خبر
بورس و سهام   پتروشیمی  

رشد فروش پلی اتین سنگین پتروشیمی جم در بورس کالا

می متالز - نرخ میانگین معامله شده کل محصولات این شرکت با کاهش یک درصدی نسبت به هفته پیش از آن به ۹۲.۱۶۵ میلیون ریال در هر تن رسید.

به گزارش می متالز، شرکت پتروشیمی جم در هفته‌ای که گذشت بیش از ۴.۷۵۲ تن محصول پلی‌اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف را عرضه کرد که در نهایت ۳.۳۶۶ تن این محصول به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۲۵ دی ماه رشد ۳۵۲ تنی را نشان می‌دهد.

بخش عمده‌ای از این معاملات مربوط به معاملات ۲.۰۶۸ تنی پلی اتیلن سنگین تزریقی بود و نرخ میانگین معامله شده کل محصولات این شرکت با کاهش یک درصدی نسبت به هفته پیش از آن به ۹۲.۱۶۵ میلیون ریال در هر تن رسید. همچنین ارزش کل معاملات این محصول پتروشیمی جم به ۳۱۰ میلیارد و ۲۲۹ میلیون ریال رسید.

در جدول معاملات هفته گذشته و همچنین نمودار قیمتی هفتگی پلی اتیلن سنگین این شرکت ارائه شده است.

کد خبر: 81628
تاریخ: 1398/11/04 - 21:54
منبع: بورس نیوز

پتروشیمی جم  پلی‌اتیلن سنگین  جم  بورس کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

عبور بخش معدن از موانع تولید

می متالز - ایران براساس بررسی‌های اکتشافی ۶۰میلیارد تن ذخیره معدنی شناسایی شده دارد که از این رقم حدود ۴۰ میلیارد تن قطعی و مابقی احتمالی است. کشور ما با شناسایی ۶۸ نوع ماده معدنی در بین کشورهای جهان از نظر تنوع جایگاه دهم را دارد و از نظر ذخیره شناسایی شده رتبه پانزدهم را به خود اختصاص داده است.
 

چه کسی پاسخگوی ضرر و زیان معادن زغال سنگ هست؟

می متالز - انجمن زغال سنگ ایران با ارسال نامه ای به معاونت معدنی وزارت صنعت ضمن اعلام وضعیت نامناسب معادن زغال سنگ کشور خواستار جبران زیان این معادن در شرایط شیوع ویروس کرونا شد.
 

پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی "بکاب"

می متالز - سرمایه شرکت جوشکاب یزد به ۴۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال افزایش می‌یابد
 

بررسی رویکرد صنایع فولادی در ابعاد داخلی و خارجی

می متالز - بررسی وقایع اتفاقیه و رویکردهای عرصه صنعت فولاد کشور در ابعاد داخلی در سال ۱۳۹۸ می‌تواند ضمن الگوبرداری به عملکرد بهتر و تاثیرگذار در سال ۱۳۹۹ منجر شود.
 

نتیجه اولین عرضه ورق فولادی در بورس کالا در سال ۹۹

می متالز - نخستین عرضه انواع ورق فولادی در بورس کالا امروز دوشنبه ۱۸ فروردین انجام شد این معاملات در قالب مچینگ و با قیمت پایه صورت گرفت.
 گزارش حسابرس در خصوص افزایش‌سرمایه ارائه شد:

"ونیکی" در تفکر جبران مخارج سرمایه‌گذاری

می متالز - سرمایه شرکت با ۱۵۰ درصد افزایش از محل سود انباشته به ۱۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال خواهد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما