خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

پیشنهاد جدید برای تامین مواد اولیه «ذوب»

می متالز - معدن سنگ آهن برای تامین مواد اولیه ذوب آهن اصفهان تخصیص یافت.

به گزارش می متالز، غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین در حاشیه بازدید از ذوب آهن اصفهان گفت: تخصیص معدن سنگ آهن جهت تامین مواد اولیه را از راهکارهای حل مشکلات ذوب آهن در شرایط موجود دانست و گفت: فولاد کشور مرهون خدمات ذوب آهن اصفهان است و حق این شرکت است که برای تامین پایدار مواد اولیه تولید دچار مشکلات عدیده نباشد.

تدبیر ایمیدور

رئیس هیئت عامل ایمیدرو با بیان اینکه ایمیدرو به دنبال متوازن کردن زنجیره تولید فولاد است، گفت: این سازمان برای رفع مشکل سنگ آهن به عنوان ماده اولیه فولادسازان، 400 هزار کیلومتر مربع پهنه اکتشافی جدید تعریف کرده است. خداداد غریب پور در آیین افتتاح پایانه خدمات فنی شرکت چندوجهی فولاد لجستیک گفت: ایمیدرو در توسعه برنامه های خود با رویکرد استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی، توسعه اکتشافات را در دستور کار قرار داده است.

غریب پور گفت: در این راستا با هدف تکمیل زنجیره های ارزش، کنسرسیوم اکتشاف متشکل از شرکت های بزرگ معدنی نیز تشکیل شده است. رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: اعتبارات زیربنا در این سازمان 4 برابر شده است. وی افزود: فصلی برای تامین زیرساخت های معادن کوچک تعریف کرده ایم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تحویل پنج هزار تن ریل ملی تولید ذوب آهن به مشتری

می متالز - شرکت ذوب اهن اصفهان در نیمه نخست امسال پنج هزار تن ریل ملی به مشتری تحویل داد.
 

۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تن ماده معدنی در چهارمحال و بختیاری استخراج شد

می متالز - معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در نیمه نخست امسال ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تن ماده معدنی در استان استخراج شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از پنج درصد رشد برخوردار شده است.
 

دو خبر خوش مدیرعامل ذوب آهن اصفهان برای سهامداران این شرکت

می متالز - منصور یزدی‌زاده، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان (نماد فرابورسی ذوب) در پاسخ به این سوال که آیا در روزهای قرمز بورس، خبر خوشی برای سهامداران‌تان دارید، گفت: در روزهای اخیر تمدید واگذاری یک میلیون و ۷۵۰ هزار تن سنگ آهن به ذوب آهن مصوب شد که خبر بسیار خوبی بود ولی متاسفانه شاید در بدترین زمان ممکن یعنی زمان اصلاح قیمت‌ها منتشر شد.
 

پیام تبریک رییس هیات عامل ایمیدرو به مهندس رزم حسینی به مناسبت انتخاب وی به عنوان وزیر صمت

می متالز - پیام تبریک خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو به مهندس رزم حسینی به مناسبت انتخاب وی به عنوان وزیر صمت را در ادامه بخوانید.
 

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین به مناسبت انتخاب وزیر صنعت

می متالز - متن پیام غلامرضا سلیمانی دیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین به مناسبت انتخاب وزیر صنعت را در ادامه بخوانید.
 

آخرین وضعیت «تپکو»

می متالز - نماد فرابورسی شرکت هپکو از روز ۲۴ تیر ماه به حالت تعلیق درآمده و طی آخرین اطلاعیه سازمان فرابورس این شرکت تا ۱۰ روز دیگر یا دقیق‌تر تا زمانی که شروط قانونی بازار را به جا نیاورد همچنان در تعلیق خواهد ماند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما