خبر
درب و پنجره   تاسیسات ساختمانی  

برپایی سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در زنجان

می متالز - نمایشگاه صنعت ساختمان و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی از فردا در زنجان بر پا می‌شود.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛ در این نمایشگاه واحد‌های تولیدی از تهران، زنجان، آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، مشهد، یزد و برخی نمایندگی کشور‌های دیگر در این نمایشگاه حضور می‌یابند. شرکت‌های فعال در این صنعت جدیدترین دستاورد‌های خودشان را در حوزه تکنولوژی‌های نوین تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، ساخت‌وساز، کاشی، تجهیزات بهداشتی، درب و پنجره در ۶۰ غرفه به‌نمایش می‌گذارند.

" این نمایشگاه از ۱۴ تا ۱۸ بهمن ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی زنجان واقع در گاوازنگ برپا می‌شود "

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

"مرکز مصالح " کامل ترین مرکز تهیه و پخش کلیه مصالح ساختمانی

می متالز - مرکز مصالح بزرگترین وکامل ترین شرکت تهیه و پخش کلیه مصالح ساختمانی اعم از انواع آهن آلات و ملزومات ‌تاسیساتی و حرارتی برودتی ساختمان است.
 

فعالیت کمیته‌های نما به مدت دو ماه تعطیل شد

می متالز - طرح دو فوریتی اعطای مجوز به شهرداری تهران برای اخذ تعهد از مالکین پروژه های ساختمانی برای ارائه تاییدیه نمای ساختمان به منظور کاهش ترددهای غیر ضروری متقاضیان حوزه شهرسازی در راستای مقابله با شیوع کرونا با پیشنهاد کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به تصویب اعضای شورا رسید.
 سوم تا پنجم آذر ماه 99؛

پنجمین نمایشگاه و همایش «ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی» برگزار می‌شود

می متالز - پنجمین نمایشگاه و همایش «ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی» در روزهای 3 تا 5 آذر ماه 99 در بوستان گفتگو برگزار می‌شود.
 

مسابقه طراحی نمای ساختمان صندوق توسعه فناوری ایرانیان

می متالز - مسابقه طراحی نمای ساختمان صندوق توسعه فناوری ایرانیان توسط صندوق توسعه فناوری ایرانیان برگزار می‌گردد.
 " در پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری‌مداری "

هافمن؛ برترین ملی در کیفیت

می متالز - به‌عنوان یک اصل پذیرفته شده "کیفیت فراگیر محصول" زمینه‌ساز جلب رضایت مشتریان و عامل پایه در حصول رضایت ذینفعان یک سازمان برای رقابت‌پذیری و دستیابی به موفقیت پایدار و اساساً در زمره مسائل زیربنایی کشوراست. بنابراین در دنیای رقابتی امروز باید خود را با سازوکارهای رقابت‌پذیری در حال و آینده تجهیز نماییم و اصول نوین مدیریت و قواعد حضور در بازارهای جهانی را بیاموزیم و به اجرا درآوریم. مهمترین این اصول رعایت کیفیت در تمامی ابعاد آن اجرا و استقرار ابزارها و سیستمهای مدیریت کیفیت الگوبرداری و استفاده از روشهای سنجش و اندازه گیری معیارهای موفقیت است.
 

واقعیت‌های نگفته از سنگ نمای ساختمان در ایران/ نیاز به تغییر نگرش داریم

می متالز - سنگ‌های تزئینی ساختمانی، کاشی و سرامیک یکی از صنایع پایین دستی و از جمله مصالحی است که در ساخت و ساز و تولید مسکن استفاده می‌شود. سنگ‌ها در دکوراسیون داخلی آشپزخانه، سرویس بهداشتی و مهمتر از همه در نمای ساختمان استفاده می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما