خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

ماراتن رقابت برای تصاحب فولاد کاویان

می متالز - رقابت برای خرید بلوک ۲۹ درصدی فولاد کاویان درحالی روز گذشته نیز ادامه داشت که به این ترتیب خریداران این سهم وارد سومین روز از ماراتن تصاحب بلوک مزبور شدند.

به گزارش می متالز، خریدار نهایی این بلوک می‌تواند با افزایش ورودی مواد اولیه و رساندن ظرفیت تولید به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تن در سال، سود مناسبی را نصیب خود و سهامدار عمده کند. شنیده‌ها حاکی از آن است که یکی از موفق‌ترین تاجران بازار فولاد و یکی از شرکت‌های زیرمجموعه ذوب‌آهن اصفهان از جمله خریداران بلوک ۲۹ درصدی فولاد کاویان است. سهامدار عمده نماد «فوکا» روز شنبه هفته جاری بلوک ۲۹ درصدی شرکت فولاد کاویان را عرضه کرد که طی آن ادامه رقابت دو شرکت برای خرید آن قابل‌توجه است. علاقه دو مجموعه فعال معتبر در صنعت فولاد برای خرید سهام این شرکت، نشان‌دهنده ظرفیت بالای شرکت فولاد کاویان و نویدبخش روزهای بهتری برای آینده این شرکت خواهد بود. یادآور می‌شود فولاد کاویان تولید‌کننده پلیت‌های فولادی خاص ساختمانی است.

کد خبر: 85519
تاریخ: 1398/11/28 - 14:42
منبع: دنیای اقتصاد

فولاد کاویان  فوکا  صنعت فولاد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تحلیلگر بازارهای بین المللی فولاد و سنگ آهن تاکید کرد؛

تاثیر کرونا ویروس بر صنعت فولاد هند

می متالز - اعمال قرنطینه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا (COVID-19) تمایلات بازار را به صنعت فولاد هند کاهش داده است.
 رئیس هیات مدیره شرکت مجتمع آلومینیوم جنوب (سالکو) خبر داد:

ساخت آلوم‌شهر در منطقه لامرد / تولید آلومینا از بوکسیت وارداتی مقرون‌به‌صرفه است

می متالز - رئیس هیات مدیره شرکت مجتمع آلومینیوم جنوب (سالکو) گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات صورت گرفته، در صدد هستیم در کنار کارخانه سالکو که در منطقه لامرد واقع شده است، شهرکی تحت عنوان آلوم‌شهر، زیرنظر ایمیدرو بنا کنیم که صنایع پایین‌دستی آلومینیوم بتوانند در این شهرک مستقر شوند و با تامین آسان مذاب آلومینیومی از سالکو، بتوانند به تولید محصولات خود بپردازند.
 

خودکفایی در فولاد و نساجی

می متالز - با تکمیل زنجیره تولید در زمنیه فولاد و نساجی استان زنجان به خودکفایی رسیده است.
 

برای عبور از موانع صنعت فولاد به مدیران جسورتری نیاز است

می متالز - فعالان صنعت فولاد کشور بر این باورند که هرچند دولت بر توسعه تولید و صادرات این محصول پافشاری دارد، اما عدم تمهیدات لازم برای گذر از تنگنا‌هایی همچون تحریم و موانع نقل و انتقال پول، حفظ بازار جهانی این محصول را در ابهام قرار داده است.
 با ایجاد ترمینال مکانیزه مواد معدنی:

۵۰ میلیون تن ظرفیت بندر شهید رجایی افزایش می‌یابد

می متالز - ترمینال مکانیزه مواد معدنی بندر شهید رجایی با ظرفیت سالانه ۵۰ میلیون تن از طرح‌های در حال احداث است که ظرفیت فعلی بندر را تا ۵۰ ملیون تن افزایش می‌دهد.
 

مروری بر فولاد ایران در سال ۹۸ در ده پرده

می متالز - صنعت فولاد ایران با وجود تحریم‌ها و همچنین ریسک‌های مقرراتی و قیمت‌گذاری در داخل کشور و سایر سرعت گیرها، عملکرد موفقی در سال 98 به ثبت رساند و پا به سال جدید با رویکرد ملی «جهش تولید» گذاشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما