خبر
بورس و سهام   پتروشیمی  
تقاضا و معامله ۸۷۴ تنی مشتریان در حساب این پتروشیمی نشست؛

افزایش میزان فروش اسیداستیک "شفن"

می متالز - نرخ پایه عرضه این محصول با رشد ۰.۸ درصدی در مقایسه با هفته معاملاتی قبل به ۴۳ میلیون و ۵۱۵ هزار ریال و ارزش معامله اسید استیک به ۳۸ میلیارد و ۳۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش می متالز، شرکت پتروشیمی فن آوران که در حال حاضر محصول اسید استیک خود را در بورس کالا عرضه می‌کند، در هفته گذشته همانند هفته منتهی به ۲۵ دی ماه، ۱.۱۰۴ تن از این محصول را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضا و معامله ۸۷۴ تنی مشتریان روبرو شد که نسبت به هفته منتهی به ۲۵ دی ماه، با افزایش ۱۱۵ تنی در میزان فروش همراه بود.

نرخ پایه عرضه این محصول با رشد ۰.۸ درصدی در مقایسه با هفته معاملاتی قبل به ۴۳ میلیون و ۵۱۵ هزار ریال و ارزش معامله اسید استیک به ۳۸ میلیارد و ۳۲ میلیون ریال رسید.

در جدول معاملات هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر قیمت اسیداستیک این شرکت ارائه شده است.

کد خبر: 81618
تاریخ: 1398/11/04 - 20:23
منبع: بورس نیوز

پتروشیمی فن آوران  شفن  اسید استیک  بورس کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

معامله یک هزار و 975 تن شمش خالص آلومینیومی المهدی

می متالز - امروز سه‌شنبه 10 تیر ماه، مجموع 500 تن شمش آلومینیومی 99.5 درصد، یک هزار تن شمش آلومینیومی 99.1 درصد و 475 تن شمش آلومینیومی 99 درصد شرکت المهدی در بورس کالا معامله شد.
 با انتشار ۱۰ هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد صورت پذیرفت؛

تامین مالی موفق فولاد مبارکه از بورس کالا

می متالز - مرحله دوم عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده شرکت فولاد مبارکه اصفهان طی معاملات امروز در بورس کالای ایران آغاز شد که با استقبال سرمایه گذاران بیش از ۱۳ میلیون و ۴۹۳ هزار اوراق به ارزشی بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال با موفقیت به فروش رسید.
 طی هفته گذشته رقم خورد؛

معامله بیش از ۶۳۹ هزار تن انواع محصول در بورس کالای ایران

می متالز - در هفته منتهی به ۱۲ تیر ماه ۹۹، ۶۳۹ هزار و ۲۰۲ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۸ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
 در بورس کالای ایران صورت می گیرد؛

عرضه میلگرد، تیرآهن و ناودانی در نخستین روز هفته

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز شنبه ۱۴ تیرماه میزبان عرضه ۱۹ هزار و ۴۴۸ تن سبد میلگرد، ۲ هزار و ۵۵۲ تن میلگرد۱۶ و کلاف، ۲۲۰ تن ناودانی و ۱۲ هزار و ۱۲ تن سبد تیرآهن است.
 امروز انجام می‌شود:

عرضه میلگرد، تیرآهن و ناودانی در تالار نقره‌ای

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز شنبه ۱۴ تیرماه میزبان عرضه ۱۹ هزار و ۴۴۸ تن سبد میلگرد، ۲ هزار و ۵۵۲ تن میلگرد۱۶ و کلاف، ۲۲۰ تن ناودانی و ۱۲ هزار و ۱۲ تن سبد تیرآهن است.
 

عرضه 59 هزار تن شمش بلوم در بورس

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 11 تیرماه میزبان عرضه 59 هزار و119 تن شمش بلوم است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما