خبر
بورس و سهام   پتروشیمی  
۵.۰۱۸ تن محصولات پلی اتیلن سبک خطی عرضه شد؛

اقبال به محصولات پتروشیمی امیرکبیر

می متالز - نرخ این محصول با افزایش ۲.۴ درصدی در مقایسه با هفته قبل به ۹۳.۳۵۲ میلیون ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات آن به ۴۶۰ میلیارد و ۲۲۷ میلیون ریال رسید.

به گزارش می متالز، شرکت پتروشیمی امیرکبیر در هفته‌ای که گذشت ۴.۰۰۰ هزار تن پلی‌اتیلن سنگین در بورس کالا عرضه کرد. تقاضای ۲.۳۴۰ تنی و معاملات ۲.۰۸۰ تنی این محصول در هفته گذشته، با نرخ میانگین ۹۹.۵۶۲ میلیون ریال صورت گرفت. ارزش معاملات آن با توجه به افزایش ۳.۳ درصدی در نرخ فروش و همچنین افزایش ۹۶۰ تنی میزان فروش این محصول پتروشیمی امیرکبیر به ۲۰۷ میلیارد و ۸۸ میلیون ریال رسید.

همچنین در این هفته شاهد عرضه ۵.۰۱۸ تن محصولات پلی اتیلن سبک خطی بودیم که با ثبت تقاضای ۵.۶۰۲ تنی همراه بود و در نهایت منجر به معاملات ۴.۹۳۰ تنی شد که نسبت به هفته گذشته با افزایش ۱.۱۸۰ تنی همراه بود.

نرخ این محصول با افزایش ۲.۴ درصدی در مقایسه با هفته قبل به ۹۳.۳۵۲ میلیون ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات آن به ۴۶۰ میلیارد و ۲۲۷ میلیون ریال رسید.

در جدول معاملات و همچنین نمودار چند ماه اخیر قیمتی محصولات پلی اتیلن سنگین و پلی اتیلن سبک خطی شرکت ارائه شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

معامله یک هزار و 975 تن شمش خالص آلومینیومی المهدی

می متالز - امروز سه‌شنبه 10 تیر ماه، مجموع 500 تن شمش آلومینیومی 99.5 درصد، یک هزار تن شمش آلومینیومی 99.1 درصد و 475 تن شمش آلومینیومی 99 درصد شرکت المهدی در بورس کالا معامله شد.
 با انتشار ۱۰ هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد صورت پذیرفت؛

تامین مالی موفق فولاد مبارکه از بورس کالا

می متالز - مرحله دوم عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده شرکت فولاد مبارکه اصفهان طی معاملات امروز در بورس کالای ایران آغاز شد که با استقبال سرمایه گذاران بیش از ۱۳ میلیون و ۴۹۳ هزار اوراق به ارزشی بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال با موفقیت به فروش رسید.
 طی هفته گذشته رقم خورد؛

معامله بیش از ۶۳۹ هزار تن انواع محصول در بورس کالای ایران

می متالز - در هفته منتهی به ۱۲ تیر ماه ۹۹، ۶۳۹ هزار و ۲۰۲ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۸ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
 در بورس کالای ایران صورت می گیرد؛

عرضه میلگرد، تیرآهن و ناودانی در نخستین روز هفته

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز شنبه ۱۴ تیرماه میزبان عرضه ۱۹ هزار و ۴۴۸ تن سبد میلگرد، ۲ هزار و ۵۵۲ تن میلگرد۱۶ و کلاف، ۲۲۰ تن ناودانی و ۱۲ هزار و ۱۲ تن سبد تیرآهن است.
 امروز انجام می‌شود:

عرضه میلگرد، تیرآهن و ناودانی در تالار نقره‌ای

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز شنبه ۱۴ تیرماه میزبان عرضه ۱۹ هزار و ۴۴۸ تن سبد میلگرد، ۲ هزار و ۵۵۲ تن میلگرد۱۶ و کلاف، ۲۲۰ تن ناودانی و ۱۲ هزار و ۱۲ تن سبد تیرآهن است.
 

عرضه 59 هزار تن شمش بلوم در بورس

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 11 تیرماه میزبان عرضه 59 هزار و119 تن شمش بلوم است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما