خبر
انرژی های تجدیدپذیر  

مصرف انرژی‌ تجدیدپذیر در اروپا

می متالز - میزان مصرف انرژی گرمایشی و سرمایشی اروپا از محل انرژی‌های تجدیدپذیر در قاره اروپا مشخص شد.

به گزارش می متالز، بر اساس داده‌هایی که از سوی معاونت بررسى‌هاى اقتصادى اتاق بازرگانى، صنایع، معادن و کشاورزى تهران اعلام شده است به‌طور متوسط ۲۱ درصد از کل مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش در اروپا در سال ۲۰۱۸ از محل انرژی‌های‌ تجدیدپذیر، تامین شده است. چهار کشور سوئد با سهم ۶۵ درصد، لتونی با سهم ۵۶ درصد، فنلاند با سهم ۵۵ درصد و استونی با سهم ۵۴ درصد به ترتیب بیشترین بهره‌برداری از انرژی تجدید‌پذیر را در این سال داشته‌اند و در مقابل دو کشور هلند و ایرلند هریک با سهم ۶ درصد کمترین مصرف از انرژی تجدیدپذیر را داشته‌اند. همچنین در کشور نروژ با وجود در اختیار داشتن منابع نفتی، ۳۴ درصد از کل مصرف انرژی متعلق به انرژی تجدیدپذیر بوده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس کمیسیون کسب و کارهاى دانش بنیان اتاق بازرگانى مطرح کرد:

پتانسیل فراوان فعالیت استارتاپ ها در حوزه خدمات بندرى و دریایى/ امکان ارائه خدمات نوآورانه بخش خصوصى در حوزه بندرى و دریایى در صورت حمایت سازمان هاى مرتبط

می متالز - رئیس کمیسیون کسب و کارهاى دانش بنیان اتاق بازرگانى، صنایع، معادن و کشاورزى ایران با تاکید بر اینکه پتانسیل فراوانى به منظور استفاده از فناورى در حوزه خدمات بندرى و دریایى وجود دارد، گفت: باید مسیر براى شرکت هاى دانش بنیان به منظور فعالیت هاى فناورانه و نوآورانه در این حوزه هموار شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما