خبر
مس   جاده ای و پایانه ها  
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی:

شرکت مس در احداث بزرگراه خواجه-ورزقان پیش‌قدم بود

می متالز - ابوالقاسم سلطانی گفت: بزرگ‌راه خواجه-ورزقان که با حمایت شرکت مس احداث شد یک پروژه ملی محسوب می‌شود و اداره راه و شهرسازی به‌عنوان کارفرما تلاش کرد در این پروژه از مشاوران، پیمانکاران و عوامل اجرایی خبره و دارای رزومه خوب و درخشان استفاده کند.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سونگون، ابوالقاسم سلطانی مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه خواجه-ورزقان، ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت: بزرگ‌راه خواجه-ورزقان که با حمایت شرکت مس احداث شد یک پروژه ملی محسوب می‌شود و اداره راه و شهرسازی به‌عنوان کارفرما تلاش کرد در این پروژه از مشاوران، پیمانکاران و عوامل اجرایی خبره و دارای رزومه خوب و درخشان استفاده کند.


وی افزود: در این پروژه از تمامی عوامل اجرایی به‌ویژه  دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس و مهندس شریفی مدیر مجتمع مس سونگون تقدیر و تشکر می‌کنم چراکه همواره در این پروژه پیش‌قدم بودند و هیچ‌گونه محدودیتی را برای این پروژه قائل نبودند.


سلطانی ضمن تقدیر از قوه قضائیه، نیروی انتظامی و ... بابت مساعدت در عملیات ارزیابی گفت: با بازدید از این پروژه در تیرماه سال 97 و بررسی گزارش‌های پیشرفت فیزیکی ماهیانه به این نتیجه رسیدیم که بهترین قطعه این پروژه دارای پیشرفت فیزیکی 1.2 درصد در ماه است که نسبت به آمارهای کشوری آمار خوبی بود ولی با توجه به تأمین مالی این پروژه توسط شرکت مس که هیچ مشکلی در پرداخت مطالبات پیمانکاران وجود نداشت با برگزاری جلسات با تک‌تک عوامل و بررسی شرایط اعلام کردیم که حداقل پیشرفت فیزیکی کارفرما 2.6 درصد در ماه است که الحمدالله ما امروز شاهد پیشرفت فیزیکی ماهیانه 3.6 درصد در ماه هستیم که آمار بسیار فوق‌العاده‌ای است.


وی با اشاره به وضعیت مطلوب پیشرفت‌های فیزیکی قطعات 1 تا 5 این بزرگراه و همچنین اشاره به آمار اقداماتی همچون قالب‌بندی، آرماتوربندی، بتن‌ریزی، آسفالت و ... افزود: کل حجم عملیات خاکی این پروژه 16 میلیون مترمکعب است که بیش از 10 میلیون مترمکعب آن انجام شده است که پیشرفت فیزیکی این پروژه بدون محاسبه قطعات 1 و 5 دارای 86 درصد و با محاسبه این دو قطعه 60  درصد است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مشاور مدیر عامل شرکت مس در دیدار با اعضای کادر فنی تیم فوتسال مس ورزقان تأکید کرد

حمایت مدیر عامل شرکت مس از رشد موفقیت‌ها و تقویت فنی باشگاه‌های ورزشی صنعت مس

می متالز - حیدر ضیغمی با اشاره به سیاست‌ گذاری‌های انجام‌ شده ازسوی دکتر سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس گفت: از ابتدای سال جاری تمامی سیاست‌ گذاری‌های انجام‌ شده در جهت ارتقای سطح حرفه‌ای تیم‌های ورزشی و درخشش آنها در سطح ملی و بین‌ المللی متمرکز شده است.
 با حضور معاون اَفتای نهاد ریاست‌ جمهوری انجام شد

اعطای گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات به شرکت مس

می متالز - در مراسمی با حضور مدیر گروه فاوای شرکت مس و معاون مرکز مدیریت راهبردی اَفتای نهاد ریاست‌جمهوری گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت ملی صنایع مس ایران، اعطا شد.
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران اعلام کرد:

شرکت مس سال آینده از مرز تولید 300 هزار تن مس می گذرد

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای سال آینده، شرکت مس قصد دارد برای اولین بار در تاریخ 50 ساله این شرکت، از مرز تولید 300 هزار تن مس محتوی عبور کند.
 مدیرعامل شرکت مس:

کارخانه آهک اهر در خرداد ماه ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - اردشیر سعدمحمدی در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه خواجه - ورزقان از تازه‌ترین وضعیت طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون خبر داد. به گفته مدیرعامل شرکت مس کارخانه آهک اهر با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد ریال در خردادماه ۹۹ به بهره‌برداری می‌‌رسد.
 مدیر عامل شرکت مس در مراسم بهره‌ برداری از بزرگراه خواجه - ورزقان:

کارخانه آهک اهر در خرداد ماه 99 به بهره‌ برداری می‌رسد

می متالز - اردشیر سعد محمدی در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه خواجه - ورزقان از آخرین وضعیت طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون خبر داد. به گفته مدیر عامل شرکت مس کارخانه آهک اهر با سرمایه‌ گذاری بالغ بر 1100 میلیارد ریال در خرداد ماه 99 به بهره‌ برداری می‌‌رسد.
 با حضور مشاور مدیرعامل شرکت مس؛

مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

می متالز - صبح امروز مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در مسجد جامع رفسنجان با حضور مردم شهید پرور شهرستان رفسنجان و مسوولین برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما