین عنوان بیشترین بازدهی فروش را از آن خود کرد. بر اساس این ارزیابی معتبر که توسط سازمان مدیریت صنعتی صورت گرفته است، «ومعادن» در رتبه بندی مذکور توانسته است با 13 واحد ارتقاء رتبه، جایگاه 60 میزان درآمد و فروش را به خود اختصاص دهد.
همچنین از میان شرکت های این هلدینگ بزرگ معدنی و فولادی، شرکت آهن و فولاد ارفع با ارتقا 16 رتبه از 84 به 68، به عنوان یکی از 5 شرکت با بیشترین صعود رتبه معرفی شده است.
 از دیگر رتبه های کسب شده توسط  شرکتهای این گروه می توان به گل گهر (رتبه 24)، فولاد خراسان (رتبه 61)، آهن و فولاد ارفع (رتبه 68)، مجتمع جهان فولاد سیرجان (رتبه 99)، سرمایه گذاری و توسعه گل گهر (رتبه 172) و هلدینگ پویا انرژی (رتبه 293) اشاره کرد.
رتبه‌بندی شركت هاي برتر ايران از سال  1377 هر ساله توسط سازمان‌ مديريت‌ صنعتی انجام می شود. اين رتبه بندی با هدف فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفيد در مورد بنگاه‌های اقتصادی و ارائه فضای روشن‌تری از كسب و كار اقتصادی كشور به مديران بنگاه‌های اقتصادی، سياست‌گذاران و پژوهشگران و شناسایی بهتر مقياس، ساختار مالی و اقتصادی صنايع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ كشور برگزار می گردد. رتبه بندی سال ۹۸ براساس گزارش های سال مالی ۹۷ صورت گرفته است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی برگزار شد

می متالز - سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی با حضور مسئولان و کارشناسان در چهار محور سیاست‌گذاری، علمی، تخصصی و ویژه در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی صبح امروز برگزار شد.
 در سومین همایش ملی راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی مطرح شد:

فرهنگ شالوده اساسی توسعه است

می متالز - در آستانه روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، سومین همایش ملی راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی با هدف هم‌ افزایی بخش های فرهنگی و صنعتی کشور، با محوریت فرهنگ صنعتی بر مبنای اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی برگزار شد.
 کیانی بختیاری:

فناوری های نوظهور نیازمند پیوست فرهنگی هستند

می متالز - مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی ایران گفت: فناوری های نوظهور باید پیوست فرهنگی داشته باشند.
 توسط سازمان مدیریت صنعتی؛

سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی برگزار می شود

می متالز - در آستانه روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، سومین همایش ملی راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی با هدف هم‌ افزایی بخش های فرهنگی و صنعتی کشور، با محوریت فرهنگ صنعتی بر مبنای اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در روز دوشنبه 28 بهمن ماه 1398 از ساعت 14 الی 18:30، در محل مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می گردد.
 

سرمایه‌گذاری «ومعادن» برای توسعه حمل‌ونقل معدنی

می متالز - صادرات مواد معدنی در شرایط کنونی تحریم‌ها، تبدیل به یکی از منابع اصلی ارزآوری کشور شده و بیش از هر چیز وجود یک پایانه اختصاصی تمام مکانیزه برای ایجاد مزیت‌های رقابتی در صادرات و واردات مواد معدنی و محصولات فولادی برای این منظور اهمیتی دو چندان یافته است.
 مدیرعامل "ومعادن":

با درخواست سهامداران تغییر پرتفو رقم خورد

می متالز - با توجه به انتظار سهامداران در جهت فعال کردن پرتفو به سراغ پهنه‌ها رفته و مراحل کار از مراحل اولیه یعنی اکتشاف تا بهره برداری در اختیار شرکت قرار گرفت تا فلزاتی غیر از آهن در دست اقدام قرار گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما