خبر
مس  
خبر خوش مدیر عامل شرکت مس برای سهامداران فلز سرخ؛

«فملی» در آستانه ثبت فروش 20 هزار میلیارد تومانی در سال/ رشد 163 درصدی فروش شرکت مس نسبت به مدت مشابه سال قبل

می متالز - اردشیر سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران در دی ماه موفق به فروش 2722 میلیارد تومانی شد که با این میزان فروش از ابتدای سال جاری تا کنون فروش بیش از 18 هزار میلیارد تومانی را به ثبت رسانده است.

به گزارش می متالز به نقل از مس پرس، به گفته اردشیر سعد محمدی ثبت این میزان فروش در شرایطی که از یک سو شاهد شدت یافتن تحریم‌ها و از سوی دیگر شاهد کاهش 400 دلاری قیمت جهانی مس نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم کار دشواری بود که با یک برنامه‌ ریزی قوی در صنعت مس محقق شد.

وی با اشاره به رشد 6 برابری فروش شرکت مس در دی‌ ماه 98 نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزود: همچنین، مقایسه فروش 10 ماهه سال جاری شرکت مس با مدت مشابه سال قبل نشان دهنده رشد 163 درصدی است.

مدیر عامل شرکت مس با تأکید بر اینکه در سال جاری برای اولین‌بار در تاریخ صنعت مس کشور، شاهد پیشی گرفتن فروش محصولات شرکت مس از میزان تولید هستیم گفت: این موضوع نشان‌ دهنده این است که شرکت مس از نظر فروش مشکلی ندارد و مازاد نیاز داخل را می تواند حتی در شرایط سخت تحریم به فروش برساند. بنابراین باید هر چه سریع‌ تر و مطابق با الگوی افزایش تقاضای جهانی تا 4 سال آینده فرصت‌های تولیدی خود را افزایش دهد.

کد خبر: 81535
تاریخ: 1398/11/04 - 14:30
منبع: مس پرس

اردشیر سعد محمدی  شرکت ملی صنایع مس ایران  فملی  فروش 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قیمت دلار در صرافی‌ها به ۲۹ هزار تومان نزدیک می‌شود

می متالز - قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز (پنجشنبه دهم مهرماه) در صرافی‌های بانکی با افزایش قیمت به کانال 29 هزار تومان نزدیک شد.
 

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ فولاد مبارکه به صدر معاملات بورس بازگشت

می متالز - امروز معامله‌گرها ۶۴۵میلیارد تومان سهام فولاد مبارکه اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری تعلق داشت و ۵.۷ درصد از کل سهام بانک ایران زمین معامله شد.
 مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت مس خبر داد:

«مس‌آباد» را پس از این در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

می متالز - «حیدر ضیغمی» با اشاره به این‌که مجله کودک‌ونوجوان «مس‌آباد» ضمیمه دوماهنامه «عصر مس»، رسانه مکتوب صنعت مس ایران است، گفت: پس از این، فرزندان کودک‌ونوجوان کارکنان و بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران و همه علاقه‌مندان حوزه کودک‌ونوجوان می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی نیز مس‌آباد را دنبال کنند.
 روابط‌ عمومی شستا اعلام کرد:

تشکیل صندوق بازار گردان «شستا»

می متالز - روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) از تشکیل صندوق بازارگردانی شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و با هدف حفظ صیانت از حقوق سهامداران با مدیریت صبا تامین خبر داد.
 

ورود شرکت‌های استارت‌آپی به بورس برای تحقق شعار سال ضروری است

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است می‌توان برای ورود شرکت‌های استارت‌آپی به بورس منابع مالی مورد نیاز آنها را تأمین کرد که این موضوع سبب اشتغال‌زایی بیشتر می‌شود.
 عددخبر

برنامه انجام 100 هزار متر حفاری عمقی برای امسال

می متالز - به گفته دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت مس با انجام 100 هزار متر حفاری عمقی که برای امسال در دستور کار است به‌زودی خبرهای خوشی از افزایش ذخائر مس کشور اعلام خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما