خبر
انرژی های تجدیدپذیر   انرژی بادی  

انرژی پاک و رونق بازار توربین های بادی

می متالز - گرایش کشورهای مختلف به جایگزین کردن انرژی های فسیلی با انرژی های پاک و تجدید پذیر موجب رونق بازار توربین های بادی شده است.

به گزارش می متالز به نقل از گالف اینداستری نیوز، فولاد در ساخت توربین های بادی نقشی پر رنگ دارد و رونق بازار توربین های بادی به رونق بازار فولاد منجر می شود.

بر همین اساس پیش بینی شده که تا سال 2025 بازار توربین های بادی شاهد پیشرفتی چشمگیر باشد و گردش مالی آن فقط در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از 7.4 میلیارد دلار به 30.5 میلیارد دلار برسد.

در حال حاضر کشورهای اصلی تولید کننده فولاد همچون چین بدنبال آن هستند تا انرژی پاک بویژه انرژی باد را جایگزین سوخت های فسیلی در تولید فولاد کنند و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نیز همین مسیر را طی می کنند. 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تاتااستیل اروپا به دنبال کاهش تولید واحدهای هلند و انگلیس در پی تضعیف تقاضا

می متالز - تاتااستیل اروپا به دلیل کاهش تقاضای فولاد، تولید واحد های هلند و انگلیس خود را کاهش می دهد.
 عظیمیان مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در پیام نوروزی مطرح کرد؛

تحقق «جهش تولید» با اجرای نورد گرم ۲ در فولاد مبارکه

می متالز - حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در یادداشتی به ترسیم برنامه سال 99 کرد و در آن اجرای طرح نورد گرم 2 را در راستای تحقق «جهش تولید» دانست.
 

اقدامات پیشگیرانه مقابله با کرونا ویروس در شرکت فولاد اکسین

می متالز - رئیس کمیته پیشگیری از کرونا ویروس شرکت فولاد اکسین به تشریح اقدامات پیشگیرانه مقابله با کرونا ویروس در این شرکت پرداخت.
 

سال ۹۸، ایران‬⁩ سنگین‌ترین چالش‌های ۴۰ سال گذشته را تجربه کرد

می متالز - دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه سال ۹۸، ساختار ⁧‫امنیت ملی ایران‬⁩ سنگین‌ترین چالش‌های ۴۰ سال گذشته را تجربه کرد، گفت: سال ۹۹ در حالی آغاز شد که فشارهای مستمر، فولاد پیکره امنیت ملی را آبدیده‌تر کرده است.
 

کمک ۵ میلیارد تومانی «فولاد» هرمزگان برای مهار «کرونا»

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان از کمک ۵۰ میلیارد ریالی شرکت فولاد هرمزگان به دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان خبر داد.
 فروش سال ۹۸ شرکت به بیش از ۳۹۱ هزار میلیارد ریال رسید:

"فولاد" و کوره‌هایی که داغ‌تر شد

می متالز - مبلغ فروش کل سال شرکت به ۳۹۱ هزار میلیارد ریال رسیده که نسبت به سال ۹۷ افزایش جالب توجه ۷۰ درصدی را نشان می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما