خبر
هوایی و فرودگاه ها  
وزیر راه:

پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود

می متالز - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر رفع موانع پروازی فرودگاه رامسر گفت: پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود.

به گزارش می متالز، محمد اسلامی امروز در حاشیه بازدید از فرودگاه رامسر اظهار داشت: با موافقت مالکان، تملیک اراضی اطراف فرودگاه رامسر انجام و امکان توسعه باند در این فردوگاه میسر خواهد شد.

وی افزود: باند جدید فرودگاه رامسر به جهت گسترش ظرفیت فرودگاه تمهیدات لازم را انجام داده و به‌زودی موانع توسعه باند رفع خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه اعتبارات دولتی برای خرید اموال مجتمع‌های اطراف فرودگاه از سوی سازمان برنامه تامین شده است، تصریح کرد: با رفع حداقل‌ها توسعه ترمینال فرودگاه را در برنامه داریم تا پروازهای خارجی در این فرودگاه انجام شود.

وی با بیان اینکه مازندران دارای سه فرودگاه بوده که فرودگاه ساری به‌صورت بین‌المللی پروازهای خارجی را پذیرش می‌کند، افزود: زمینه بین‌المللی شدن فرودگاه رامسر نیز در حال فراهم شدن است.

مازندران دارای سه فرودگاه ساری، نوشهر و رامسر است.

کد خبر: 84930
تاریخ: 1398/11/24 - 14:02
منبع: تین نیوز

وزارت راه و شهرسازی  محمد اسلامی  فرودگاه رامسر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شماره ۲۵ دو ماهنامه پیام اقتصادی بورس کالا منتشر شد

می متالز - بیست و پنجمین شماره دوماهنامه پیام اقتصادی بورس کالا برای مرداد و شهریور ۱۳۹۹و در ۱۰۴ صفحه منتشر شد و نسخه الکترونیک آن نیز بر روی سایت رسمی بورس کالا و پایگاه اطلاع رسانی کالاخبر قرار گرفت.
 

ادعای خروج فولاد و سیمان از بورس‌کالا در کنار الزام به عرضه شمش بازهم در بورس‌کالا؛ مساله چیست؟

می متالز - محمد اسلامی، وزیر راه از خروج فولاد و مصالح ساختمانی از بورس‌کالا به دستور رئیس‌جمهور خبر داد. در شرایطی که در روز گذشته مدیرکل معدنی وزارت صمت به نقل از مصوبه ستاد تنظیم بازار از الزام عرضه شمش فولادی در بورس‌کالا خبر داد.
 

ورود حجم بالای نقدینگی و هجوم سوداگران دلایل افزایش قیمت مسکن

می متالز - وزیر راه و شهرسازی با تشریح دلیل افزایش قیمت مسکن در کشور گفت: یکی از دلایل این اتفاق هجوم سوداگران و ورود حجم بالای نقدینگی به بازار مسکن است.
 معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی:

احداث و بهره‌برداری از ۵ طرح بزرگراهی به بخش خصوصی واگذار می‌شود

می متالز - معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی می‌گوید: بخش خصوصی احداث و بهره‌برداری از ۵ طرح بزرگراهی کشور را از طریق مشارکت با دولت بر عهده می‌گیرد.
 

«املاک» رونق بخش بازار فرعی بورس کالا می شود

می متالز - آرام آرام با گسترش عرضه و معامله املاک، رینگ املاک و مستغلات در دل بازار فرعی بورس کالا درحال رونق گرفتن است. این رونق گام به گام می‌تواند به ایجاد یک بازار قدرتمند مشخص در دل بورس کالا منتهی شود. آن هم در شرایطی که املاک مازاد بانک‌ها و نهادهای دولتی و عمومی بستر قدرتمندی را برای قدرت‌نمایی بیشتر بازار املاک بورس کالا ایجاد خواهد کرد. به‌نظر می‌رسد از این ایده توسط بخش‌های دولتی و عمومی استقبال شود.
 ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور؛

حضور ذوب‌آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

می متالز - ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور با برپایی غرفه ای در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضوری فعالپیدا کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما