خبر
بورس و سهام   پتروشیمی  
افزایش ۶۹۶تنی حجم تقاضاها این پتروشیمی؛

تداوم رشد نرخ فروش "پارس"

می متالز - ارزش معاملات در این هفته به ۷۲۵ میلیارد و ۸۶۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش می متالز، در هفته جاری شاهد عرضه ۷.۵۱۲ تن استایرن منومر از سوی شرکت پتروشیمی پارس بودیم که با تقاضا و حجم معاملات ۷.۵۱۲ تنی آن مواجه شد که نسبت به هفته ماقبل با افزایش ۶۹۶ تنی همراه بود.

نرخ میانگین معاملات این محصول در هفته گذشته به ۹۶ میلیون و ۶۲۷ هزار ریال رسید که با افزایش ۳.۵ درصدی در مقایسه با معاملات هفته ماقبل همراه بود. همچنین ارزش معاملات نیز در این هفته به ۷۲۵ میلیارد و ۸۶۲ میلیون ریال رسید.

در جدول معاملات هفته گذشته و همچنین نمودار قیمت استایرن منومر شرکت پتروشیمی پارس در ماه‌های اخیر را مشاهده می‌کنید.

کد خبر: 81629
تاریخ: 1398/11/04 - 22:00
منبع: بورس نیوز

پتروشیمی پارس  پارس  استایرن منومر  بورس کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نتیجه اولین عرضه ورق فولادی در بورس کالا در سال ۹۹

می متالز - نخستین عرضه انواع ورق فولادی در بورس کالا امروز دوشنبه ۱۸ فروردین انجام شد این معاملات در قالب مچینگ و با قیمت پایه صورت گرفت.
 

از عرضه ورق فولادی در بورس کالا چه خبر؟

می متالز - امروز نخستین عرضه ورق فولادی در سال 99 در بورس کالا صورت می‌گیرد.
 بهادر بیژنی:

ترسیم نقش فراملی و حضور خارجی ها در بورس کالا

می متالز - مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین الملل معتقد است که با توجه به اقدامات بورس کالای ایران در حوزه بین المللی، امضای توافقنامه ها و تعریف پروژه های مشترک با بورس دیگر کشورها، حضور خریداران و فروشندگان خارجی در بورس کالا و توسعه نقش فراملی این بورس، دور نخواهد بود.
 گزارشی از روزهای پرکار تالار نقره ای؛

اهمیت استمرار عرضه مواد اولیه در بورس کالا برای شکست کرونا

می متالز - این روزها همه برای شکست ویروس کرونا بسیج شده اند و براساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونا، ادارات و اصناف به منظور جلوگیری از شیوع ویروس باید به صورت حداقلی به شکل تعطیلی، کاهش ساعت کار یا حضور شیفتی کارکنان فعالیت داشته باشند. در این میان اما نقش بازار سرمایه هم در مبارزه با کرونا پررنگ بوده است به طوریکه بورس کالا از چند هفته گذشته با همکاری انجمن پلیمر، وزارت صمت و وزارت بهداشت، زمینه افزایش عرضه محصولات مصرفی مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس همچون مواد تولید ماسک و گان را فراهم کرد تا روزهای پرکاری را سپری کند.
 

عرضه ۶۸ هزار تن فرآورده های نفتی و پتروشیمی در تالار نقره ای

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه میزبان عرضه ۶۸ هزار و ۱۳۶ تن مواد شیمیایی، قیر، وکیوم باتوم، لوب کات و سلاپس واکس است.
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی مطرح کرد؛

نقدشوندگی دارایی‌ راکد تولیدکنندگان به کمک اوراق خرید دین در بورس کالا

می متالز - امیرتقی خان تجریشی با بیان اینکه سال گذشته شاهد معرفی ابزار های مختلف مالی در بورس‌ها بودیم، گفت: اوراق «خرید دین کالایی»، ابزار مالی جدید در بورس کالا است که به مدد مهندسی مالی اجرایی شده و شرایط را برای تأمین مالی شرکت ها فراهم آورده تا از این طریق شاهد افزایش نقدشوندگی دارایی‌های مالی راکد تولیدکنندگان باشیم؛ در این روش عملا تولیدکنندگان می‌توانند طلبی که دارند را به ورقه بهادار تبدیل کرده و آن را بفروشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما