خبر
انرژی های تجدیدپذیر   انرژی بادی  

انرژی پاک و رونق بازار توربین های بادی

می متالز - گرایش کشورهای مختلف به جایگزین کردن انرژی های فسیلی با انرژی های پاک و تجدید پذیر موجب رونق بازار توربین های بادی شده است.

به گزارش می متالز به نقل از گالف اینداستری نیوز، فولاد در ساخت توربین های بادی نقشی پر رنگ دارد و رونق بازار توربین های بادی به رونق بازار فولاد منجر می شود.

بر همین اساس پیش بینی شده که تا سال 2025 بازار توربین های بادی شاهد پیشرفتی چشمگیر باشد و گردش مالی آن فقط در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از 7.4 میلیارد دلار به 30.5 میلیارد دلار برسد.

در حال حاضر کشورهای اصلی تولید کننده فولاد همچون چین بدنبال آن هستند تا انرژی پاک بویژه انرژی باد را جایگزین سوخت های فسیلی در تولید فولاد کنند و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نیز همین مسیر را طی می کنند. 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بهای نیکل در بورس فلزات لندن افزایشی است

می متالز - قیمت آتی نیکل در بورس فلزات لندن (LME) با 50 دلار افزایش در روز گذشته (28 آوریل) به 12294 دلار در هر تن رسید و قیمت نقدی نیز با 50.25 دلار در هر تن افزایش، 12226.5 دلار شد.
 

فولادسازان حاضر در بازار سرمایه در سال گذشته 20 هزار میلیارد تومان سود خالص داشتند

می متالز - براساس آمار بورس اوراق بهادار تهران، تعداد 11 شرکت فولاد ساز کشور حاضر در سال گذشته 20 هزار میلیارد تومان سود خالص جذب کردند.
 

خبری خوش برای سهامداران «فولاد» / درآمد اردیبهشت ماه فولاد ۲ برابر شد

می متالز - شرکت فولاد مبارکه که این روزها در بورس پیشتاز منفی شدن شاخص کل است در اردیبهشت ماه فروش خود را ۱۰۰ درصد افزایش داده است.
 

طیبی مشاور مدیرعامل چادرملو شد

می متالز - فتح اله طیبی باحکم ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو بعنوان مشاور عالی مدیر عامل منصوب شد.
 ساعت پنج و نیم عصر؛

موزه "عبرت" تازه‌واردان

می متالز - ساعت پنج و نیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به عبرتی که سهامداران از اردیبهشت ماه گرفتند تا رنجی که فولادی‌ها به واسطه ابطال‌ها می‌کشند.
 

چرا دلالان از بازار کنسانتره و گندله حذف نمی شوند؟/ کنسانتره و گندله دلالان از کجا تامین می شود؟

می متالز - در سال‌های اخیر با کسری ایجاد شده در بازار کنسانتره و گندله فرصت کافی برای جولان دلالان ایجاد شد تا از نیاز بازار بهره لازم را ببرند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما