خبر
علوم  

بازدید رضا نقی پور اصل و هیات همراه از پارک علم و فناوری خلیج فارس در بوشهر

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در اولین روز سفر به استان بوشهر از پارک علم و فناوری خلیج فارس بازدید کرد.

به گزارش می متالز، در این برنامه رضا نقی پور اصل و هیات همراه، از آخرین دستاوردهای شرکت های مختلف دانش بنیان در حوزه های نانو، صنایع الکترونیک و صنایع پیشرفته بازدید به عمل آوردند.

نقی پور اصل در ادامه با حضور درنشست مشترک با مدیران شرکت های تحقیقاتی و فناوری حاضر در این پارک علمی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: در این شرایط خاص و حساس کنونی که اقتصاد کشور تحت ظالمانه ترین تحریم های دشمنان انقلاب قرار دارد باید همه دست به دست هم داده و این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم .

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با اشاره به سیاست های کلی نظام ودولت تدبیر و امید در حمایت از صنایع دانش بنیان افزود: حمایت ازشرکت های دانش بنیان یکی از راه های عبور از اقتصاد تک محصولی است وخوشبختانه نگاه مجموعه نظام مخصوصا رهبر گرانقدر انقلاب به صنایع دانش بنیان و زیست فناوری بسیار مثبت است و درهمین راستا به دستورایشان کمیته ای برای بررسی مشکلات وکمک به این حوزه تشکیل شده است. دردولت نیزخوشبختانه هم آقای دکترجهانگیری معاون اول رئیس جمهوروهم وزیرمحترم صمت با رویکردی مثبت مسائل این مقوله را پیگیری می کنند و دراین راستا بنا به دستورآقای جهانگیری گزارشی از مشکلات این شرکت ها تهیه کرده ایم که در آینده ای نزدیک تقدیم ایشان خواهیم کرد.

نقی پوراصل درادامه با اعلام خبرافتتاح نمایندگی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت ازتحقیقات وتوسعه صنایع پیشرفته در استان بوشهرگفت: صندوق حمایت ازصنایع پیشرفته در راستای سیاست های تسهیل گری دولت،با مسئولیتی که هیات دولت برعهده آن گذاشته است گام برمی دارد وبا توجه به برنامه های خود در کمک به صنایع پیشرفته در استان های کم برخوردار، پنجمین نمایندگی خود دراستان بوشهر را افتتاح می نماید .

او در پایان با بیان این نکته که شرکت مادرتخصصی حمایت از صنایع پیشرفته،رقیب هیچ دستگاه یا صندوق دیگری نیست به تشریح انواع خدمات قابل ارائه توسط شرکت پرداخت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آغاز فصل جدید از همکاری های مشترک بین شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت دیدار و گفتگو کرد .
 

دیدار رضا نقی پور اصل با استاندار بوشهر

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با استاندار بوشهر دیدار و گفتگو کرد.
 رضا نقی پور اصل:

کشور در مسیر فاصله گرفتن از اقتصاد تک محصولی قرار گرفته است

می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته گفت: ایران در مسیر فاصله گرفتن از اقتصاد تک محصولی نفت است و این موضوع به باور تبدیل شده که حل مشکلات کشور از طریق دانش امکان پذیر است.
 نقی پور اصل در دیدار با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید:

کنسرسیوم مشترک بین صندوق های دولتی برای جلوگیری از هدر رفت منابع دولتی ایجاد شود

می متالز - درنشست مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته بر تشکیل یک کنسرسیوم مشترک به منظور ایجاد انسجام و استفاده از ظرفیت های متقابل جهت ارائه خدمات به مشتریان تاکید شد.
 به دنبال نشست حمایت از استارت آپ ها در دفتر معاون اول رییس جمهور؛

کمیته حمایتی استارت آپ ها در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته تشکیل شد

می متالز - به دنبال نشست مدیران عامل برخی صندوق های اعتباری و حمایتی که به منظور توسعه حمایت و پشتیبانی از شرکت های استارت آپی تشکیل شد، رییس شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از تشکیل کمیته ای به همین منظور در این صندوق خبر داد.
 

انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با سازمان صمت، استانداری، پارک علم و فناوری و دانشگاه های شیراز و علوم پزشکی فارس

می متالز - تفاهم نامه همکاری شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به نمایندگی رضا نقی پور اصل "رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل" با استانداری فارس به نمایندگی عنایت ا.. رحیمی"استاندار"، پارک علم و فناوری شیراز به نمایندگی امین رضا ذوالقدر "رییس پارک" و دانشگاه شیراز به نمایندگی حمید نادگران "رییس دانشگاه شیراز" و دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نمایندگی علی بهادر "رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز" امضا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما