خبر
قراضه و بازیافت  

بهبود قیمت قراضه در ترکیه

می متالز - پنجشنبه اخیر روند نزولی قیمت قراضه وارداتی در ترکیه پس از آن که یک معامله حمل فوریه برای قراضه آمریکا نهایی شد متوقف گردید و میانگین قیمت بازار بالا رفت. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و2 خلوص 20-80 حدود 3.5 دلار بالا رفته 255.5 دلار هر تن سی اف آر شد.

به گزارش می متالز، سه شنبه هفته قبل یک معامله در 251 دلار نهایی شد و پس از آن یک محموله قراضه 20-80 امریکا در  260 دلار هر تن سی اف آر نهایی گردید و همین امر بازار را صعودی کرد. ظاهرا محموله فوق برای قراضه سنگین خلوص 20-80، خرد شده و قراضه بونوس بوده در 260 ،265 و 270 دلار هر تن سی اف آر صورت گرفت.

کد خبر: 84239
تاریخ: 1398/11/19 - 14:52
منبع: ایفنا

قراضه  ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عرضه ضایعات آهنی کاهش یافته است

دلایل نوسان قیمت‌ قراضه آهن

می متالز - قیمت ضایعات آهن چند ماهی است روند صعودی به خود گرفته است و در ۳ هفته گذشته نیز با جهشی دیگر در حال افزایش قیمت است.
 

بازار ورق ترکیه در چه حال است

می متالز - هفته گذشته قیمت ورق گرم وارداتی در ترکیه ارزان تر شد. تقاضا نیز با توجه به موجودی پایین بازار داخلی در سطح متوسط است. ورق گرم صادراتی ترکیه 475 تا 500 دلار هر تن فوب است که تغییری نسبت به هفته قبل نداشته است.
 

بازار داغ قراضه آهن

می متالز - بازار ضایعات آهن در سه هفته گذشته با جهشی ناگهانی روبه‌رو شده و به صورت ممتد نیز در حال افزایش است.
 

کاهش قیمت نورد گرم وارداتی به ترکیه

می متالز - قیمت فولاد نورد گرم وارداتی به ترکیه به دلیل ثبات موجود در بازار تقاضا، روند نزولی دارد.
 بازگشت از کف کلید می‌خورد

آغاز بازسازی در بازار فولاد جهان

می متالز - بازارهای جهانی فولاد پس از سپری کردن روزهایی سخت وارد فاز بازسازی شده و تکانه‌های مهمی از رشد قیمت‌ها را در بازارهای مختلف در جهان شاهد هستیم.
 لیر ترکیه نزولی شد

ماموریت شکست خورده اردوغان

می متالز - نزدیک به یک سال قبل، لیر ترکیه در بحران غوطه‌ور بود و ضعیف‌ترین سطح خود در برابر دلار آمریکا را در طول تاریخ تجربه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما