خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام  
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

"سشرق" از زیان به سود رسید

می متالز - شرکت سیمان شرق در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۵۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۵۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش برخوردار است.

به گزارش می متالز، شرکت سیمان شرق با سرمایه ۲ هزار و ۶۵۳ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۳ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سیمان شرق در دوره یاد شده، مبلغ ۱۵۳ میلیارد و ۸۴۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش برخوردار است.

"سشرق" در دوره ۳ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۱ میلیارد و ۸۹۶ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۴ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

چرا نبض ذوب، کُند می‌زند؟

می متالز - شرکت ذوب آهن از صنایع قدیمی و بزرگ کشورمان ایران در اصفهان که عمده سهامدار آن نیز سازمان تامین اجتماعی با 55 درصد می‌باشد است. در طول دوماه اخیر شاهد آن بوده ایم که ارزش سهام ذوب آهن اصفهان بیش 100 درصد افت کرده است. بر همین مبنا قیمت این هرسهم این نماد که تا پیش از دوماه پیش به 1150 تومان رسیده بود اکنون قیمتی حوالی 550 تومان را تجربه می‌کند.
 با حضور اعضای مجمع، بازرس و حسابرس قانونی صورت گرفت؛

تصویب صورت های مالی ایمیدرو در مجمع عمومی عادی سالانه

می متالز - صورت های مالی سال 98 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، به اتفاق آرا در مجمع عمومی عادی سالانه تصویب شد.
 نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "تاصیکو" افزایش چشمگیری داشت

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۹۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶ اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری در هر سهم حکایت دارد.
 ​معاون مالی بانک صادرات ایران خبر داد:

پایان زیان انباشته در بانک صادرات ایران/شناسایی سود قابل توجه در صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای و سالانه

می متالز - احمد فاضلی، معاون مالی بانک صادرات ایران گفت: بانک صادرات ایران نه تنها در صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای و سالانه مربوط به سال ۹۹ زیان انباشته ندارد، بلکه سود قابل توجهی شناسایی می‌شود.
 طی دوره ۹ ماهه؛

"سهرمز" به هر سهم ۷۳۴ ریال اختصاص داد

می متالز - شرکت سیمان هرمزگان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۷۳۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۰۳ اعلام شده بود، از افزایش ۸۲ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
 

صورت های مالی سه ماهه "وسپهر" منتشر شد/ عرضه اولیه سه زیرمجموعه

می متالز - سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات که آماده عرضه اولیه ۲۰ درصدی سهام برای چهارشنبه هفته جاری شده، صورت های مالی حسابرسی نشده سه ماهه نخست سال جاری را منتشر کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما