خبر
حمل و نقل عمومی  

طرح ترافیک سال آینده تغییر می کند؟

می متالز - فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفته است که احتمالا طرح ترافیک در سال 99 تغییر می کند.

به گزارش می متالز، سردار حسین رحیمی دراین باره گفت: جلسات کارشناسی ما در رابطه با بحث طرح ترافیک تهران و رفع معایب و نواقص و بررسی پیشنهادات زیادی که داده‌ایم شروع شده و این جلسات در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه امیدواریم با جمع بندی موارد، موضوع به شورای ترافیک تهران بیاید، تصریح کرد: در آنجا در مورد این طرح تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

رییس پلیس پایتخت در پاسخ به اینکه آیا احتمال تغییر طرح ترافیک در سال آینده وجود دارد، به ایسنا گفت: بله. یکسری ایرادها باید برطرف شود و ما هم کتبا اعلام کردیم و هم در جلسات کارشناسی که داشتیم این موضوعات را بیان کردیم. همانطور که گفتم این جلسات به طور مرتب میان کارشناسان پلیس راهور با کارشناسان معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری در حال برگزاری است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 استاندار تهران اعلام کرد:

طرح ترافیک لغو و دورکاری تمدید می‌شود

می متالز - با توجه به شکننده و ناپایدار بودن شرایط استان تهران به لحاظ بیماری کرونا مقرر شد تمام محدودیت ها از جمله دورکاری یک سوم کارکنان دستگاه های اجرایی در استان تهران تا پایان مردادماه تمدید شود.
 

طرح ترافیک هفته آینده لغو می شود؟

می متالز - به دلیل قرمز بودن وضعیت تهران و اثرگذاری روانی موضوع لغو طرح ترافیک شهرداری تهران با تصمیم کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا اجرای طرح ترافیک در هفته آینده لغو می‌شود
 

۱۲ ایستگاه مترو تهران تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از بهره‌برداری ایستگاه برج میلاد در خط هفت مترو، تا پایان شهریورماه امسال و 11 ایستگاه دیگر تا پایان سال خبر داد
 

طرح ترافیک خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه سال جاری اعتبار دارد

می متالز - مدیر ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی پایتخت از ادامه اعتبار طرح ترافیک سال گذشته خبرنگاران تا زمان تخصیص سهمیه سال جاری خبر داد.
 

چند خبرنگار طرح ترافیک می گیرند؟

می متالز - کارگروه تعیین سهمیه رسانه‌ها برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاری در سال ۹۹ برای تخصیص سهمیه به جمع بندی رسید.
 

اجرای 2 طرح ترافیکی تهران از امروز شنبه

می متالز - سرانجام پس از کش‌وقوس های فراوان از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز (شنبه) طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا در پایتخت اجرا می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما