خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "فولاژ" افزایشی بود

می متالز - شرکت فولاد آلیاژی ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۶۱۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۷۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۶۴ درصدی برخوردار است.

به گزارش می متالز، شرکت فولاد آلیاژی ایران با سرمایه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت فولاد آلیاژی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۳ هزار و ۷۱۴ میلیارد ۴۰۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۱۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۶۴ درصدی برخوردار است.

"فولاژ" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک هزار و ۸۸۰ میلیارد و ۵۹۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۷۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جهش تولید در شرکت فولاد آلیاژی ایران

می متالز - ظرفیت تولید بزرگترین واحد تولید فولاد آلیاژی خاورمیانه که در یزد قرار دارد به ۵۰۰ هزارر تن رسیده است.
 مقایسه صورت‌های مالی ۹۸ و ۹۷ نشان داد؛

افزایش ۱۱۳ درصدی سودآوری سخاش

می متالز - مقادیر فروش محصولات سیمان خاش در این سال شامل ۷۸۳ هزار تن انواع سیمان و همچنین ۸۰ هزار تن کلینکر بوده که در بازارهای داخلی و صادراتی به فروش رسید.
 عملکرد سالانه "فولاژ"

رشد ۵۳ درصدی فروش فولاد آلیاژی ایران در سال ۹۸

می متالز - شرکت فولاد آلیاژی ایران در سال ۹۸، موفق به تحقق فروش ۲ هزار و ۸۰۱ میلیارد تومانی شد که نسبت به سال ۹۷، رشد ۵۳ درصدی را نشان می‌دهد.
 

توضیح اولین بانک خصوصی درباره تسعیر یورو و دلار ۱۰۲۰۰ و ۹ هزار تومانی

می متالز - بانک اقتصاد نوین در خصوص نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی در پایان سال ۹۸ اولین بانک خصوصی، دست به شفاف سازی زد.
 

اثر مثبت ۴۶ میلیون یورویی نرخ های جدید تسعیر ارز برای بانک بورسی

می متالز - بانک بورسی خاورمیانه با اعلام نرخ تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی از اثر مثبت ۴۶ میلیون یورویی اعمال نرخ های جدید بر درآمد بانک طی سال گذشته خبر داد.
 نسبت به دوره مشابه؛

افزایش سود "ونیکی" چشمگیر بود

می متالز - شرکت سرمایه‎ گذاری ملی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار ۲۸۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۳۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۸۹ درصدی برخوردار است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما