خبر
انرژی  

تکلیف سهمیه بنزین نوروز امروز مشخص می‌شود

می متالز - معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورد‌های نفتی، جزئیاتی را در خصوص واریز سهمیه بنزین نوروز مطرح کرد.

به گزارش می متالز، حمید قاسمی معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی با اشاره به آخرین وضعیت سهمیه بنزین نوروز گفت: در حال حاضر چیزی مبنی بر واریز سهمیه بنزین نوروز به ما ابلاغ و مشخص نشده است.

او ادامه داد: تمامی واریزهای بنزین با دستور وزارت کشور انجام می‌شود و اگر این موضوع ابلاغ شود ما سهمیه نوروز خودروها را واریزمی‌کنیم.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی  اضافه کرد: در حال حاضر هیچگونه تصمیمی مبنی بر بنزین سفر در نظر گرفته نشده و چیزی هم به شرکت پخش فرآوردهای نفتی ابلاغ نشده است.

آخرین تصمیمات هئیت دولت برای سهمیه بنزین ایام نوروز

قاسمی در ادامه با اشاره به تصمیم امروز هیات دولت مبنی بر سهمیه بنزین ایام نوروز خودروها اضافه کرد: قرار است در جلسه امروز درباره این موضوع تصمیم‌ گیری شود که تا آخر وقت امروز این موضوع بررسی و نتیجه آن اعلام می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اختصاص ۶۰ لیتر بنزین نوروزی به خودروها

می متالز - نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گفت: براساس مصوبه این کمیسیون ۶۰ لیتر بنزین نوروزی به خودروها اختصاص می‌یابد.
 

سوخت‌ رسانی سیار در منطقه یک آزاد راه تهران - شمال

می متالز - قائم مقام مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به افتتاح رسمی قطعه یک آزادراه تهران - شمال گفت: در حال حاضر سوخت‌ رسانی سیار به خودروها در محدوده این آزاد راه انجام می‌شود.
 

۶۰ لیتر سهمیه بنزین اسفند ماه شارژ شد

می متالز - ۶۰ لیتر سهمیه بنزین اسفند ماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت ۲۴ دیشب (چهارشنبه ۳۰ بهمن‌ماه) در کارت‌های هوشمند سوخت شارژ شد.
 از سوی وزیر نفت

آخرین وضع تخصیص سهمیه بنزین نوروزی تشریح شد

می متالز - وزیر نفت آخرین وضع تخصیص سهمیه برای بنزین نوروزی را توضیح داد و گفت: رئیس‌جمهوری دستور دادند پیشنهادها برای تعیین میزان سهمیه بنزین نوروزی ارائه شود.
 

رونمایی از ۴۱ دستگاه خودروی دوگانه‌ سوز شده در اصفهان

می متالز - از ۴۱ دستگاه خودروی دوگانه سوز شده در اصفهان رونمایی شد.
 رونمایی از ۴۱ خودرو تبدیلی عمومی هم‌زمان با فجر ۴۱

همه خودروهای عمومی تا ۲ سال آینده گازسوز می‌شوند

می متالز - معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در آیین رونمایی از ۴۱ خودرو عمومی تبدیلی به گازسوز هم‌زمان با چهل‌ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تا دو سال آینده، همه خودروهای عمومی گازسوز می‌شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما