خبر
اقتصاد  
هفته آینده صورت می‌گیرد؛

بررسی تنظیم بازار و تامین مایحتاج مردم در پایان سال با حضور وزیر صنعت در کمیسیون صنایع و معادن

می متالز - رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت هفته آینده به منظور ارائه برنامه های وزارتخانه متبوعش درباره تنظیم بازار و تامین مایحتاج عمومی مردم در پایان سال جاری به کمیسیون صنایع و معادن می‌آید.

به گزارش می متالز، براساس دستور کار هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، کارگروه‌های تخصصی این کمیسیون در جلسه روز یکشنبه (6 بهمن ماه) خود تشکیل جلسه خواهند داد.

کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات کمیسیون صنایع و معادن مجلس یکشنبه به استماع گزارش مسوولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره عملکرد ، سیاست‌ها و برنامه‌های مرتبط با ساخت داخل تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز حوزه ICT می‌پردازد.

کارگروه صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز یکشنبه (6 بهمن ماه) اقدامات صورت گرفته درباره توسعه ساخت داخل را بررسی می‌کند.

کارگروه معدن کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی تطبیقی عملکرد حوزه معدنی کشور با  اسناد بالادستی و برنامه‌های مصوب را در دستور کار یکشنبه خود دارد.

همچنین رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت دو‌شنبه (7 بهمن ماه) جهت ارائه برنامه‌های وزارتخانه متبوعش درباره تنظیم بازار و تامین مایحتاج عمومی مردم در پایان سال جاری در کمیسیون صنایع و معادن حاضر خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 گزارش از چهره جدید ساختمان سمیه

وزیر جدید صمت کیست؟ / رزم‌حسینی چه برنامه‌هایی دارد؟

می متالز - وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از چهار ماه بالاخره صاحب وزیر شد اما گویا حواشی این وزارتخانه تمامی ندارد و وزیر جدید ساختمان سمیه با انتقادهای تندی در توییتر و مجلس روبه‌رو شد.
 با حکم رئیس جمهور؛

علیرضا رزم‌حسینی به عنوان «وزیر صنعت، معدن و تجارت» منصوب شد

می متالز - رئیس جمهور با استناد به اصول 87 و 133 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رای اعتماد روز سه‌شنبه 8 مهر ماه مجلس شورای اسلامی، طی حکمی علیرضا رزم‌حسینی را به عنوان «وزیر صنعت، معدن و تجارت» منصوب کرد.
 با حکم رئیس جمهور؛

علیرضا رزم‌حسینی به عنوان «وزیر صنعت، معدن و تجارت» منصوب شد

می متالز - دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان با استناد به اصول ۸۷ و ۱۳۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رای اعتماد روز سه‌شنبه ۸ مهر ماه مجلس شورای اسلامی، طی حکمی آقای علیرضا رزم‌حسینی را به عنوان «وزیر صنعت، معدن و تجارت» منصوب کرد.
 با رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛

علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت شد

می متالز - علیرضا رزم حسینی با کسب 175رای موافق توانست از مجلس یازدهم رای اعتماد بگیرد و به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت انتخاب شود.
 نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس:

رویکرد تخصصی کمیسیون صنایع برای رفع موانع تولید

می متالز - فرهاد طهماسبی نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از مشاوران خود از سایت شماره ۲ شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آورد.
 عضو ناظر مجلس در شورای عالی معادن:

معادن کشور به خوبی می توانند نیاز صنعت فولاد را تامین کنند

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: معادن نقش مهمی در صنعت فولادسازی کشور دارند و به نظر من معادن و صنایع معدنی می توانند به خوبی نیاز صنعت فولاد کشور را تامین کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما