خبر
گاز  
در هفته جاری صورت می‌گیرد؛

بررسی آخرین وضعیت CNG سوز شدن خودروها در کمیسیون انرژی

می متالز - کارشناسان وزارت نفت در مورد سیاست‌های اخیر دولت پیرامون اجرایی شدن خودروی سی.ان.جی سوز گزارش می‌دهند.

به گزارش می متالز، دستور کار کمیسیون انرژی مجلس در روز (دوشنبه 7 بهمن ماه) هفته جاری به شرح ذیل است؛

مسوولان و کارشناسان وزارت نفت روز دوشنبه درخصوص کاهش مصرف سوخت و برنامه‌های آتی آن وزارتخانه در مورد سیاست‌های اخیر دولت پیرامون اجرایی شدن خودروی سی.ان.جی سوز گزارش می‌دهند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی تا نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی اقدام‌های انجام‌شده در توسعه بخش دریایی و خشکی این پروژه را تشریح کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پیش‌بینی می‌شود تمام ردیف‌های پالایشگاهی فاز ۱۴ پارس جنوبی تا اواخر شهریور سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری کامل برسد.
 زنگنه در مجلس:

افزایش ۴۲۰ میلیون متر مکعبی گاز از میدان مشترک پارس جنوبی

می متالز - وزیر نفت با اشاره به اولویت بندی توسعه فازهای پارس جنوبی در دولت تدبیر و امید گفت: با این اقدام، تولید از میدان مشترک پارس جنوبی از ۲۸۰ میلیون متر مکعب در سال ۹۲ به ۷۰۰ میلیون متر مکعب در شرایط فعلی رسیده که نشان دهنده افزایش ۴۲۰ میلیون متر مکعبی گاز از این میدان مشترک است.
 رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

چرا وزیر نفت باید مرتب در معرض حمله قرار گیرد

می متالز - رئیس کمیسیون انرژی مجلس: چرا وزیر نفت باید مرتب در معرض حمله قرار گیردرئیس کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از اینکه چرا وزیر نفت باید مرتب در معرض حمله قرار گیرد گفت: در هر دوره‌ تعدادی از نمایندگان به وزارت نفت فشار می‌آورند که موکل مرا استخدام کنید.
 

حواله‌ نفتی و ارزی در اختیار سرمایه‌گذاران نیروگاهی قرار می‌گیرد

می متالز - مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: در طرح‌های بیع‌متقابل، طبیعتا هر سرمایه‌گذاری که بتواند پروژه خود را زودتر به اتمام برساند ما متعهد هستیم که نفت خام در اختیار سرمایه‌گذار قرار دهیم.
 دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد:

متعادل‌سازی قیمت فولاد و کنترل بازار در دوره جديد وزارت/ مقابله با دلال‌بازی و مافیا، قول وزير پيبشنهادی صمت

می متالز - دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه بهترین گزینه برای تصدی وزارت صمت رزم‌حسینی است، گفت: وزير پيشنهادی صمت بر کنترل و متعادل‌سازی بازارهای مهم و اساسی كشور تاكيد ويژه ای دارد.
 شریعتی خبر داد:

طرح سهمیه بندی بنزین خانوار به کمیسیون انرژی مجلس ارجاع شد

می متالز - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از ارجاع طرح سهمیه‌بندی بنزین هر خانوار به کمیسیون انرژی ازسوی هیات رئیسه مجلس خبر داد و گفت: براساس این طرح، سهمیه بنزین به جای هر خودرو، به هر خانوار تعلق می‌گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما