خبر
سنگ آهن   بورس و سهام   آب  

پروژه انتقال آب خلیج فارس | امسال «کگل»، سال آینده «کچاد»

می متالز - فاز نخست انتقال آب خلیج فارس به گل گهر تا پایان امسال انجام می شود و در فاز بعدی طی تابستان آینده، نیز به چادرملو می رسد.

به گزارش می متالز، رئیس هیئت عامل ایمیدرو در آیین افتتاح پایانه خدمات فنی شرکت چندوجهی فولاد لجستیک گفت: فاز نخست انتقال آب خلیج فارس به گل گهر تا پایان امسال انجام می شود و در فاز بعدی طی تابستان آینده، نیز به چادرملو می رسد.

به گفته خداداد غریب پور در حال تشکیل کنسرسیومی برای انتقال آب دریای عمان به شرق کشور هستیم. جاده تربت حیدریه به سنگان با اعتبار 800 میلیارد تومان با حمایت ایمیدرو و شرکت های فعال در این منطقه در حال انجام است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پیام تبریک مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در پی انتخاب رزم حسینی بعنوان وزیر جدید صمت

می متالز - پیام تبریک مهندس ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو درپی انتخاب رزم حسینی بعنوان وزیر جدید صمت.
 

۱۰ نماد تاثیرگذار بورس را بشناسید؛ فارس، فولاد، فملی، شستا و...

می متالز - نماد‌های شاخص‌ساز مانند فارس، فولاد، فملی، شستا، کگل، شپنا، تاپیکو، شتران، اخابر و وبملت معادلات با تاثیر زیادی که روی شاخص کل می‌گذارند، می‌توانند به کلی روند بازار سرمایه را تغییر می‌دهند. تغییرات قیمت این ۱۰ نماد بیشترین تاثیر را در شاخص بورس می‌گذارد. در این گزارش سراغ هر کدام از این نماد‌ها رفته‌ایم تا ببینیم متعلق به چه شرکت‌هایی هستند و در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنند یا سهامدار عمده آن‌ها چه کسانی هستند؟
 استاندار کرمان خبر داد:

۲۴ مهرماه، افتتاح فاز اول پروژه انتقال آب از خلیج فارس به سیرجان با حضور رییس جمهور

می متالز - عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان از افتتاح فاز اول پروژه انتقال آب از خلیج فارس به سیرجان در ۲۴ مهرماه توسط رییس جمهور خبر داد و بیان کرد: امیدواریم فاز ۲ و ۳ این پروژه که انتقال آب به مجتمع مس سرچشمه و چادرملوی یزد است تا پایان سال جاری به بهره برداری رسد.
 هپکو جان دوباره می‌گیرد؛

بعد از سال ها رکود اولین قرارداد «هپکو» برای تولید ماشین آلات معدنی به امضا رسید/ هپکو «دامپتراک» می سازد

می متالز - شنیده ها از شرکت هپکو اراک حکایت از این دارد که این شرکت بعد از سال ها رکود اولین قرارداد خود را برای تولید ماشین آلات سنگین معدنی با یکی از پیمانکاران معادن کشور به امضا رسانده است.
 غریب پور در جلسه شورای سیاستگذاری سنگ های قیمتی خبر داد:

افتتاح 2 بازارچه گوهرسنگ در مشهد و تهران تا پایان امسال

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو از برنامه افتتاح «بازارچه گوهرسنگ مشهد» تا اوایل آذر و «بازارچه گوهرسنگ تهران» تا 15 اسفند امسال خبر داد.
 

۶۰ درصد معادن استان گیلان غیرفعال است

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه ۶۰ درصد معادن استان غیرفعال هستند گفت: برای فعالسازی این معادن به همراهی اداره‌کل منابع طبیعی استان نیازمند هستیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما