خبر
مواد معدنی  
حسابرسی نشده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ماهه "میدکو"

می متالز - ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۶۸۷ میلیون ریال به ۵ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال رسید.

به گزارش می متالز، شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با سرمایه ثبت شده ۲۹ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ دی سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، سهام یک شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک میلیارد و ۹۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴ میلیارد و ۸۴۷ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت تغییری نکرد؛ درحالی که ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با افزایش ۶۸۷ میلیون ریال معادل ۵ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال محاسبه شد.

شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه طی دوره یک ماهه منتهی به دی ماه خریدار و فروشنده سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

کد خبر: 81485
تاریخ: 1398/11/03 - 18:56
منبع: ماین نیوز

میدکو  توسعه معادن و صنایع معدنی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به طور همزمان در تهران، کرمان و اصفهان برگزار شد

یکصد و بیست و یکمین جلسه تولید هلدینگ میدکو

می متالز - یکصد و بیست و یکمین جلسه تولید با حضور مدیرعامل هلدینگ میدکو در تهران، مدیران و مشاوران در تهران، کرمان و اصفهان، مدیران عامل و مدیران مجتمع های تولیدی از محل مجتمع ها روز سه شنبه 1 بهمن ماه 98 بصورت همزمان در دفترها و کارخانه های واقع در تهران، کرمان، اصفهان و همدان با برقراری ارتباط تصویری برگزار شد.
 با حضور دکتر پورمند مدیر عامل میدکو انجام شد

بیست و یکمین دوره بازدید از پروژه های هلدینگ میدکو در سال 98

می متالز - بیست و یکمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1398 توسط دکتر علی اصغر پورمند (مدیرعامل میدکو) در روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 دی ماه انجام شد.
 

افزایش ۳۰ میلیون تنی حجم کل استخراج معادن کشور/ راه اندازی بیش از ۲۰ میلیون تن ظرفیت جدید در زنجیره فولاد کشور

می متالز - وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه توسعه معادن و صنایع معدنی که یکی از محورهای هفت گانه برنامه های راهبردی این وزارتخانه در سال 1398 بوده است، دستاوردهای قابل توجهی داشته است.
 بالاترین سطح جایزه انجمن مدیریت ایران به هلدینگ میدکو اعطا شد

اخذ تندیس برنزی جایزه مسوولیت اجتماعی مدیریت انجمن مدیریت ایران توسط میدکو

می متالز - چهارمین کنفرانس ملی "فرهنگ‌ سازمانی با رویکرد آینده پژوهی ارزش های اجتماعی" و همچنین مراسم اعطای "چهارمین جایزه مسوولیت‌اجتماعی مدیریت" در تاریخ 1 و 2 بهمن، توسط انجمن مدیریت ایران در دانشگاه خاتم برگزار شد.
 

«میدکو» در آستانه خروج از تراکم

می متالز - میدکو با توجه به نمودار بلند مدت8ساله خود در یک محدوده تراکمی نسبتا قدرتمند قرار گرفته است.
 حسابرسی نشده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ماهه "میدکو"

می متالز - ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۶۸۷ میلیون ریال به ۵ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما