خبر
آهن و فولاد  
جدول فولاد

شمش فولاد کیمیا رشد قیمت داشت

می متالز - انواع شمش فولاد کیمیا در مبادلات روز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه جاری، رشد نرخ را در هر کیلو تجربه کرد. مابقی ذوبی‌ها تولیدات خود را بدون نوسان قیمت در بازار غیررسمی عرضه کردند.

کد خبر: 84949
تاریخ: 1398/11/24 - 14:46
منبع: دنیای اقتصاد

شمش فولاد کیمیا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شیب افزایشی قیمت‌ها در بازار فولاد

می متالز - بازار فولاد همچنان شاهد رشد قیمت‌ها از سوی خصوصی‌ها است؛ به‌گونه‌ای که شمش فولاد کیمیا افزایش نرخ ۱۰۰ تومانی از سوی کارخانه را داشت. سایر فعالان این بازار نیز به‌دلیل روند روبه رشد قیمت‌ها، از ارائه قیمت پیشنهادی خود امتناع می‌کنند.
 

کاهش قیمت شمش فولاد کیمیا

می متالز - در معاملات روز شنبه اول شهریور ماه جاری، شمش فولاد کیمیا با افت ۵۰ تومانی در هر کیلو مواجه شد. در این روز، سایر ذوبی‌ها شمش تولیدی خود را همچنان به‌صورت توافقی اعلام کردند.
 

ثبات قیمت‌ها در بازار فولاد

می متالز - در معاملات روز چهارشنبه هشتم مرداد ماه جاری، ذوبی‌ها اغلب نرخ شمش تولیدی خود را بدون تغییر اعلام کردند؛ فقط شمش فولاد کیمیا با رشد قیمت ۲۰ تومانی در هر کیلو عرضه شد.در این روز، مقاطع فولاد خراسان همچنان با ثبات قیمت در بازار مورد مبادله قرارگرفت.
 

رشد ۵۰ تومانی شمش فولاد کیمیا

می متالز - روز گذشته به‌جز شمش فولاد کیمیا که با افزایش قیمت ۵۰ تومانی در هر کیلو مواجه شد، اما سایر ذوبی‌ها شمش تولیدی خود را بدون قیمت و به‌صورت توافقی اعلام کردند. مقاطع فولاد خراسان نیز با ثبات قیمت از سوی کارخانه اعلام شد.
 

ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار فولاد

می متالز - در معاملات روز دوشنبه ۲۶ خرداد ماه جاری، نرخ شمش فولاد از ثبات نسبی برخوردار بود. در این روز، فقط شمش فولاد کیمیا افزایش قیمت ۱۰ تومانی را در هر کیلو تجربه کرد.
 

کاهش نرخ در بازار آهن باز هم ادامه یافت

می متالز - دیروز بازار آهن با کاهش قیمت شمش فولاد مواجه شد؛ به‌گونه‌ای که شمش فولاد اصفهان در افت ۳۰۰ تومانی در هر کیلو داشت و بریس نیز نرخ شمش تولیدی خود را توافقی اعلام کرد. در این مدت، همچنین شمش فولاد کیمیا کاهش ۱۰ تومانی قیمت را در هر کیلو تجربه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما