خبر
آب  

آخرین وضعیت زیان انباشته شرکت‌های آب و فاضلاب

می متالز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به اینکه تمام شرکت‌های آب و فاضلاب زیان انباشته‌شده دارند گفت: شرکت‌های آب و فاضلاب به محض اینکه سودده شوند مالیات پرداخت می‌کنند.

به گزارش می متالز، محمدرضا بختیاری در پاسخ به این سوال که آیا با ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی با شرکت‌های آب و فاضلاب شهری این شرکت‌ها با زیان انباشته بیشتری مواجه نمی‌شوند، گفت: تمام شرکت‌های آب و فاضلاب زیان انباشته دارند، به‌طوری که همین شرکت آب و فاضلاب استان تهران بیش از ۷۵۰ میلیارد‌تومان زیان انباشته‌ دارد. وی با تاکید بر اینکه ادغام و یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب ادغام خوبی است، گفت:‌ به هر حال برخی از استان‌ها شاید در این اقدام دچار مشکلاتی شوند، چرا که کمک زیان دریافت می‌کردند. وی در پاسخ به این سوال که معافیت شرکت‌های آب و فاضلاب از پرداخت مالیات سال آینده به اتمام می‌رسد، آیا پرداخت مالیات زیان انباشته این شرکت‌ها را بیشتر نخواهد کرد، گفت: مادامی که شرکت‌های آب و فاضلاب ضررده هستند، از دادن مالیات معاف هستند و به محض اینکه هر شرکتی سودده باشد، مالیات پرداخت خواهد کرد. وی گفت:‌ قطعا با پرداخت مالیات هیچ مخالفتی نداریم و هر شرکتی که سودده باشد، مالیات را پرداخت خواهد کرد.

کد خبر: 84532
تاریخ: 1398/11/20 - 21:48
منبع: دنیای اقتصاد

آب و فاضلاب  محمدرضا بختیاری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

واحد تولیدی پودر زئولیت در ناحیه صنعتی سمنان افتتاح شد

می متالز - همزمان با اولین روز از دهه فجر، با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان، واحد تولیدی پودر زئولیت، بنتونیت و کربنات سدیم در ناحیه صنعتی اعلاء شهر سمنان با سرمایه‌گذاری ۶۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
 در هفته جاری صورت می گیرد؛

بررسی لایحه واگذاری اموال، تأسیسات و ماشین‌آلات شرکت آب و فاضلاب در نشست کمیسیون عمران مجلس

می متالز - در نشست هفته جاری کمیسیون عمران مجلس، لایحه واگذاری اموال، تأسیسات و ماشین‌آلات شرکت آب و فاضلاب مورد بررسی قرار می گیرد.
 مشترکان استان به صرفه‌جویی دعوت شدند

مدیریت مصرف آب در آذربایجان

می متالز - به‌رغم کم شدن ذخایر آبی کشور به‌ویژه آذربایجان شرقی در دو دهه اخیر و تهدید نسل‌های آینده از این بابت، هنوز احساس خطر و حس مسوولیت برای حفاظت از منابع و مصرف این مایع حیات در شهروندان ایجاد نشده است.
 

دستاوردهای فولاد مبارکه در حوزۀ آب، در سازمان جهانی یونسکو قابل طرح است

می متالز - دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران که به همراه هیئتی بلند مرتبه از وزارت نیرو و سازمان آب و فاضلاب کشور از فولاد مبارکه بازدید می‌کرد، در جلسه‌ای با حضور معاون بهره‌برداری، مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی فولاد مبارکه گفت: هدف از این بازدید آشنایی با دستاوردهای فولاد مبارکه در حوزۀ آب و بررسی قابلیت طرح این دستاوردها در سازمان جهانی یونسکو به‌ عنوان یک نمونۀ موفق جهانی بود.
 

شهروندان تهرانی به پیمانکاران نصب انشعاب فاضلاب پول ندهند

می متالز - شرکت آب و فاضلاب استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرد: پیمانکاران فعال در نصب انشعاب فاضلاب در خارج از منزل به هیچ عنوان مجاز به دریافت هزینه برای انجام عملیات لوله‌گذاری تا محل نصب نیستند.
 آذر تشریح کرد:

قیمت آب در سال ۹۹

می متالز - رئیس دیوان محاسبات گفت: آب شهری ۵۰ درصد زیر قیمت و آب روستایی ۷۰ درصد زیر قیمت تمام‌شده به مردم ارائه می‌شود که بعد از ماجرای افزایش قیمت بنزین بعید است در سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ در این زمینه‌ها افزایش قیمتی رخ بدهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما