خبر
دانشگاه ها   دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  

راه‌اندازی خطوط مشترک تولید با همکاری دانشگاه آزاد و صنایع وابسته به سازمان دریایی

می متالز - رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توافقنامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و صنایع وابسته به سازمان دریایی به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد ریال امضا شد.

به گزارش می متالز، دکتر بابک نگاهداری با اعلام این خبر اظهار کرد: در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای اجرایی کردن تفاهم‌نامه همکاری جامع بین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و دانشگاه آزاد اسلامی، توافق‌نامه‌ای به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد ریال با زیرمجموعه‌های وزارت دفاع و پشتیبانی به امضا رسید.

وی افزود: این توافق‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و یکی از صنایع سازمان دریایی مستقر در مشهد و در جوار بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج (ع) به امضا رسید و از جمله اقدامات پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه در زمینه توسعه فعالیت کانون‌های دانشگاه، صنعت و جامعه است.

دکتر نگاهداری، موضوع کلی این توافق‌نامه را همکاری در زمینه تحقیق و توسعه و تولید مشترک عنوان کرد و افزود: در راستای پیشبرد اهداف گام دوم انقلاب اسلامی و در راستای سند توسعه و اقتدار علمی و عملی کشور و رویکردهای جدید دانشگاه آزاد اسلامی، به منظور پاسخدهی به مسائل کشور این توافق‌نامه در قالب فعالیت‌های اداره کل کانون‌های دانشگاه، صنعت و جامعه پیگیری شده و به مرحله امضا رسیده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد، پیاده‌سازی طرح‌های پژوهشی و راه‌اندازی خطوط مشترک تولید، ارائه خدمات دانشگاه در حوزه‌های بازرسی و کنترل کیفیت، استفاده از توان علمی دانشگاه برای اجرای اقدامات طراحی و تولید مستندات فنی در حوزه‌های مورد نیاز، تولید و پوشش قطعات مکانیکی، ایجاد بستر مناسب برای گذراندن دوره‌های کارآموزی هدفمند در صنعت جهت آماده‌سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و تولید، طراحی و اجرای طرح‌های اتوماسیون صنعتی در صنایع، تشکیل انجمن علمی و پژوهشی تخصصی در حوزه‌های مورد نیاز، تبادل نیرو و همکاری سرمایه‌های انسانی خبره صنایع با دانشگاه را اهم موضوعات این توافق‌نامه عنوان کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برنامه رشد صنعت خرده‌فروشی

می متالز - شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و دانشگاه آزاد اسلامی به منظور گسترش ارتباطات و تعاملات فی‌مابین، با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر رسول محمدی مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
 

بازدید دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و هیات همراه از کارخانه ذوب‌آهن اصفهان

می متالز - افتتاح دفتر همکاری مشترک ذوب‌آهن اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی و رونمایی از منظومه علمی ذوب‌آهن اصفهان با حضور طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی انجام گرفت.
 با حضور محمد مهدی طهرانچی صورت گرفت:

افتتاح دفتر همکاری مشترک ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی

می متالز - محمد مهدی طهرانچی عضو هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و هیات همراه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و گفتگو با منصور یزدی زاده مدیرعامل و دیگر مسوولین این شرکت، از خط تولید و پروژه های توسعه ذوب آهن بازدید نمودند. در این بازدید دفتر همکاری مشترک ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی طی آیین ویژه ای افتتاح و از منظومه علمی ذوب آهن اصفهان رونمایی شد.
 عضو هیات‌ علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه عنوان کرد:

بررسی «فروریختن میان‌قاب‌ها از سازه در زلزله سرپل ذهاب» در پایان‌نامه برتر ۹۸

می متالز - عضو هیات‌ علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه گفت: «پایان‌نامه فارغ‌التحصیل رشته دکتری سازه واحد کرمانشاه به عنوان پایان‌نامه برتر ملی سازه و فولاد سال ۹۸ کشور انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.»
 

دومین نمایشگاه بین‌المللی «زنجیره تامین فولاد» در «سیرجان قطب سنگ آهن ایران»

می متالز - دومین نمایشگاه بین‌المللی «زنجیره تامین فولاد» در «سیرجان قطب سنگ آهن ایران» از روز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ تا روز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان برگزار شد.
 

ارتباط بین دانشگاه و صنعت در نمایشگاه ها برقرار می شود

می متالز - یعقوبی پور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در سیمکس ۲۰۲۰: در نمایشگاه ها، دانشگاهیان و صنعتی ها همه در کنار یکدیگر‌ قرار می گیرند، رودررو با هم صحبت می کنند، از کمبود ها و توانمندی های یکدیگر باخبر می شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما