خبر
فلزات گرانبها  

ایران جزو ۷ کشور برتر تولیدکننده طلا و جواهر

می متالز - ایران جزو هفت کشور برتر طلا و جواهرسازی در جهان است. این را مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران می‌گوید.

به گزارش می متالز، بهمن حسین زاده همزمان با افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته در تهران گفت: ایران در المپیاد جهانی ساخت طلا و جواهر کشور انگلستان سال ۲۰۱۱ رتبه پنجم، در المپیاد جهانی کانادا سال ۲۰۰۹ دیپلم افتخار و رتبه هفتم، در سال ۲۰۱۳ در آلمان رتبه دوم و مدال نقره، در سال ۲۰۱۵در برزیل دیپلم افتخار و رتبه پنجم را کسب کرده است. مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با بیان این مطلب که ما در زمینه ساخت طلا و جواهر‌سازی در وضعیت مطلوبی در جهان قرار داریم اما در زمینه صادرات صنعت جواهر و تولید انبوه، دچار ضعف جدی هستیم، اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه می‌تواند تاثیر بسزایی در رشد صادرات در این زمینه داشته باشد. بر اساس این گزارش، در دنیا ۷ کشور ایتالیا، ترکیه، هند، کره‌جنوبی، هنگ کنگ، تایلند و ایران جزو تولیدکنندگان برتر طلا و جواهر هستند.

کد خبر: 84938
تاریخ: 1398/11/24 - 14:18
منبع: دنیای اقتصاد

تولیدکننده طلا و جواهر  بهمن حسین زاده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران خبر داد:

برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی اوراسیا در بهمن ماه 99/ فرصتی برای افزایش مناسبات تجاری و توسعه دیپلماسی اقتصادی با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا

می متالز - مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران گفت: در راستای معرفی ظرفیت های تولیدی و صادراتی کشورمان و همچنین افزایش حجم مبادلات تجاری و ارتقای همکاری های اقتصادی با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا، اولین نمایشگاه بین المللی اوراسیا در ایران برگزار می شود.
 مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران تاکید کرد:

برگزاری تمامی نمایشگاه ها مطابق با مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا/ پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل رعایت می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص بلامانع بودن برگزاری نمایشگاه های تخصصی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و گفت: طبق این مصوبه برگزاری نمایشگاه ها در صورت رعایت پروتکل‌های تعریف شده، بلامانع است.
 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران اعلام کرد:

نخستین نمایشگاه بین المللی امسال در خرداد ماه برگزار می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: نخستین نمایشگاه سال 99 در نیمه دوم خرداد ماه و با شعار سال «جهش تولید» و با رویکرد دستاوردهای مقابله با کرونا در بخش های مختلف صنعت و اجتماعی دایر می شود.
 یک مقام مسوول در وزارت صنعت اعلام کرد:

نمایش دستاوردهای تولیدی کشور در دوران شیوع کرونا

می متالز - یک مقام مسوول در وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دستاوردهای تولیدی کشور در بحران جاری، پس از ماه مبارک رمضان و در خردادماه به نمایش گذاشته خواهند شد.
 مدیرعامل سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران اعلام کرد:

برگزاری نخستین نمایشگاه سال 99 پس از ماه مبارک رمضان

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در نظر دارد نمایشگاهی در خصوص جهش تولید و دستاوردهای تولیدی کشور در بحران جاری پس از ماه مبارک رمضان در خرداد ماه برگزار کند.
 مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران خبر داد:

تعطیلی همه نمایشگاه ها تا نیمه دوم خرداد

می متالز - مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران اعلام کرد: همه عناوین نمایشگاهی کشور تا نیمه دوم خرداد تعطیل خواهند بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما