خبر
بورس و سهام   صنعت  

معاملات مشکوک بانک پارسیان، داده پردازی، بورس انرژی و ۱۲ شرکت

می متالز - دیروز ۸ شرکت فرابورسی و ۷ بورسی از جمله حضور بانک پارسیان، داده پردازی ایران و بورس انرژی در زمره معاملات مشکوک قرار گرفتند.

به گزارش می متالز، در جریان معاملات دیروز بازار سهام که متاثر از استعفای حسن روحانی و اعتقاد برخی فعالان به لزوم اصلاح شاخص  بود، دماسنج بورس با ریزش 7 هزار و 466 واحدی به 477 هزار و 151 واحدی عقب نشینی کرد اما حجم معاملات 4.3 و 3.7 هزار میلیارد تومانی بورس و فرابورس نشان از ادامه عطش به خرید و بهبود شرایط در آینده داشت.

در این میان که بانک صادرات، ذوب آهن و پارس خودرو با حجم معاملات 457، 455 و 413 میلیون سهمی، بیشترین تعداد سهام داد و ستد شده را به خود اختصاص دادند، طبق اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا، 15 شرکت بورسی و فرابورسی با داد و ستد 10 تا 5 برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفتند.

در این فهرست، شرکت ایرانیت که در بازار پایه نارنجی فرابورس حضور دارد با معامله بیش از 1.095 میلیون سهمی در صدر قرار گرفت و به رشد قیمت و صف خرید روزهای قبل ادامه داد و به بیش از 1656 تومان رسید.

در ادامه همه شرکت های پتروشیمی ممسنی، تامین مسکن جوانان، لیزینگ صنعت و معدن، قند تربت جام، بانک پارسیان، عمران و سازندگی استان  قزوین، سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت(وصنعت)، کشتیرانی دریای خزر، پگاه خراسان، پرداخت الکترونیک سامان کیش، داده پردازی ایران، سرمایه گذاری صنایع ایران، پگاه گلستان و بورس انرژی، مشمول معاملات مشکوک دیروز شدند.

از جمله نکات جالب این گروه که شامل 8 نماد فرابورسی و 7 بورسی، حضور بانک پارسیان، سامان کیش، داده پردازی ایران و بورس انرژی است.

برای مشاهده اطلاعات دیگر مانند گزارش وقایع بازار، بازدهی ماهانه سهام و صنایع و... می توان به rahavard365.com مراجعه کرد.

کد خبر: 84765
تاریخ: 1398/11/22 - 07:34
منبع: بورس پرس

بازار سهام  وصنعت  بانک صادرات  ذوب آهن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فروش ریل در "ذوب"

می متالز - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان قرارداد مهم منعقد کرد.
 

تجدید ارزیابی دارایی‌ها در بورس

می متالز - طی ماه‌های اخیر تب‌ و‌ تاب‌ هیجانی ناشی از اخبار افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در گروه‌های مختلف بورس گردش می‌کند و روندهای مقطعی را نقش می‌زند.
 

چشم‌ انداز افزایش سود «وبصادر» در سال ٩٨

می متالز - افزایش سرمایۀ وبصادر از مبلغ ۵٧ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال به‌ بیش از ١٧۵ هزار و ٣۵٣ میلیارد ریال در سال ٩٧ زمینه از بین رفتن زیان شرکت را همراستا با برنامه‌های متنوع تدوین و اجرای برنامه‌های عملیاتی و اصلاح ساختار مالی در بانک صادرات ایران فراهم کرد. این روند همچنان در سال ٩٨ موجب مثبت شدن تراز درآمدی بانک در پایان شش ماه اول سال و سود خالص پنج ریالی در پایان ٩ ماه اول سال جاری شد.
 پای تابلوی معاملات:

جوزدگان به قدرت نقدینگی باختند

می متالز - ظاهرا برخی سهامداران از گذشته درس عبرت نمی‌گیرند و با رفتار‌های هیجانی آتش به سرمایه خود می‌زنند و تکلیف خود را به اشتباه دیکته می‌کنند. آیا باز هم قدرت نقدینگی دست گرفته شده و سهامداران قصد تجدید نظر در احساسات معاملاتی خود ندارد؟!
 به موازات میزبانی از رویدادهای مثبت بهمن در فرابورس ایران؛

۳ شرکت جدید به تابلو معاملات فرابورس پیوستند

می متالز - بهمن‌ماه ۱۳۹۸ در فرابورس ایران با سقف‌شکنی شاخص کل و رشد چشمگیر متغیرهای معاملاتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به پایان رسید؛ عرضه اولیه سه شرکت جدید، عرضه دو نماد اسناد خزانه اسلامی، عرضه واحدهای سرمایه‌گذاری یک صندوق وی‌سی و انجام دو پذیره‌نویسی از جمله مهم‌ترین رخدادهای فرابورس ایران در دومین ماه زمستان امسال به شمار می‌آید.
 

رکورد شکنی در بورس کالا | «ذوب» هم رکورد ثبت کرد

می متالز - یک رکورد جدید در ارزش معاملات رینگ صنعتی بورس کالا به ثبت رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما