خبر
آهن و فولاد   دانشگاه ها  

امضا تفاهم نامه علمی، پژوهشی و آموزشی بین ذوب آهن اصفهان و دانشگاه اصفهان

می متالز - طی نشستی که با حضور مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصهفان و دکتر هوشنگ طالبی رئیس دانشگاه اصفهان که 21 بهمن ماه در این دانشگاه برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین این دوسازمان امضاء و مبادله گردید .

به گزارش می متالز، مهندس یزدی زاده در این نشست با بیان اینکه همکاری های ذوب آهن و دانشگاه اصفهان پیش از تبادل تفاهم نامه به ویژه در دو زمینه آب و معدن آغاز شده است گفت: بودجه تحقیقاتی ذوب آهن اصفهان نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی یافته است و در صورت اثر بخش بودن این پروژه های تحقیقاتی، هیچ گونه محدودیتی در اجرای پروژه های بیشتر نخواهیم داشت.

وی افزود : این دو سازمان، پیشینه و قدمت بسیاری در این منطقه دارند و به دلیل جامعیت فعالیت ها، از اشتراکات بسیاری نیز برخوردارند و لذا زمینه همکاری های متقابل فراهم است .

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به افتتاح دفتر مشترک همکاری این شرکت با دانشگاه آزاد، از اعتقاد راسخ ذوب آهن به توسعه همکاری با دانشگاه ها خبر داد و ابراز امیدواری نمود که این تفاهم نامه، نتایج و پیامدهای مثبت و ارزنده ای به همراه داشته باشد.

دکتر هوشنگ طالبی رئیس دانشگاه اصفهان نیز گفت: دانشگاه های نسل چهارم محدود به کلاس های درس نیستند و ارتباط گسترده ای باجامعه و نیازهای آن دارند . با توجه به اینکه صنعت، بخش بزرگی از جامعه اصفهان را تشکیل می دهد لذا این دانشگاه باید ارتباط خود را با بخش صنعت بیش از گذشته توسعه بخشد.

وی، ذوب آهن اصفهان را یکی از ریشه دارترین صنایع کشور دانست و گفت: هنگامی که این مجتمع عظیم صنعتی تاسیس شد، زندگی بسیاری از مردم به آن وابستگی پیدا کرد و تا کنون این اثر گذاری ادامه دارد و تاثیرات مثبت آن در صنعت کشور قابل مشاهده است.

رئیس دانشگاه اصفهان از گرایش مدیریت فعلی ذوب آهن اصفهان به توسعه ارتباط با دانشگاه قدردانی نمود و گفت: امیدوارم بتوانیم در عملیاتی کردن این تفاهم نامه موفق باشیم و اعتماد بخش صنعت را بیش از گذشته جلب نماییم.

وی، مزیت اصلی دانشگاه اصفهان را جامعیت آن دانست و گفت: این دانشگاه علاوه بر مباحث فنی در بحث علوم انسانی نیز از جایگاه خوبی برخوردار است و با 16 هزار دانشجو، 7 هزار دانشجوی تحصیلات تکمیلی و 650 عضو هیات علمی پتانسیل خوبی برای ارتباط با صنعت دارد.

همچنین در این نشست یک سندهمکاری نیز بین دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه اصفهان و ذوب آهن توسط مهندس مهدی بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن و دکتر محمد رضا عابدی رئیس دانشکده مذکور امضاء گردید.

مهندس مهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه، مهندس شیرین پرور مدیر تحقیق و توسعه و دکتر امینی مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی ذوب آهن و همچنین دکتر رسول رکنی زاده معاون پژوهش و فناوری و جمعی دیگر از مسوولین دانشگاه اصفهان در این نشست حضور داشتند و در خصوص اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه و فعالیت های مشترک ذوب آهن اصفهان و دانشگاه اصفهان سخن گفتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اطلاعیه امور اداری شرکت فولاد مبارکه در خصوص تغییر زمان آزمون استخدامی

می متالز - به اطلاع کلیه متقاضیان حضور در آزمون استخدامی شرکت فولادمبارکه می‌رساند، باتوجه به هماهنگی به عمل آمده با دانشگاه اصفهان و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری‌های فصلی، آزمون استخدامی تاریخ های ۱۵ و ۱۶ اسفندماه این شرکت به تعویق افتاده و در نیمه دوم فروردین سال ۱۳۹۹ برگزار خواه دشد.
 فروش ۱۱ماهه شرکت به ۹۷هزار میلیارد ریال رسید:

رشد ۲ رقمی شمش فولاد "ذوب"

می متالز - نرخ فروش محصولات شرکت با توجه به التهابات ارزی اخیر با رشد قابل ملاحظه‌ای همراه بوده است.
 

اعتبار گواهینامه سیستم مديريت زيست محيطی ذوب آهن اصفهان تمديد شد

می متالز - سومین دور مميزی مراقبتی خارجي از دوره جدید گواهینامه سيستم مديريت زيست محيطی ذوب آهن اصفهان مطابق با استاندارد ISO14001 ویرایش سال 2015 توسط موسسه گواهی دهنده (SGS) از 29 بهمن ماه طی دو روز با موفقیت انجام و اعتبار اين گواهينامه در ذوب آهن اصفهان تمديد شد.
 سردار نقدی:

تولید ریل ملی در ذوب آهن اصفهان یادآور حماسه آفرینی این شرکت در دوران دفاع مقدس است

می متالز - سردار محمد رضا نقدی معاون هماهنگ کننده کل سپاه دوشنبه 5 اسفند ماه در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه توانایی های فنی مهندسی ایران با محوریت رونق تولید با دستاوردهای این شرکت آشنا شد.
 معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور:

تولید ریل ملی در ذوب آهن اصفهان، افتخاری بزرگ برای کشور است

می متالز - سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دوشنبه 5 اسفند ماه در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه توانایی های فنی مهندسی ایران با محوریت رونق تولید با دستاوردهای این شرکت آشنا شد.
 معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تاکید کرد:

تولید ریل ملی در ذوب آهن، افتخاری بزرگ

می متالز - سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دوشنبه ۵ اسفند ماه در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه توانایی‌های فنی مهندسی ایران با محوریت رونق تولید با دستاورد‌های این شرکت آشنا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما