خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

معاملات خیره‌کننده فولاد در بورس کالا

می متالز - معاملات بورس کالا به مرحله جدیدی رسیده است. در جلسه امروز این بازار و در مهم‌ترین مورد فولاد مبارکه اصفهان ورق‌های گرم B و C را تحت دو قرارداد مچینگ و سلف عرضه کرد.

به گزارش می متالز، در حالی که قیمت قراردادهای مچینگ مطابق با آخرین جلسه معاملاتی تعیین می‌شود «فولاد» 7240 تن ورق گرم B را به قیمت 5864 تومان به ازای هر کیلوگرم واگذار کرد.

درهمین حال در معاملات سلف، بیش از 45 هزار تن ورق گرم B برای تحویل در آخرین روز فروردین 1399 مورد معامله قرار گرفت که سقف قیمت 7524 تومان به ازای هر کیلوگرم را در جبهه تقاضا ملاقات کرد. نرخ متوسط معاملات این محصول در سطح 7219 تومان به ازای هر کیلوگرم قرار گرفت که نسبت به جلسه پیشین رشد 23 درصدی را نشان می دهد.

 همچنین در رابطه با ورق گرم C در حالی که 3777 تن از آن در قیمت 6278 تومان در قالب قرارداد مچینگ مورد معامله قرار گرفت، در معاملات سلف بیش از 15 هزار تن از این محصول عرضه شد که سقف قیمتی 8128 تومان را در سمت تقاضا به دنبال داشت. قیمت پایانی معاملات این محصول نیز در سطح جالب توجه 8045 تومان قرار گرفته است.

همچنان خبر نهایی در رابطه با تایید این معاملات از سوی مقام ناظر به دست نیامده است. با این وجود این سطح از رقابت برای محصولات فولاد مبارکه نشان‌دهنده فصل جدیدی از فروش محصولات برای این شرکت است.

کد خبر: 85535
تاریخ: 1398/11/28 - 15:06
منبع: دنیای بورس

بورس کالا  فولاد مبارکه اصفهان  قرارداد مچینگ 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فعالیت خزانه بانک ملت جهت تحویل گرفتن سکه طلا آغاز شد

می متالز - مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالا از آغاز فعالیت خزانه بانک ملت جهت تحویل گرفتن سکه تمام بهار آزادی در سال جدید خبر داد.
 

کدام بانک بورسی سکه ها را تحویل می دهد

می متالز - مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالا از آغاز فعالیت خزانه بانک ملت جهت تحویل گرفتن سکه تمام بهار آزادی در سال جدید خبر داد.
 

صادرات ۲۶ هزار تن قیر و گوگرد از طریق بورس کالا

می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۱ فروردین ماه میزبان داد و ستد ۱۹ هزار و ۸۰۰ تن قیر و ۷ هزار تن گوگرد بود.
 

بورس کالا میزبان عرضه ۳۶ هزار تن وکیوم باتوم

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۱۱ فروردین ماه میزبان عرضه ۶۶ هزار تن وکیوم باتوم است.
 

فولاد مبارکه در سال 98 بیش از 7.7 میلیون تن محصول تولید کرد

می متالز - بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید هفت میلیون و 709 هزار تن انواع محصولات توسط شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ابتدای سال مالی 98 تا پایان 29 اسفندماه است.
 

اقدامات بورس کالا در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

می متالز - معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس کالای ایران اقدامات بورس کالای ایران در جهت تسهیل معاملات در همه ابعاد و همراهی با ذینفعان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را تشریح کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما