خبر
خودرو  
عبدالله زاده:

تولید ۵۰ هزار دستگاه خودرو در دی ماه ۹۸

می متالز - رئیس امور مجلس ایران خودرو گفت: این شرکت توانسته در شرایط تحریم با مدیریت صحیح منابع و حمایت وزارت صمت گام بلندی را در رونق تولید صنعت خودرو کشور بردارد.

به گزارش می متالز، مهدی عبدالله زاده رئیس امور مجلس ایران خودرو با اشاره رونق تولید در این گروه صنعتی، گفت: ایران خودرو توانسته در دی ماه دوبرابر تیراژ دی ماه سال گذشته خودرو تولید کند. در دی ماه امسال بیش از 50 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو تولید و به بازار عرضه شده است.

وی افزود: با مدیریت مدبرانه ایران خودرو،‌ این خودروساز توانست بر تحریم های بین المللی غلبه کند و بسیاری از کارگران خطوط تولید قطعه سازان را نیز به سرکار بازگرداند.

عبدالله زاده موفقیت های حاصل شده را حاصل همدلی، اتحاد و همبستگی زنجیره تامین و تلاش های شبانه روزی کارگران خطوط تولید دانست و یادآور شد:‌ از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، 291 هزار و 915 دستگاه انواع خودرو سواری و وانت تولید شده است، در روز پایانی دی ماه نیز تولید در ایران خودرو به دو هزار و 557 دستگاه رسید که این میزان تولید در شرایط تحریمی رکورد مهمی به حساب می‌آید.

وی با اشاره به تجاری سازی و تکمیل بیش از 336 هزار دستگاه خودرو و عرضه همین تعداد به مشتریان گفت: با این اقدام و افزایش عرضه به بازار، ایران خودرو توانسته تعداد تعهدات معوق به مشتریان را نیز به میزان قابل توجهی کاهش دهد.  

رئیس امور مجلس ایران خودرو ادامه داد: امیدواریم با ادامه روند کنونی افزایش تیراژ تولید، در سایت مرکزی و سایت های استانی ایران خودرو، هدف امسال که تولید مکانیکی 380 هزار دستگاه و تولید تجاری 410 هزار دستگاه محقق شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فولادگر مطرح کرد:

سهم معادن از تولید ناخالص داخلی ۱.۲درصد/ استفاده نامناسب از ظرفیت معادن

می متالز - رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی می‌گوید اگرچه در سال گذشته سهم معادن از تولید ناخالص داخلی بیش از یک درصد و حدود ۱.۲ شد، اما فعالیت این بخش کمتر از ۳۷ درصد ظرفیت آنها است.
 یک نکته از گزارش "خگستر"؛

ارزش واقعی سه زیرمجموعه "خودرو" چقدر است؟

می متالز - در گزارش توجیهی افزایش سرمایه "خگستر" برای سرمایه گذاری‌های بلندمدت ارزشی لحاظ شده که با شرایط تابلوی آن‌ها همخوانی ندارد.
 در هفته آینده رخ می دهد:

بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ در صحن علنی مجلس

می متالز - لایحه بودجه سال ۹۹ هفته آینده در صحن علنی مجلس شوری اسلامی بررسی خواهد شد.
 مهندس ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان:

کارکنان و خانواده بزرگ اکسین را به مشارکت حداکثری در انتخابات ۲ اسفند دعوت کرد

می متالز - مهندس ابراهیمی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان طی پیامی کارکنان و خانواده بزرگ اکسین را به مشارکت حداکثری در انتخابات ۲ اسفند دعوت کرد.
 رئیس‌ جمهوری پس از شرکت در انتخابات و در جمع خبرنگاران:

ملت ایران امروز با آفریدن افتخاری جدید، دشمنان را بیش از گذشته مایوس می کند/ 98 درصد صندوق های آرای کشور آنلاین به هم متصل هستند و این حرکت ارزشمند و مثبتی است/ وزیر کشور تلاش کند همه مراحل انتخابات سال 1400 کاملا الکترونیکی باشد/ با وجود همه سختی ها در 40 سال گذشته، تمامی انتخابات به موقع انجام شده و این از افتخارات کشور ما است/ قدردانی از زحمات همه دست اندرکاران انتخابات مجلس شورای اسلامی و رسانه های همگانی

می متالز - رئیس‌‌ جمهوری با قدردانی از تلاش همه دست اندرکاران انتخابات مجلس شورای اسلامی و رسانه های همگانی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، تاکید کرد: ملت بزرگ ایران امروز با حضور گسترده خود در انتخابات ، افتخار جدیدی می آفریند و دشمنان ایران اسلامی را بیش از گذشته مایوس خواهد کرد.
 

بازدید و رونمایی از 4 محصول «خودرو»

می متالز - رئیس جمهور امروز از 4 محصول ایران خودرو بازدید و رونمایی کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما