خبر
هوایی و فرودگاه ها  
وزیر راه:

پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود

می متالز - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر رفع موانع پروازی فرودگاه رامسر گفت: پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود.

به گزارش می متالز، محمد اسلامی امروز در حاشیه بازدید از فرودگاه رامسر اظهار داشت: با موافقت مالکان، تملیک اراضی اطراف فرودگاه رامسر انجام و امکان توسعه باند در این فردوگاه میسر خواهد شد.

وی افزود: باند جدید فرودگاه رامسر به جهت گسترش ظرفیت فرودگاه تمهیدات لازم را انجام داده و به‌زودی موانع توسعه باند رفع خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه اعتبارات دولتی برای خرید اموال مجتمع‌های اطراف فرودگاه از سوی سازمان برنامه تامین شده است، تصریح کرد: با رفع حداقل‌ها توسعه ترمینال فرودگاه را در برنامه داریم تا پروازهای خارجی در این فرودگاه انجام شود.

وی با بیان اینکه مازندران دارای سه فرودگاه بوده که فرودگاه ساری به‌صورت بین‌المللی پروازهای خارجی را پذیرش می‌کند، افزود: زمینه بین‌المللی شدن فرودگاه رامسر نیز در حال فراهم شدن است.

مازندران دارای سه فرودگاه ساری، نوشهر و رامسر است.

کد خبر: 84930
تاریخ: 1398/11/24 - 14:02
منبع: تین نیوز

وزارت راه و شهرسازی  محمد اسلامی  فرودگاه رامسر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر راه و شهرسازی:

رونق تولید یکی از جلوه‌های مقاوم‌سازی اقتصادی است

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: رونق تولید یکی از جلوه‌های مقاوم‌سازی اقتصادی است و جلوه دیگر آن هدایت سرمایه‌های سرگردان به سمت تولید است.
 

دریافت مالیات از دلالان بازار مسکن جدی‌تر شد

می متالز - رونمایی از سامانه املاک و اسکان، تحقق قانون مالیات بر عایدی سرمایه در حوزه املاک را وارد فاز جدی‌تری کرد.
 

قرارداد قرارگاه خاتم با ذوب‌ آهن برای تأمین ریل خط آهن چابهار - زاهدان

می متالز - وزیر راه و شهرسازی: روز شنبه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا قرارداد تأمین ریل برای خط آهن چابهار - زاهدان را با ذوب‌آهن به امضا می‌رساند.
 

آمار مشکل‌دارهای مسکن مهر

می متالز - وزارت راه و شهرسازی آمار جدید واحدهای مشکل‌دار مسکن مهر را اعلام کرد.
 وزیر راه با راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان:

شناسایی خانه‌های خالی و دریافت مالیات از امروز شروع شد

می متالز - وزیر راه با راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان گفت: از امروز شناسایی خانه‌های خالی و دریافت مالیت امکان پذیر شد.
 

موانع اتصال راه‌آهن به خرم‌آباد برطرف شد

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: با پایان عملیات بازسازی خط آهن محور جنوب، این خط هم اکنون می‌تواند با حداکثر استعدادی که دارد مورد بهره‌برداری قرار گرفته و افزایش سرعت قطارها در آن محقق می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما