خبر
بانک ها   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

"نشان پرداخت" گامی موثر در تحقق کامل بانکداری باز

می متالز - معاون فناوری‌های اطلاعات و فناوری ارتباطات بانک ملی گفت:رونمایی از "نشان پرداخت" و در گذشته آپ نیز در جهت بانکداری باز و تحول بانکی بود.

به گزارش می متالز، مسعود خاتونی، معاون فناوری‌های اطلاعات و فناوری ارتباطات بانک ملی در ابتدای این جلسه گفت: حدود ۷۰ میلیون نفر از جمعیت ایران در بانک ملی حساب بانکی دارند و در ابتدا که بانک ملی عملیات کارت به کارت را در کشور کلید زد نوآوری جدیدی را پایه گذاشت که اکنون با چرخه اقتصادی و کسب و کاری استارت‌آپ‌ها گره خورده و رونمایی از "نشان پرداخت" و در گذشته آپ نیز در جهت بانکداری باز و تحول بانکی بود. در نشان پرداخت آسانی و آسایش مردم آن چیزی است که در برابر اعتماد آحاد مردم به بانک ملی عاید ما خواهد شد. وی درباره سرمایه انسانی و مالی این پروژه نیز گفت: زیرساخت‌های اولیه این پروژه در بانک ملی وجود داشت و سرمایه گرانبهایی نیز برای ما محسوب می‌شد.

مهدی شهیدی، قائم‌مقام مدیرعامل آپ نیز گفت: درحال حاضر ۶۰۰ هزار پذیرنده "نشان‌پرداخت" را تحت پوشش خود قرار می‌دهند و آپ در جهت حفظ محیط زیست و حذف قبوض کاغذی از نشان پرداخت در این حیطه پشتیبانی را می‌کند.

در ادامه بهرنگ فاطمی، معاون فروش و مشتریان بانک ملی افزود: این پروژه در بلندمدت کمک به پایداری و تداوم بانکداری باز می‌کند. محصول جدید بانک ملی نه تنها حجم قابل توجهی از خدمت تازه به مشتریان ارائه می‌کند، بلکه به افزایش سطح دانش مخاطبان و نیز بهبود وضعیت محیط زیست نیز کمک شایانی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 از سوی بانک ملی رقم خورد:

ثبت سفارش غیرحضوری برای فروش سهام عدالت

می متالز - روابط عمومی بانک ملی ایران، اعلام کرد: دریافت ثبت سفارش متقاضیان فروش سهام عدالت بصورت غیرحضوری و از طریق درگاه‌های این بانک اعم از سایت بانک، اپلیکیشن بله، نسخه جدید اپلیکیشن ایوا اجرا می‌شود.
 

تخصیص 542 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک ملی ایران به بخش های اقتصادی

می متالز - بخش های مختلف اقتصادی کشور در پنج ماه ابتدای امسال بیش از 542 هزار میلیارد ریال تسهیلات از بانک ملی ایران دریافت کردند.
 

شرایط بخشودگی جرایم و تبدیل تعهد ارزی به ریالی برای بدهکاران صندوق ذخیره ارزی

می متالز - بدهکاران صندوق ذخیره ارزی بر اساس مصوبه هیات وزیران فرصت دارند تا پایان شهریور ماه سال جاری علاوه بر استفاده از بخشودگی جرایم تاخیر، از شرایط ویژه دولت برای تسویه و تقسیط بدهی ارزی خود به صورت ریالی نیز بهره مند شوند.
 

پرداخت 80 هزار فقره وام ازدواج بانک ملی ایران به زوج های جوان

می متالز - بانک ملی ایران در پنج ماه ابتدای امسال بیش از 80 هزار فقره وام ازدواج به زوج های جوان پرداخت کرده است.
 

محدودیت های جدید معاملات اوراق وام مسکن دو بانک در فرابورس

می متالز - شرکت فرابورس، محدودیت های جدید اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن برای دو بانک دولتی را اعلام کرد.
 

اهدای جایزه ویژه قرعه کشی بزرگ اپلیکیشن ایوا به برنده خوش شانس

می متالز - مراسم اهدای یک دستگاه خودروی آفرود، جایزه ویژه قرعه‌کشی‌ بزرگ اپلیکیشن ایوا برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما