خبر
مترو  

ساخت مترو پردیس تا قبل از سال آغاز می شود

می متالز - مدیرعامل عمران پردیس از توافق با قرارگاه خاتم الانبیاء برای آغاز ساخت مترو این شهر تا قبل از پایان سال خبر داد و خواستار مصوبه بانک مرکزی برای وام ۱۰۰۰ میلیارد تومانی شد.

به گزارش می متالز، مهدی هدایت  درباره مترو پردیس اظهار کرد: در این خصوص با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به توافق 30 به 70رسیده‌ایم و برای ادامه کار نیازمند مصوبه دولت هستیم.

وی ادامه داد: قرارگاه خاتم نیز برای شروع کار، اعلام آمادگی کرده است تا کار را تا قبل از پایان سال جاری آغاز کند و ما نیز به موازات عملیات اجرایی، مصوبه را از دولت بگیریم.

وی با بیان این که درخواست شرکت عمران پردیس اخذ مصوبه بانک مرکزی بابت وام هزار میلیارد تومانی است به برنامه ساخت واحدهای طرح ملی مسکن اشاره کرد و افزود: تاکنون برای 1300 هکتار از ار اراضی دولتی، سند دریافت و زمین 8500  از محل پروژه طرح ملی مسکن به تعاونی‌های مسکنی که اعضای واجدالشرایط این طرح در آن‌ها عضو بوده‌اند، واگذار شده است.

وی تاکید کرد: همچنین تعداد 3 هزار واحد ثبت‌نامی داشتیم که از این تعداد 1615 نفر واجدالشرایط تشخیص داده شدند و ثبت‌نام این افراد از امروز (چهارشنبه 16 بهمن) در کارگزاری مسکن مهر پردیس شروع شد. آماده‌سازی زمین برای ساخت این سه هزار واحد را قرارگاه خاتم‌الانبیاء انجام می‌دهد و ظرف روزهای آینده موضوع انتخاب سازنده و آغاز عملیات اجرایی این واحدها را آغاز خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس احداث تصفیه‌خانه شماره 2 فاضلاب پردیس را از مهم‌ترین پروژه‌های زیرساختی این شهر جدید خواند و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با کسب مجوزهای لازم فراخوان ساخت این تصفیه‌خانه نیز در روزهای آینده انجام خواهد شد تا بتوانیم در کنار توجه به سکونت مردم در واحدهای ساخته‌شده بحث شروع عملیات ساخت تصفیهخانه شماره 2 پردیس را نیز پیش ببریم.

کد خبر: 84171
تاریخ: 1398/11/17 - 17:37
منبع: تین نیوز

مترو پردیس  مهدی هدایت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آخرین وضعیت قیمت مسکن در پردیس

می متالز - قیمت پیشنهادی واحدهای تحویل آینده در فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس از حدود ۲۲۰ میلیون تومان به حدود ۲۵۰ میلیون تومان رسیده است. برای واحدهای آماده نیز قیمت‌ها بنا بر ادعای دفاتر املاک نرخ‌ها از ۲۷۰ به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده که البته در هر دو بخش مشتری چندانی ندارد.
 

تکمیل ۱۵ هزار مسکن مهر پردیس تا پایان سال

می متالز - مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از تکمیل ۱۵ هزار واحد مسکن مهر در این شهر تا پایان سال خبر داد.
 

توقف فروش امتیاز طرح ملی مسکن پردیس

می متالز - مدیر عامل شرکت عمران پردیس از توقف خرید و فروش امتیاز طرح ملی مسکن با ورود جدی وزیر راه و شهرسازی، دادستان و فرماندار این شهر خبر داد.
 

تحویل سند تک برگی واحدهای مسکن مهر در پردیس

می متالز - مدیرعامل شهر جدید پردیس از راه‌اندازی بورس مسکن مهر تا دو ماه آینده با هدف شفافیت در معاملات مسکن و کوتاه‌شدن دست دلالان در این شهر جدید خبر داد.
 

افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس تا پایان مهر / قیمت مسکن مهر در بخش عرصه واحد‌ها افزایش یافت

می متالز - مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس تا پایان مهر به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
 

مطالعات تکمیلی حمل و نقل ریلی در غرب استان تهران حداکثر تا مهرماه باید اعلام شود

می متالز - استاندار تهران با اشاره به ضرورت اتمام مطالعات تکمیلی حمل و نقل ریلی در غرب استان تهران گفت: مدیرعامل راه‌آهن مکلف شده تا مطالعات تکمیلی حمل و نقل ریلی در شهرستان‌های ملارد، قدس و شهریار را حداکثر در مهرماه اعلام کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما