خبر
بانک ها   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

"نشان پرداخت" گامی موثر در تحقق کامل بانکداری باز

می متالز - معاون فناوری‌های اطلاعات و فناوری ارتباطات بانک ملی گفت:رونمایی از "نشان پرداخت" و در گذشته آپ نیز در جهت بانکداری باز و تحول بانکی بود.

به گزارش می متالز، مسعود خاتونی، معاون فناوری‌های اطلاعات و فناوری ارتباطات بانک ملی در ابتدای این جلسه گفت: حدود ۷۰ میلیون نفر از جمعیت ایران در بانک ملی حساب بانکی دارند و در ابتدا که بانک ملی عملیات کارت به کارت را در کشور کلید زد نوآوری جدیدی را پایه گذاشت که اکنون با چرخه اقتصادی و کسب و کاری استارت‌آپ‌ها گره خورده و رونمایی از "نشان پرداخت" و در گذشته آپ نیز در جهت بانکداری باز و تحول بانکی بود. در نشان پرداخت آسانی و آسایش مردم آن چیزی است که در برابر اعتماد آحاد مردم به بانک ملی عاید ما خواهد شد. وی درباره سرمایه انسانی و مالی این پروژه نیز گفت: زیرساخت‌های اولیه این پروژه در بانک ملی وجود داشت و سرمایه گرانبهایی نیز برای ما محسوب می‌شد.

مهدی شهیدی، قائم‌مقام مدیرعامل آپ نیز گفت: درحال حاضر ۶۰۰ هزار پذیرنده "نشان‌پرداخت" را تحت پوشش خود قرار می‌دهند و آپ در جهت حفظ محیط زیست و حذف قبوض کاغذی از نشان پرداخت در این حیطه پشتیبانی را می‌کند.

در ادامه بهرنگ فاطمی، معاون فروش و مشتریان بانک ملی افزود: این پروژه در بلندمدت کمک به پایداری و تداوم بانکداری باز می‌کند. محصول جدید بانک ملی نه تنها حجم قابل توجهی از خدمت تازه به مشتریان ارائه می‌کند، بلکه به افزایش سطح دانش مخاطبان و نیز بهبود وضعیت محیط زیست نیز کمک شایانی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

لیست 5 عرضه بلوکی تا پایان امسال | جزییات واگذاری + متن

می متالز - با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال حالا شرکت ها طبق عرف همه ساله در بازار سهام عرضه های بلوکی را شدت می بخشند. در تازه ترین آمار بورس تهران، 5 عرضه بلوکی اعلام شد.
 توسط موسسه صندوق بازنشستگی بانک ملی و زیرمجموعه‌ها:

عرضه ۲۰ درصدی بلوک "شراز"

می متالز - شرکت پالایش نفت شیراز از عرضه بلوکی ۲۰ درصد از سهام شرکت خبر داد.
 

آغاز عرضه اوراق گواهی سپرده بانک ملی ایران

می متالز - اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک ملی ایران از روز ۲۸ بهمن ماه تا پایان سال‌جاری در شعب این بانک عرضه می‌شود.
 

پیگیری افزایش سرمایه بانک‌ها

می متالز - وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به راه اندازه سامانه اموال مازاد بانک ها و ثبت ۲۰۰۰ میلیارد در آن گفت: دولت موطف شده بدهی خود را به بانک ها پرداخت کند و سرمایه بانک ها را افزایش دهد که در حال پیگیری است.
 در راستای اجرای پروژه تورهای رسانه‌ای وزارت اقتصاد، از سوی بانک ملی انجام شد:

بازدید اصحاب رسانه از شركت دانش بنیان ایران دلكو‌، تامین كننده نیاز صنایع خودروسازی كشور

می متالز - در راستای اجرای پروژه تورهای رسانه‌ای وزارت اقتصاد، از سوی بانک ملی انجام شد: بازدید اصحاب رسانه از شرکت دانش بنیان ایران دلکو‌، تامین کننده نیاز صنایع خودروسازی کشور
 

تامین مالی بانک ملی ایران در حوزه صنعت فولاد

می متالز - صنعت فولاد ایران توانسته به پشتوانه بانک ملی ایران که به عنوان حامی صنعت شناخته شده ضمن تکمیل زنجیره ارزش، جای خود را در بازارهای جهانی حفظ کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما