خبر
بورس و سهام   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
صبح امروز انجام شد؛

بازدید وزیر اقتصاد از شرکت مدیریت فناوری بورس تهران

می متالز - وزیر امور اقتصادی و دارایی، صبح امروز به همراه رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، با حضور در شرکت مدیریت فناوری بورس تهران از بخش های مختلف این شرکت و فرایندهای سامانه معاملات و پس از معاملات بازدید کردند.

به گزارش می متالز، در این بازدید روح الله دهقان، مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران  توضیحاتی در خصوص زیرساخت سخت افزار و شبکه اختصاصی بازار سرمایه کشور، روال های سامانه معاملات و نحوه مدیریت و بهره برداری از این سامانه، روال های سامانه پس از معاملات و نحوه پیاده سازی سامانه های نظارتی به بازدیدکنندگان ارائه کرد.

علاوه بر این با توجه به انجام عرضه اولیه نماد "ومهان" فرایند عرضه اولیه برای بازدیدکنندگان تشریح شد و زیرساخت سامانه ثبت سفارش مورد بازدید قرار گرفت.

در پایان بازدید همچنین فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره نقش موثر فناوری اطلاعات در بازار سرمایه و لزوم سرمایه گذاری و ارتقای زیرساخت های فناوری اطلاعات مطالبی برای حاضرین بیان کرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: با توجه به اقبال عمومی به بازار سرمایه و گسترش تعداد افراد شرکت کننده در معاملات بازار سرمایه می بایست تمهیداتی اندیشیده شود تا زیرساخت ها پاسخگویی سریع و مناسبی متناسب با نیازهای روز به متقاضیان داشته باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پیام تسلیت رییس سازمان بورس در پی درگذشت والده دادستان کل کشور

می متالز - دکتر شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار طی پیامی درگذشت والده حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور را تسلیت گفت.
 طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد صورت گرفت:

انتصاب عضو هیات رسیدگی موضوع ماده 251 مكرر قانون مالیاتهای مستقیم

می متالز - طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد؛ عضو هیات رسیدگی موضوع ماده 251 مکرر قانون مالیاتهای مستقیم منصوب شد.
 سرمایه شرکت به ۵۵.۳۰۰ میلیارد ریال افزایش می‌یابد:

صدور مجوز افزایش سرمایه ۳۷ درصدی "ومعادن"

می متالز - این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران به مبلغ ۱۲ هزار و ۲۸۴ میلیارد ریال و ۲.۷۱۶ میلیارد ریال نیز از محل سود انباشته شرکت صورت خواهد گرفت.
 

پاسخ خدابخش به درخواست توقف عرضه اولیه و صدور کد جدید و تعطیلی تالارها

می متالز - مدیر نظارت بر بورس ها به درخواست دبیرکل کانون کارگزاران بورس مبنی بر توقف عرضه های اولیه و صدور کد جدید معاملاتی و تعطیلی تالارهای اختصاصی پاسخ داد.
 

بلوک دولتی پالایش نفت تبریز فردا در بورس عرضه می‌شود

می متالز - بلوک ۲۰ درصدی شرکت پالایش نفت تبریز فردا (چهارشنبه) به وکالت از ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، توسط سازمان خصوصی‌سازی در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.
 

نامه دبیرکل کانون کارگزاران به سازمان بورس + عکس | 3 پیشنهاد به خاطر کرونا

می متالز - نامه درخواست دبیرکل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار به سازمان بورس و اوراق بهادار چه بود؟
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما