خبر
فلزات غیرآهنی   مواد معدنی   بورس و سهام  
مدیرعامل "ومعادن":

با درخواست سهامداران تغییر پرتفو رقم خورد

می متالز - با توجه به انتظار سهامداران در جهت فعال کردن پرتفو به سراغ پهنه‌ها رفته و مراحل کار از مراحل اولیه یعنی اکتشاف تا بهره برداری در اختیار شرکت قرار گرفت تا فلزاتی غیر از آهن در دست اقدام قرار گیرد.

به گزارش می متالز، عزیرالله عصاری مدیرعامل شرکت توسعه فلزات و معادن در شفاف‌سازی موضوعی مطرح شده از سوی سهامداران گفت: نکته‌ای که سهامداران به آن اشاره داشتند حوزه فعالیت "ومعادن" بوده و اینکه چرا این شرکت علیرغم نام آن (توسعه فلزات و معادن) تنها در حوزه سنگ آهن فعالیت داشته و پرتفو تنها در زمینه آهن فعال است.


وی ادامه داد: با توجه به انتظار سهامداران در جهت فعال کردن پرتفو به سراغ پهنه‌ها رفته و مراحل کار از مراحل اولیه یعنی اکتشاف تا بهره برداری در اختیار شرکت قرار گرفت تا فلزاتی غیر از آهن در دست اقدام قرار گیرد.

مدیرعامل "ومعادن" به همکاری با شرکت صبا نور اشاره داشت و عنوان کرد: با شروع همکاری پهنه‌ای به ابعاد ۱۲۵۰ کیلومتر مربع در منطقه "راور کرمان" از وزارت صنعت، معدن و تجارت گرفته شد. لازم به ذکر است تقریبا ۸۸ درصد از سهام صبانور در اختیار شرکت توسعه فلزات و معادن است.

وی افزود: در حوزه پلی متال ورود به "سرب" و "روی" از تجربه تخصصی شرکت زرین معدن آسیا استفاده شد و همکاری این سه شرکت (ومعادن، صبانور و زرین معدن آسیا) آغاز شد. 

عصاری در خصوص راه اندازی کارخانه عنوان کرد: بسیاری از معادن سرب و روی کرمان، به دلیل جلوگیری از "خام فروشی"، "سرب " و "روی " را نگه داری می‌کنند.
وی در خصوص روند تولید عنوان کرد: با تمام مواد ذکر شده، می‌توان ظرف یکسال و نیم به ظرفیت تولید مناسبی در کرمان دست یافت.

مدیرعامل " ومعادن" در ادامه خاطر نشان کرد:بیشترین میزان سرمایه گذاری برعهده شرکت ملی مس‌ایران است. 

عصاری در پایان افزود: "طلا" از اهداف این پروژه بود که تلاش‌هایی نیز در این خصوص انجام شد. هدف قابل توجه سرمایه گذاری بر فلزات نایاب بود، اما به دلیل نبود تکنولوژی مخصوص در کشور پیش نرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 این انبوه ساز خبر داد:

مجمع "ثغرب" با موضوع افزایش سرمایه

می متالز - شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب مجمع عمومی برگزار می کند.
 

سهامداران "امید" دور هم جمع می‌شوند

می متالز - شرکت تامین سرمایه امید مجمع عمومی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ برگزار خواهد کرد.
 

افزایش صدور گواهی‌ کشف و پروانه بهره‌برداری معادن

می متالز - طبق جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در ۱۰ ماهه امسال تعداد گواهی کشف صادره در حوزه معدن افزایش ۲.۵ درصدی و پروانه بهره‌برداری افزایش ۰.۳ درصدی داشته‌ است.
 این پتروشیمی خبر داد:

"پترول" در حوالی ایستگاه سرمایه

می متالز - شرکت گروه سرمایه گذاری پتروشیمی ایرانیان در نظر دارد افزایش سرمایه انجام دهد.
 در گزارش موسسه مطالعات بازرگانی در نشست سه کمیسیون اتاق تهران بررسی شد

چرخه معیوب نظام توزیع ایران

می متالز - ساماندهی لجستیک تجاری در ایران موضوعی است که اگرچه طرح آن جدید نیست اما چندان موردتوجه متولیان امر قرار نگرفته است.
 

"امید" در مسیر پرداخت سود

می متالز - شرکت تامین سرمایه امید زمان پرداخت سود به سهامدارانش را مشخص کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما