خبر
آهن و فولاد   بورس کالا  

الزام فولادسازان به عرضه شمش در معاملات امروز بورس کالا

می متالز - الزام فولادسازان به عرضه شمش در دادوستدهای امروز ملزم شدند.

به گزارش می متالز،  وزارت صمت طی نامه ای به فولادسازان کشور، ضمن اعلام کسری عرضه های آنان نسبت به کف عرضه ابلاغی، آنها را ملزم به عرضه های جبرانی شمش در بورس کالا روز دوشنبه 28 بهمن ماه سال جاری کرده است.

در این نامه، هدف از این الزام، آرامش بازار فولاد در ایام پایانی سال و تاکید نهادهای نظارتی بر این موضوع عنوان شده است؛ تعهدات فولادسازان حدود 900 هزار تن برآورد میشود.

کد خبر: 85477
تاریخ: 1398/11/28 - 13:27
منبع: دنیای بورس

وزارت صمت  بورس کالا  بازار فولاد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فعالیت خزانه بانک ملت جهت تحویل گرفتن سکه طلا آغاز شد

می متالز - مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالا از آغاز فعالیت خزانه بانک ملت جهت تحویل گرفتن سکه تمام بهار آزادی در سال جدید خبر داد.
 

کدام بانک بورسی سکه ها را تحویل می دهد

می متالز - مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالا از آغاز فعالیت خزانه بانک ملت جهت تحویل گرفتن سکه تمام بهار آزادی در سال جدید خبر داد.
 

‎ امسال فرصت مغتنمی برای به فعلیت رساندن ظرفیت‌های بالقوه کشور است

می متالز - ‎مشاور وزیر صمت با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۹ به عنوان سال جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب از دستور قاطع وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت بازنگری در برنامه ها و برنامه ریزی دقیق برای بکارگیری تمامی ظرفیت های موجود به منظور تحقق این شعار خبر داد.
 سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استان های وزارت صمت اعلام کرد:

تقدیر از اقدامات ارزشمند و کار جهادی ارتش برای ایجاد نقاهتگاه ۲ هزار تختخوابی در نمایشگاه بین‌المللی / تجلیل از همیاری و کمک‌های ستاد نیروهای مسلح، سپاه‌ پاسداران و نیروهای امنیتی و انتظامی برای مقابله با کرونا

می متالز - سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و استانهای وزارت صمت با اشاره به دستور ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت، برای در اختیار گذاشتن محل نمایشگاه بین المللی به ستاد ملی مبارزه با کرونا و ارتش جمهوری اسلامی، گفت: اقدام جهادی و کار بزرگ مجموعه ارتش در افتتاح و راه اندازی 48 ساعته مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاهی 2 هزار تختخوابی در محل نمایشگاه های بین المللی تهران کاملا ماندگار و جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.
 

صادرات ۲۶ هزار تن قیر و گوگرد از طریق بورس کالا

می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۱ فروردین ماه میزبان داد و ستد ۱۹ هزار و ۸۰۰ تن قیر و ۷ هزار تن گوگرد بود.
 

در گمرک چه خبر است؟ / دلیل انتقاد رئیس جمهور از ترخیص طولانی مدت برخی اقلام مقابله با کرونا

می متالز - درحالی رئیس جمهوربا اشاره به ترخیص یک محموله الکل از وجود ۷۰ خان ترخیص برخی اقلام از گمرکات انتقاد کرده است که برخی مسئولان گمرک ایران از ترخیص ساعتی اقلام مقابله با کرونا خبر داده‌اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما