خبر
مواد   بورس و سهام  

"فروس" ۹ماهه ۴۳۹ریال سود ساخت

می متالز - شرکت فروسیلیس ایران در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه سود هر سهم را ۴۳۹ریال اعلام کرد.

به گزارش می متالز، شرکت فروسیلیس ایران در ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ توانسته بود برای هرسهم ۱۴۰ریال سود محقق کند. در ۶ماهه فعالیت نیز ۳۰۲ریال سود برای هر سهم پوشش داده و حالا در گزارش ۹ماهه اعلام کرد که برای هر سهم ۴۳۹ریال سود پوشش داده است.

این شرکت ۸۷۴میلیارد ریالی، طی این دوره به سود عملیاتی ۴۵۵میلیارد ریالی دست یافته است. همچنین سود خالص را ۳۸۳میلیارد ریال و سود انباشته را ۶۰۶میلیارد ریال اعلام کرده است.

"فروس" درباره اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که قصد دارد طرح توسعه کارخانه را با ارسال اسناد و مدراک و طرح توجیهی با بانک عامل در جهت اخذ تسهیلات و انعقاد قرار داد ارسال کند. همچنین با توجه به پیش بینی تورم در سال مالی بعد استراتژی شرکت براین است که با اخذ تسهیلات اقدام به خرید مواد اولیه مورد نیاز سال آتی کند.

از برنامه های تامین مالی و تغییرات هزینه های مالی که "فروس" در برنامه کاری خود قرار داده فروش ساختمان قبلی شرکت واقع در بلوار اسفندیار و فروش واحد تجاری در سیتی ستنر اصفهان است.

این شرکت به مذاکره با شرکت های نوبنیان، اخذ دانش فنی تولید ژل میکروسیلیکات و ایجاد بازار جدید برای این محصول در داخل و خارج از کشور اشاره کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی بهمن ماه؛

ارزش بازار "وتوصا" افزایشی بود

می متالز - ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، با افزایش یک هزار و ۴۰۰ میلیارد و ۴۹۹ میلیون ریال به ۱۱ هزار و ۹۰۴ میلیارد و ۱۹۴ میلیون ریال رسید.
 طی دوره ۶ ماهه؛

"کچاد" ۷۹۶ ریال سود ساخت

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۹۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۱۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۵۱ درصدی برخوردار است.
 حسابرسی نشده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یکساله "اتکای"

می متالز - بیمه اتکایی ایرانیان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳۶۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۳۴ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۱۶ درصدی برخوردار است.
 نسبت به دوره مشابه؛

سود هر سهم "فلوله" کاهشی بود

می متالز - شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۶ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۶۷ درصدی برخوردار است.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

"کفپارس" از سودسازی خارج شد

می متالز - شرکت فرآورده‌های نسوز پارس در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۰۲ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳ ریال اعلام شده بود، افزایش چشمگیری در شناسایی زیان داشته است.
 

«ولغدر» سود هر سهم را ۳۴۸ریال اعلام کرد

می متالز - شرکت لیزینگ خودرو غدیر در صورت‌های مالی ۱۲ماهه اعلام کرد که سود هر سهم شرکت به ۳۴۸ریال رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما