خبر
درب و پنجره  

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته در "خردادماه"

می متالز - دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران خردادماه سال 99 برگزار می‌شود.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از مجری برگزارکننده نمایشگاه، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران از 18 تا 21 خردادماه سال 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

شرکت بین‌المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران به‌عنوان مجری برگزارکننده دوازدهمین نمایشگاه در و پنجره تهران با صدور اطلاعیه‌ای از عموم فعالان صنعت در و پنجره و علاقه‌مندان به حضور در این رویداد دعوت کرد تا برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی نمایشگاه به آدرس http://titexgroup.com مراجعه کنند.

گفتنی است، با توجه به این‌که جانمایی شرکت‌کنندگان به‌صورت آنلاین و از طریق سایت اینترنتی نمایشگاه انجام می‌شود؛ متقاضیانی که پیش ثبت‌نام خود را انجام دهند در مرحله اول امکان جانمایی خواهند داشت و سایر متقاضیان در لیست رزرو قرار می‌گیرند و پس از جانمایی متقاضیان سری اول، جانمایی خواهند شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 " در پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری‌مداری "

هافمن؛ برترین ملی در کیفیت

می متالز - به‌عنوان یک اصل پذیرفته شده "کیفیت فراگیر محصول" زمینه‌ساز جلب رضایت مشتریان و عامل پایه در حصول رضایت ذینفعان یک سازمان برای رقابت‌پذیری و دستیابی به موفقیت پایدار و اساساً در زمره مسائل زیربنایی کشوراست. بنابراین در دنیای رقابتی امروز باید خود را با سازوکارهای رقابت‌پذیری در حال و آینده تجهیز نماییم و اصول نوین مدیریت و قواعد حضور در بازارهای جهانی را بیاموزیم و به اجرا درآوریم. مهمترین این اصول رعایت کیفیت در تمامی ابعاد آن اجرا و استقرار ابزارها و سیستمهای مدیریت کیفیت الگوبرداری و استفاده از روشهای سنجش و اندازه گیری معیارهای موفقیت است.
 

قابل توجه اعضای محترم کارگروه استاندارد

می متالز - جلسه کارگروه استاندارد انجمن در، پنجره و نما تشکیل می‌شود.
 

آغاز پیش ثبت‌نام دوازدهمین دوره نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته تهران

می متالز - پیش ثبت‌نام دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره تهران که خردادماه سال آینده برگزار می‌شود، آغاز شد.
 

حضور فوم اینداستری در نمایشگاه تویاپ ترکیه

می متالز - شرکت فوم اینداستری، عرضه‌کننده محصولات فوم اینداستری ایتالیا در نمایشگاه تویاپ ترکیه حضور خواهد یافت.
 مدیرعامل شرکت مهندسی افتخار صنعت نما:

باید حتما از آلومینیوم برای در و پنجره‌های بیمارستانی استفاده شود

می متالز - مدیرعامل شرکت مهندسی افتخار صنعت نما گفت: کارفرماها به منظور کاهش هزینه‌ها در برخی از شرایط ممکن است تصمیمات اشتباهی بگیرند که دلیل اصلی این سهل‌انگاری افراد، داده‌ها و اطلاعات ناقصی است که به علت جدید بودن حوزه در و پنجره در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد؛ یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که در این حوزه شاهد آن هستیم، استفاده از در و پنجره‌های UPVC در بیمارستان‌ها است، در صورتی که در بیمارستان‌ها باید تنها از آلومینیوم استفاده شود زیرا آلومینیوم قدرت پاک‌شوندگی بهتری دارد.
 

بازدید معاون اقتصادی وزیر کشور از کارخانه همارشتن

می متالز - دکتر دین‌پرست، معاون اقتصادی وزیر کشور و مقامات همراه از کارخانه همارشتن بازدید کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما