خبر
مترو  

ساکنان کیانشهر، در انتظار افتتاح ایستگاه ۱۲۶ مترو

می متالز - ایستگاه مترو کیانشهر که یکی از ایستگاه های خط ۶ مترو تهران به حساب می آید، در نوبت افتتاحیه های سال ۱۳۹۸ قرار گرفته است.

به گزارش می متالز،  با توجه به درخواست‌های مکرر و پرتعداد ساکنان منطقه ۱۵ و خصوصاً" اهالی محله کیانشهر، تکمیل این ایستگاه پرتقاضای سفر، جزو اولویت‌های شرکت مترو در ماههای پایانی سال جاری قرار گرفت و پیش بینی می‌شود بزودی شاهد آغاز بهره برداری از ایستگاه مذکور باشیم.

ایستگاه کیانشهر در خط ۶ مترو تهران، مابین ایستگاه های دولت آباد و بعثت قرار دارد که پیش از این، هردو ایستگاه در سال ۱۳۹۸ به بهره برداری رسیده‌اند.

در خط ۶ مترو ۲۳ ایستگاه در نوبت ساخت، تکمیل و بهره برداری تدریجی با حداکثر ملاحظات ایمنی قرار دارند که ایستگاه کیانشهریکی از آنهاست؛ در صورت افتتاح ایستگاه مذکور، تعداد ایستگاه‌های در حال بهره برداری شبکه حمل و نقل ریلی پایتخت به عدد ۱۲۶ می‌رسد. این ایستگاه مجهز به پله‌های برقی بوده و آسانسورهای آن نیز براساس تعهد انجام شده حداکثر تا سه ماه پس از بهره برداری ایستگاه مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

ایستگاه بعدی که پس از این ایستگاه به بهره برداری خواهد رسید، ایستگاه متروی برج میلاد است که احتمالاً در سال آینده بهره برداری شود.

کد خبر: 84855
تاریخ: 1398/11/23 - 15:49
منبع: تین نیوز

حمل و نقل ریلی  ایستگاه مترو کیانشهر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رونق صنعت سیمان با اجرایی‌ شدن طرح مسکن ملی

می متالز - عضو انجمن تولید کنندگان سیمان می‌گوید طرح مسکن ملی که به پیشنهاد وزارت راه و اجرایی تدوین شده است در صورت اجرا می‌تواند بر افزایش مصرف بسیاری از صنایع وابسته به بخش مسکن از جمله صنعت سیمان تاثیر گذار باشد.
 

آماده به سیر شدن واگن‌های جدید رجا

می متالز - به مناسبت گرامی‌داشت دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، واگن‌های بازسازی و بهسازی شده جدید شرکت حمل و نقل ریلی رجا به ارزش 240 میلیارد ریال از روز گذشته آماده سیر شد.
 علوی:

دولت برای تامین امنیت مسافران خطوط ریلی کشور را توسعه دهد

می متالز - نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه خطوط هوایی و زمینی نیاز به ایمن‌سازی و نوسازی دارند از دولت خواست تا برای تامین امنیت مسافران با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی خطوط ریلی کشور را توسعه دهد.
 ذوب آهن اصفهان ستون فقرات صنعت کشور؛

امضای سه تفاهم نامه تولید ریل بین ذوب آهن، مترو تهران و اصفهان

می متالز - نخستین بار در کشور سه تفاهم نامه تولید ریل بین شرکت ذوب آهن اصفهان، وزارت راه و شهرسازی، شرکت های بهره برداری مترو تهران و متروی اصفهان منعقد شد.
 

تولید ریل معادن تا ۲۲ بهمن در ذوب آهن اصفهان

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اعلام کرد: امروز براساس برنامه ریزی اتکا به توان داخلی موجب تولیدریل ۱۸ متری شد و می توانیم ۳۶ متری هم به راحتی تولید کنیم و علاوه برآن با کمک دانشگاه ریل ۷۲ متری قابلیت تولید دارد و نیازمندانجام تغییرات در خط وجوددارد که درمدت ۶ ماه قابل انجام است .
 با همکاری ذوب آهن اصفهان و دانشگاه علم و صنعت برگزار شد:

کنفرانس حمل و نقل ریلی فرصت ها، ظرفیت ها و رونق تولید

می متالز - کنفرانس حمل و نقل ریلی فرصت ها، ظرفیت ها و رونق تولید با حمایت ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان اولین و تنها تولید کننده انواع ریل های راه آهن و مترو در غرب آسیا در دانشگاه علم و صنعت با حضور خیرالله خادمی، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور، علی امام، مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه، سعید رسولی، مدیر عامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، جبار علی ذاکری، رئیس دانشگاه علم و صنعت، منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و جمعی از مسوولین این دو سازمان، هفتم بهمن ماه در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما