خبر
انرژی های تجدیدپذیر   انرژی بادی  

انرژی پاک و رونق بازار توربین های بادی

می متالز - گرایش کشورهای مختلف به جایگزین کردن انرژی های فسیلی با انرژی های پاک و تجدید پذیر موجب رونق بازار توربین های بادی شده است.

به گزارش می متالز به نقل از گالف اینداستری نیوز، فولاد در ساخت توربین های بادی نقشی پر رنگ دارد و رونق بازار توربین های بادی به رونق بازار فولاد منجر می شود.

بر همین اساس پیش بینی شده که تا سال 2025 بازار توربین های بادی شاهد پیشرفتی چشمگیر باشد و گردش مالی آن فقط در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از 7.4 میلیارد دلار به 30.5 میلیارد دلار برسد.

در حال حاضر کشورهای اصلی تولید کننده فولاد همچون چین بدنبال آن هستند تا انرژی پاک بویژه انرژی باد را جایگزین سوخت های فسیلی در تولید فولاد کنند و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نیز همین مسیر را طی می کنند. 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان:

سپاهان فوتبال را از حالت دوقطبی خارج کرد

می متالز - مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: باشگاه سپاهان در کشور یک الگو است و فوتبال را از حالت دو قطبی در ایران خارج کرد.
 هشدار به تاجران فولاد

رکود تورمی در انتظار آهن‌آلات

می متالز - نرخ فروش میلگرد و تیرآهن در بازار آزاد از ابتدای امسال تاکنون رشد قابل‌توجهی را پشت‌سر گذاشته است. البته در برخی بازه‌های زمانی ثبات در این بازار جریان داشته یا حتی شاهد بازگشت قیمت‌ها به روند نزولی هم بوده‌ایم. اما از ابتدای هفته جاری، نرخ فروش مقاطع طویل فولادی در بازار آزاد، افزایشی شده است. بنا به اعتقاد فعالان بازار، قیمت‌ها با تکیه بر رشد قیمت شمش در رینگ معاملات بورس کالا، افزایشی خواهد بود.
 استاندار کرمان خبر داد:

هفته آینده‌، کلنگ زنی پروژه خط تولید آهن اسفنجی و شمش کارخانه جهان فولاد سیرجان

می متالز - استاندار کرمان گفت: هفته آینده‌، کلنگ پروژه خط تولید ۱.۷ میلیون تنی آهن اسفنجی و پروژه ۱.۲ میلیون تنی ذوب و تولید شمش کارخانه جهان فولاد سیرجان به زمین زده خواهد شد.
 

تجدید میثاق مسوولان فولاد خوزستان با خانواده شهیدان دشتستانی

می متالز - بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی و مسوولان شرکت فولاد خوزستان با خانواده شهیدان دشتستانی تجدید میثاق کردند.
 

انصراف ایران و کره جنوبی از خرید فولاد ترکیه

می متالز - در پی انصراف ایران و کره جنوبی از خرید آهن و فولاد ترکیه این بخش از صنایع ترکیه دچار بحران شد.
 

تجلیل از رزمندگان و ایثارگران شرکت ملی فولاد ایران

می متالز - فولاد و توسعه:بعدازظهر ديروز از رزمندگان وایثارگران شرکت ملی فولاد ایران به مناسبت هفته دفاع مقدس تجلیل بعمل آمد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما