خبر
سیم و کابل  

اینفوگرافی دوره ۹ ماهه «بکام»

می متالز - مجتمع کارخانجات شهید قندی به تأسیس کارخانه و کارگاه های تولید کابل مخابراتی، تأمین مواد اولیه تولید و فروش داخلی و خارجی محصولات مخابراتی در صنعت کابل سازی می پردازد.

به گزارش می متالز، شرکت کارخانه های تولیدی شهید قندی در دوره ۶ماهه منتهی به آذر۹۸ با سرمایه ۶۰۰,۰۰۰ میلیون ریالی در آخرین معامله دی ماه خود به قیمت هر سهم ۲۲,۲۴۴  ریال و بازده ۵۹۹٫۷۲ درصدی به فروش رسید.

کد خبر: 83786
تاریخ: 1398/11/15 - 15:40
منبع: بورس امروز

بکام  شهید قندی  کابل مخابراتی  کابل سازی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

"بکام" شفاف سازی کرد

می متالز - شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی کنفرانس اطلاع رسانی برگزار کرد.
 

نشست خبری مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات ایران

می متالز - مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات ایران در این نشست خبری به بیان دستاوردهای این شرکت، توسعه اقتصادی کشور را مستلزم مدیریت منسجم و مقتدرانه دانست.
 

۲۰ هزار میلیارد تومان طرح در شرکت توسعه معادن و فلزات بهره‌برداری شد

می متالز - "عزیز الله عصاری" روز یکشنبه در جمع خبرنگاران یزد در محل کارخانه تولیدی شهید قندی این استان افزود: این طرح‌ها در مناطق مختلف کشور و از جمله کرمان، چادرملو و طبس به بهره‌برداری رسید.
 در یک کنفرانس اطلاع رسانی؛

«بکام» به برخی سوالات پاسخ داد

می متالز - شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در یک کنفرانس اطلاع رسانی به برخی از سوالات مطرح شده از سوی سهامداران پاسخ داد.
 یک تحلیل‌گر بازار:

بازار سیم و کابل مخابراتی مسی آینده‌ای ندارد

می متالز - منتظری، تحلیل‌گر بازار گفت: بازار سیم و کابل مخابراتی مسی، به دلیل رایج شدن مصرف فیبر نوری آینده‌ای ندارد آینده‌ای ندارد و به‌زودی جای خود را به فیبر نوری می‌دهد.
 در منطقه ۶ عملیات انتقال گاز محقق شد

حفظ پایداری ارتباطات با اجرای پروژه اصلاح شبکه کابل مخابراتی

می متالز - مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز از ارتقای پایداری ارتباطات در این منطقه عملیاتی جنوب کشور خبرداد و گفت: با اجرای پروژه اصلاح شبکه کابل مخابراتی آسیب‌دیده پایداری ارتباطات منطقه ۶ حفظ می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما