خبر
آلومینیوم   درب و پنجره  
با حضور امام جمعه یزد؛

نخستین تولیدکننده پروفیل در و پنجره نوین آلومینیومی در یزد افتتاح شد

می متالز - نخستین واحد تولیدکننده پروفیل درب و پنجره های نوین آلومینیومی امروز با حضور معاون وزیر صمت، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار و جمعی از مسئولان استان افتتاح شد

به گزارش می متالز، این واحد تولیدی بعدازظهر یکشنبه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار یزد و معاون وی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

این واحد تولیدی که در شهرک صنعتی یزد واقع شده است، در زمینی به وسعت 10 هزار مترمربع و زیربنای 2200 مترمربع احداث شده و کار تولید انواع آلومینیوم را انجام می دهد.

این واحد با مجموع سرمایه گذاری ارزی و ریالی 200 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

در این واحد تولیدی در هر شیفت کاری برای 30 نفر اشتغالزایی شده است.

این واحد در جنوب کشور مشابهی ندارد و مواد اولیه آن از تولیدات داخل کشور تامین می شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس اتاق سمنان مطرح کرد

رفع چالش‌های بزرگ تجاری با افزایش تعامل

می متالز - علی‌اصغر جمعه‌ای، رئیس اتاق سمنان در نشست تکریم و معارفه مدیران کل سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان ضمن تأکید بر متوازن‌سازی چرخه‌های اقتصادی، گفت: برای رفع چالش‌های و مشکلات بزرگ اقتصادی و تجاری، باید تعامل اجزای تیم اقتصادی اعم از دولت و بخش خصوصی افزایش پیدا کند.
 

فعالیت 15 واحد تولیدی صنایع فلزی در زاهدان

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی صنایع فلزی در شهرک صنعتی میرجاوه، گفت: درحال حاضر بیش از ۱۵ واحد تولید کننده صنایع فلزی (سوله.اسکلتهای فلزی پیچ ومهره ای قالب سازی.دکل انتقال نیرو،کانکس ،مخازن فلزی وماشین سازی) در زاهدان مشغول به فعالیت می باشند.
 

ارزآوری 40 میلیون دلاری صادرات کالا از چهارمحال و بختیاری

می متالز - صادرات کالا از چهارمحال و بختیاری 40 میلیون دلار ارزآوری داشته است.
 قابل توجه بنگاه های اقتصادی استان بوشهر؛

هرگونه عملیات انبارداری در سامانه جامع از 10 اسفند منوط به تائیدیه واحد مربوطه است

می متالز - معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در راستای پایش دقیق اطلاعات انبارها در سامانه جامع، از 10 اسفندماه 1398 هرگونه عملیات انبارداری در سامانه مذکور منوط به تائیدیه واحد مربوطه می باشد.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد

تولید ۱۰ میلیون تن فولاد تا افق ۱۴۰۴ در استان کرمان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان به افزایش میزان تولیدات شاخص صنعتی و معدنی استان کرمان در کنسانتره آهن، گندله آهن، آهن اسفنجی، شمش فولادی، فرش دستباف و کک اشاره داشت و گفت: با تکمیل و رشد زنجیره فولاد در استان کرمان تا افق ۱۴۰۴، تولید ۱۰ میلیون تن از ۵۵ میلیون تن فولاد هدف‌گذاری کشوری را خواهیم داشت.
 حسین پور خبر داد:

بررسی مشکلات ۱۳ واحد تولیدی در کارگروه رفع موانع تولید استان کهگیلویه و بویراحمد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه مشکلات ۱۳ واحد تولیدی در کارگروه ستاد تسهیل رفع موانع تولید این استان بررسی شد گفت: عمده مشکلات این واحد‌ها مسائل مالی است که تلاش شد با تخصیص اعتبار یا استمهال بدهی‌های بانکی شرایط را برای ادامه فعالیت آنها فراهم کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما