خبر
قراضه و بازیافت  

افت 20 دلاری قیمت قراضه در آمریکا

می متالز - متوسط قیمت قراضه خرد شده در بازار داخلی آمریکا 281 دلار هر لانگ تن می باشد که 9 دلار نسبت به دوشنبه اخیر افت داشته است.

به گزارش می متالز، قراردادهای قراضه در بازار داخلی این کشور نیز برای ماه فوریه نهایی شده و قیمت ها 10 تا 30 دلار برای خلوص های مختلف قراضه ارزان تر از ژانویه شده است.

کد خبر: 83721
تاریخ: 1398/11/16 - 13:01
منبع: ایفنا

قیمت قراضه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بهبود قیمت قراضه در ترکیه

می متالز - قیمت قراضه در ترکیه روزهای گذشته بالا رفته و جو بازار آن را مثبت تر نموده است.
 

سکوت بازار بیلت صادراتی ایران در هفته ای که گذشت/ فولادسازان ایرانی در انتظار تعیین قیمت قراضه وارداتی به ترکیه

می متالز - بازار صادرات بیلت ایران در هفته ای که گذشت در ثبات نسبی به سر برد و دلیل اصلی این سکوت بازار، رزرو بیش از حد ظرفیت فولادسازان ایرانی است.
 افزایش هزینه مواد اولیه فولادسازی در چین؛

فولادسازان چینی به دنبال مواد اولیه جایگزین

می متالز - با وجود قیمت قوی‌تر فولاد چین در سال جاری نسبت به بسیاری از بازارهای اصلی جهانی، افزایش هزینه مواد اولیه گریبان‌گیر تولیدکنندگان چین شده است. در نتیجه افزایش قیمت مواد اولیه، فولادسازان چین به دنبال جایگزین هستند تا بتوانند حاشیه سود خود را حفظ کنند؛ در این میان، آهن اسفنجی و چدن گرید تجاری گزینه‌های مناسبی به جای قراضه هستند که عرضه آن‌ها در چین محدود شده است.
 

دلایل کاهش سودآوری شرکت نورد و تولید قطعات فولادی اعلام شد

می متالز - افزایش چشمگیر حاشیه سود ناخالص این شرکت در شش ماهه اول سال جاری، موجب افزایش قیمت قراضه موجب بالا رفتن قیمت تمام شده کالای فروش رفته برای دوره منتهی به ۹۶/۰۸/۳۰ گردیده است و سود ۸ ماهه را به نسبت ۶ ماهه کاهش داده است.
 

روند رشد قیمت قراضه از ابتدای سال جاری تا سی ام دی ماه 1396

می متالز - یاسین همتی - کارشناس صنعت قراضه و بازیافت - گفت: قیمت قراضه (آهنی) از ابتدای سال 96 تاکنون روند رو به رشدی داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما