خبر
فلزات گرانبها  

ایران جزو ۷ کشور برتر تولیدکننده طلا و جواهر

می متالز - ایران جزو هفت کشور برتر طلا و جواهرسازی در جهان است. این را مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران می‌گوید.

به گزارش می متالز، بهمن حسین زاده همزمان با افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته در تهران گفت: ایران در المپیاد جهانی ساخت طلا و جواهر کشور انگلستان سال ۲۰۱۱ رتبه پنجم، در المپیاد جهانی کانادا سال ۲۰۰۹ دیپلم افتخار و رتبه هفتم، در سال ۲۰۱۳ در آلمان رتبه دوم و مدال نقره، در سال ۲۰۱۵در برزیل دیپلم افتخار و رتبه پنجم را کسب کرده است. مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با بیان این مطلب که ما در زمینه ساخت طلا و جواهر‌سازی در وضعیت مطلوبی در جهان قرار داریم اما در زمینه صادرات صنعت جواهر و تولید انبوه، دچار ضعف جدی هستیم، اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه می‌تواند تاثیر بسزایی در رشد صادرات در این زمینه داشته باشد. بر اساس این گزارش، در دنیا ۷ کشور ایتالیا، ترکیه، هند، کره‌جنوبی، هنگ کنگ، تایلند و ایران جزو تولیدکنندگان برتر طلا و جواهر هستند.

کد خبر: 84938
تاریخ: 1398/11/24 - 14:18
منبع: دنیای اقتصاد

تولیدکننده طلا و جواهر  بهمن حسین زاده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران تشریح کرد:

ارائه مهمترین برنامه ها و اقدامات انجام شده برای حضور در اکسپو ۲۰۲۰ دبی

می متالز - مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، با اشاره به مهمترین اقدامات صورت گرفته برای حضور در اکسپو ۲۰۲۰ دبی در نشستی که به همین منظور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شده بود، گفت: برنامه ریزی برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری در ایران، جذب گردشگر و معرفی و ارائه پتانسیل های گردشگری سلامت در ایران از جمله برنامه های مورد نظر است و مکاتباتی نیز برای ارائه و تهیه بسته های اجرایی در بخش گردشگری و گردشگری سلامت با مسئولان سازمان میراث فرهنگی انجام شده است.
 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران:

نمایشگاه ساخت و ساز فرصتی مناسب برای تبلور استارت آپ های ساختمانی است

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در حاشیه مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز در تهران گفت: نمایشگاه ساخت و ساز برای نخستین بار در ایران برگزار می شود ، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تبلور استارت آپ های ساختمانی محسوب می شود.
 مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ایران خبر داد:

صادرات بیش از ۴۰۰ میلیون دلار سیمان در سال

می متالز - حسین زاده گفت: ۸۶ میلیون تن ظرفیت تولید سیمان کشور است که سالانه ۴۰۰ میلیون دلار از این تولیدات صادر می‌شود.
 مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران اعلام کرد:

ارزآوری ۴۵۰ میلیون دلاری قیر و آسفالت برای ایران

می متالز - بهمن حسین زاده، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: قیر و آسفالت ایرانی در سال ۹۸ ارزآوری ۴۵۰ میلیون دلاری برای کشور داشته است.
 

صفر کردن نرخ سود بازرگانی کالاهای نمایشگاهی/ تسهیل حضور شرکت‌های خارجی در مراودات تجاری

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: با راه‌اندازی گمرک در شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و صفر کردن نرخ سود بازرگانی توانستیم حضور شرکت‌های خارجی را در مراودات تجاری تسهیل کنیم.
 

ارائه توانمندی های اقتصادی ایران، محور اصلی برپایی نخستین نمایشگاه اوراسیا

می متالز - مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از برگزاری نخستین نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا خبر داد و گفت: محوریت اصلی در این نمایشگاه ارائه توانمندی های اقتصادی ایران است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما