خبر
مس   جاده ای و پایانه ها  
استاندار آذربایجان شرقی در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه خواجه-ورزقان عنوان کرد

نگاه توسعه‌محور مدیرعامل شرکت مس به سونگون

می متالز - پورمحمدی گفت: از زمانی‌که دکتر اردشیر سعدمحمدی مجدداً مسوولیت مدیرعاملی شرکت مس را عهده‌دار شدند انصافاً اتفاقات خوبی در توسعه استان رخ داده است.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سونگون، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه خواجه-ورزقان ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت: از زمانی که دکتر سعد محمدی مجدداً مسوولیت مدیرعاملی شرکت مس را عهده‌دار شدند انصافاً اتفاقات خوبی در استان رخ داده است و بنده با شناختی که از ایشان به‌عنوان یک انسان وارسته و پایبند به تعهدات سراغ دارم مطمئن هستم تمامی خواسته‌های ایشان برای توسعه استان محقق خواهد شد.


پورمحمدی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه کشاورزی، صنعت، معدن و ... در استان آذربایجان شرقی، اظهار داشت: امروز شاهد اتفاقات خوبی در استان در حوزه‌های معادن مس، صنعت خودرو، طرح نفلین سیلیت و کشاورزی هستیم.


وی با اشاره به پروژه‌های راه‌سازی در داخل استان گفت: در این شرایط دشوار اقتصادی، امروز 24 پروژه راه‌سازی در استان به‌صورت هم‌زمان در حال اجراست که استان را تبدیل به کارگاه راه‌سازی کرده است و بزرگراه خواجه – ورزقان که توسط شرکت ملی صنایع مس ایران تأمین مالی شده است دارای پیشرفت خوب و وضعیت مطلوبی است که جا دارد از مسوولین این شرکت تقدیر و تشکر کنم.


پورمحمدی در پایان گفت: بنا برگزارشات ارایه شده از طرف نیروی انتظامی استان رسیدگی به وضعیت بزرگ‌راه تبریز-اهر موجب کاهش 40 درصدی تصادفات در این بزرگراه شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کارخانه آهک اهر در خردادماه ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

سعدمحمدی خبر داد: تازه‌ترین وضع طرح‌های توسعه «فملی»

می متالز - اردشیر سعدمحمدی از تازه‌ترین وضع طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون خبر داد.
 مدیرعامل شرکت مس:

کارخانه آهک اهر در خرداد ماه ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - اردشیر سعدمحمدی در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه خواجه - ورزقان از تازه‌ترین وضعیت طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون خبر داد. به گفته مدیرعامل شرکت مس کارخانه آهک اهر با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد ریال در خردادماه ۹۹ به بهره‌برداری می‌‌رسد.
 مدیر عامل شرکت مس در مراسم بهره‌ برداری از بزرگراه خواجه - ورزقان:

کارخانه آهک اهر در خرداد ماه 99 به بهره‌ برداری می‌رسد

می متالز - اردشیر سعد محمدی در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه خواجه - ورزقان از آخرین وضعیت طرح‌های توسعه مجتمع مس سونگون خبر داد. به گفته مدیر عامل شرکت مس کارخانه آهک اهر با سرمایه‌ گذاری بالغ بر 1100 میلیارد ریال در خرداد ماه 99 به بهره‌ برداری می‌‌رسد.
 با حضور مشاور مدیرعامل شرکت مس؛

مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

می متالز - صبح امروز مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در مسجد جامع رفسنجان با حضور مردم شهید پرور شهرستان رفسنجان و مسوولین برگزار شد.
 «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد:

از فروش 18 هزار میلیارد تومانی تا رشد 80 درصدی فعالیت‌های اکتشافی

می متالز - اردشیر سعدمحمدی با بیان اینکه امسال بیشترین سوددهی صنعت مس رقم خواهد خورد، گفت: تا پایان دی‌ماه حدود 18 هزار و 300 میلیارد تومان فروش داشته‌ایم که این اتفاق رکورد بسیار خوبی است و به لحاظ تناژی نیز از رکورد فروش 50 سال عمر صنعت مس عبور می‌کنیم.
 

واکنش استاندار درباره مشکلات زیست‌محیطی معدن طلای اندریان و کاوه سودای مراغه

می متالز - استاندار آذربایجان‌شرقی نسبت به مشکلات زیست‌محیطی معدن طلای اندریان و کارخانه کاوه سودای مراغه واکنش نشان داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما