خبر
مس  
خبر خوش مدیر عامل شرکت مس برای سهامداران فلز سرخ؛

«فملی» در آستانه ثبت فروش 20 هزار میلیارد تومانی در سال/ رشد 163 درصدی فروش شرکت مس نسبت به مدت مشابه سال قبل

می متالز - اردشیر سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران در دی ماه موفق به فروش 2722 میلیارد تومانی شد که با این میزان فروش از ابتدای سال جاری تا کنون فروش بیش از 18 هزار میلیارد تومانی را به ثبت رسانده است.

به گزارش می متالز به نقل از مس پرس، به گفته اردشیر سعد محمدی ثبت این میزان فروش در شرایطی که از یک سو شاهد شدت یافتن تحریم‌ها و از سوی دیگر شاهد کاهش 400 دلاری قیمت جهانی مس نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم کار دشواری بود که با یک برنامه‌ ریزی قوی در صنعت مس محقق شد.

وی با اشاره به رشد 6 برابری فروش شرکت مس در دی‌ ماه 98 نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزود: همچنین، مقایسه فروش 10 ماهه سال جاری شرکت مس با مدت مشابه سال قبل نشان دهنده رشد 163 درصدی است.

مدیر عامل شرکت مس با تأکید بر اینکه در سال جاری برای اولین‌بار در تاریخ صنعت مس کشور، شاهد پیشی گرفتن فروش محصولات شرکت مس از میزان تولید هستیم گفت: این موضوع نشان‌ دهنده این است که شرکت مس از نظر فروش مشکلی ندارد و مازاد نیاز داخل را می تواند حتی در شرایط سخت تحریم به فروش برساند. بنابراین باید هر چه سریع‌ تر و مطابق با الگوی افزایش تقاضای جهانی تا 4 سال آینده فرصت‌های تولیدی خود را افزایش دهد.

کد خبر: 81535
تاریخ: 1398/11/04 - 14:30
منبع: مس پرس

اردشیر سعد محمدی  شرکت ملی صنایع مس ایران  فملی  فروش 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

چرا آمریکا به‌ دنبال صفر شدن صادرات نفت ایران نیست؟

می متالز - رهبر انقلاب پیشتر از سیاست پنهان آمریکا در عقب‌نشینی از صفر شدن صادرات نفت ایران رمزگشایی کردند.
 

فروش تعهدی چه تاثیری در بازار سرمایه دارد؟

می متالز - نایب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به راه اندازی فروش تعهدی در اسفند ماه، تاثیر این ابزار مالی در بازار سرمایه را بررسی کرد.
 

بازگشت بزرگان به صدر

می متالز - فهرست نمادهای موثر بر شاخص امروز ترکیب جالب‌توجهی را به خود می‌بیند. سه نماد «فارس»، «فولاد» و «فملی» به عنوان بزرگترین شرکت‌های بازار سرمایه به ترتیب بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل داشته‌اند.
 

بازار آهن در شوک افزایش قیمت‌ها/ آهن ۲۵ درصد گران شد

می متالز - رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران با گلایه از اینکه زمزمه افزایش بیشتر قیمت‌ها باعث شده تا فضا برای حضور دلالان و سوداگران در بازار فراهم شود، گفت: آقایان پاسخ دهند چرا با وجود مازاد تولید رشد قیمت در بازار آهن و فولاد ایجاد شده است.
 با حضور معاون اَفتای نهاد ریاست‌ جمهوری انجام شد

اعطای گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات به شرکت مس

می متالز - در مراسمی با حضور مدیر گروه فاوای شرکت مس و معاون مرکز مدیریت راهبردی اَفتای نهاد ریاست‌جمهوری گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت ملی صنایع مس ایران، اعطا شد.
 با حضور معاون اَفتای نهاد ریاست‌جمهوری انجام شد؛

اعطای گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات به شرکت مس

می متالز - استفاده از فناورهای اطلاعاتی و الزامات آن همچون سیستم‌های امنیت اطلاعات در حال حاضر یکی از مهمترین مزیت‌های رقابتی است که بنگاه‌های اقتصادی برای افزایش رقابت‌پذیری باید در سطح سازمان پیاده‌سازی کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما