خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام   ریلی و راه آهن  

برنامه ایمیدرو برای «فخوز» | افزایش تعداد واگن ها

می متالز - ایمیدرو امیدوار است، سال آینده تعداد واگن های تحت پوشش فولاد خوزستان تا 2400 واگن و نیز کامیون های این پایانه لجستیک افزوده شود.

به گزارش می متالز، رئیس هیئت عامل ایمیدرو در آیین افتتاح پایانه خدمات فنی شرکت چندوجهی فولاد لجستیک با اشاره اینکه فولاد خوزستان حمل و نقل 38 میلیون از 150 میلیون بار کشور (سهم 25 درصدی فولاد خوزستان در حمل و نقل بار کشور) را برعهده دارد، گفت: این مجموعه دارای عملکرد مطلوب با نیروهای ارزشمند بوده و هلدینگ حمل و نقل این شرکت در حوادث خوزستان بسیار موثر عمل کرد.

خدادادغریب پور ابراز امیدواری کرد سال آینده تعداد واگن های تحت پوشش فولاد خوزستان تا 2400 واگن و نیز کامیون های این پایانه لجستیک افزوده شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گزارش عملکرد بکهنوج، فاذر، فخوز، چکاپا

می متالز - گزارش عملکرد ۶ ماهه چند شرکت بورسی در سامانه کدال منتشر شد.
 هپکو جان دوباره می‌گیرد؛

بعد از سال ها رکود اولین قرارداد «هپکو» برای تولید ماشین آلات معدنی به امضا رسید/ هپکو «دامپتراک» می سازد

می متالز - شنیده ها از شرکت هپکو اراک حکایت از این دارد که این شرکت بعد از سال ها رکود اولین قرارداد خود را برای تولید ماشین آلات سنگین معدنی با یکی از پیمانکاران معادن کشور به امضا رسانده است.
 غریب پور در جلسه شورای سیاستگذاری سنگ های قیمتی خبر داد:

افتتاح 2 بازارچه گوهرسنگ در مشهد و تهران تا پایان امسال

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو از برنامه افتتاح «بازارچه گوهرسنگ مشهد» تا اوایل آذر و «بازارچه گوهرسنگ تهران» تا 15 اسفند امسال خبر داد.
 

۶۰ درصد معادن استان گیلان غیرفعال است

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه ۶۰ درصد معادن استان غیرفعال هستند گفت: برای فعالسازی این معادن به همراهی اداره‌کل منابع طبیعی استان نیازمند هستیم.
 

ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در اسفراین و جاجرم امکان‌سنجی می‌شود

می متالز - تیم سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و کارشناسان اقتصادی خراسان شمالی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و صنعتی در اسفراین و جاجرم را امکان‌سنجی و بررسی می‌کنند.
 

جلسه مشترک بررسی مصوبات هشتمین جلسه شورای معادن استان با حضور تیم تخصصی سازمان ایمیدرو

می متالز - نشست مشترک بررسی مصوبات هشتمین جلسه شورای معادن استان با حضور تیم تخصصی سازمان ایمیدرو متشکل از مجری طرح ایجاد زیربناهای معادن بزرگ و مناطق معدنی، معاونت و عضو هیات مدیره صندوق بیمه فعالیتهای معدنی،کارشناسان زیرساخت سازمان و کارشناسان قراردادهای اکتشافی و با حضور فرماندار شهرستان اسفراین، ریاست سازمان صمت استان، معاونین و کارشناسان سازمان برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما