خبر
مواد معدنی   متالورژی   فن آوری های نوین  
با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت:

شرکت‌های فناور حوزه معدن و متالوژی شناسایی می‌شوند

می متالز - ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با هدف استفاده از توانمندی‌های متخصصین در رفع نیازهای فناورانه صنایع معدنی و متالورژی کشور، شرکت‌های حائز شرایط را مورد شناسایی قرار می‌دهند.

به گزارش می متالز، ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با هدف استفاده از توانمندی‌های متخصصین در رفع نیازهای فناورانه صنایع معدنی و متالورژی کشور، شرکت‌های حائز شرایط را مورد شناسایی قرار می‌دهند.

این فراخوان با هدف ایجاد اتصال میان شرکت‌های دانش بنیان، فناور،..... و صنایع بزرگ فعال در حوزه معدن و متالوژی منتشر شده است. شناسایی شرکت‌های دارای پتانسیل مرتبط با این صنایع و رفع نیازهای فناورانه شرکت‌های بزرگ، از جمله اهداف این پروژه ملی است.

 

مرحله نخست

این طرح در چند مرحله اجرا می‌شود و برای مرحله نخست، شرکت‌های فعال در حوزه «کاشی، سرامیک و لعاب»، «زغال‌سنگ»، «نسوز» و «فولاد و مس» مورد شناسایی رسمی قرار می‌گیرند.

 در این راستا، ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همکاری‌های علمی خود را با مجموعه‌های بزرگ صنعتی فعال در حوزه معدن و متالوژی از جمله شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین آغاز کرده است.

 

آغاز فرآیند بومی‌سازی

با هدف حمایت از توسعه تولید ملی و جلوگیری از خروج ارز، پس از ارزیابی و مشخص‌سازی پتانسیل‌های فناورانه (شرکت‌های) داخلی در این حوزه، فرآیند بومی‌سازی مواد، تجهیزات و خدمات مورد نیاز صنایع داخلی با استفاده از مجموعه‌های شناسایی شده، صورت خواهد پذیرفت.

بر این اساس ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت‌های دارای پتانسیل بالقوه و بالفعل برای تولید مواد، قطعات و یا خدمات اعلام شده در این فراخوان دعوت به عمل می‌آورد.

علاقه مندان می‌توانند، جهت کسب اطلاع بیشتر به سایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس http://pam.isti.ir  مراجعه کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در این شرکت سرمایه گذار رخ داد؛

سود بیش از ۳ هزار میلیارد ریالی در "تاصیکو"

می متالز - شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از فروش سرمایه گذاری‌ها مبلغ ۳ هزار و ۴۸۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال سود کسب کرد.
 طی دی ماه صورت گرفت؛

کسب سود ۳ هزار میلیارد ریالی "تاصیکو"

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود مبلغ ۳ هزار و ۴۸۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال سود کسب کرد.
 طی آذر ماه؛

"تاصیکو" تنها فروشنده بود

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۷۳۳ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال سود کسب کرد.
 بنابر اعلام مدیرعامل سرمایه‌گذاری صدر تامین:

دو زیرمجموعه "تاصیکو" آماده عرضه اولیه در بورس و فرابورس می شوند

می متالز - مدیرعامل سرمایه‌گذاری صدر تامین ضمن اشاره به برنامه های آتی این هلدینگ از عرضه اولیه دو شرکت زیرمجموعه در بورس و فرابورس خبر داد.
 

مدیرعامل «تاصیکو» از دو عرضه اولیه خبر داد

می متالز - در حاشیه نمایشگاه ایران‌کانمین در گفتگویی با مدیرعامل سرمایه‌گذاری صدر تامین به دلیل حضور شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ در نمایشگاه اشاره کرده است. وی همچنین به رشد سودآوری در نیمه نخست سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داده است.
 

افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی و جذاب زیرمجموعه اولین عرضه اولیه

می متالز - شرکت صنایع مس شهید باهنر که زیرمجموعه سرمایه گذاری صدر تامین (اولین عرضه اولیه و شرکت جدید سال) محسوب می شود از برنامه افزایش سرمایه ۹۸۷ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما