خبر
اقتصاد  

تقدیر بخش خصوصی از معاون طرح و برنامه در هفدهمین جشنواره تولید ملی ـ افتخار ملی

می متالز - در هفدهمین جشنواره تولید ملی ـ افتخار ملی از «سعید زرندی»، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان حامی بخش خصوصی و تشکل‌های تخصصی تقدیر شد.

به گزارش می متالز، در این مراسم، لوح سپاس از طرف رئیس خانه صنعت و معدن و خانه‌های استان‌های سراسر کشور به زرندی، معاون طرح و برنامه اهدا شد.

در این لوح، فراهم‌سازی امکان واگذاری تصدی برای اختیارات قابل واگذاری دولت به نهادهای مدنی در جهت کوچک‌سازی بدنه اجرایی دولت مهمترین اقدام برشمرده شد.

گفتنی است، جهت کاهش حجم تصدی‌های دولتی و افزایش چابکی و کیفیت در خدمت‌رسانی و با هدف ارتقای مشارکت‌های مردمی تخصصی در حوزه تولید و تجارت در انجام امور اجرایی، در آبان ماه سال 1398 در تفاهمنامه ای بین معاونت طرح و برنامه و خانه صنعت ومعدن ایران، هفت مورد از اختیارات قابل واگذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت به خانه‌های صنعت، معدن تفویض شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نایب رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر:

تعدد قوانین غیرشفاف متعارض و متناقض از موانع «جهش تولید» است

می متالز - نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر گفت: تعدد قوانین غیرشفاف متعارض و متناقض از موانع «جهش تولید» و سرمایه‌گذاری در ایران است.
 

«جهش تولید» با رونق بخش کشاورزی و صنعت ممکن است

می متالز - رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تبریز گفت: شعار «جهش تولید» که از سوی رهبر معظم انقلاب برای سال ۹۹ نام‌گذاری شده است، با افزایش تولید داخلی در بخش‌های مختلف به ویژه صنعت و کشاورزی محقق می‌شود.
 رییس سازمان صمت استان زنجان:

تولید ماسک N۹۵ در استان زنجان آغاز شد

می متالز - رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان زنجان گفت: به منظور رفع نیاز مراکز درمانی، تولید ماسک N۹۵ برای نخستین بار در زنجان آغاز شد.
 همتی با اشاره به یک برنامه 5 ساله اعلام کرد:

برنامه جذب سه هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی در سنگان/ 130 میلیون تن سنگ آهن در سنگان برداشت می شود

می متالز - مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان از برنامه برداشت 130 میلیون تن سنگ آهن و 300 میلیون تن باطله برداری طی پنج سال، با آغاز به کار پیمانکاران استخراج و باطله برداری(گروه الف و ب) بخش های غربی و مرکزی سنگان خبر داد.
 معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو؛

۲.۳ میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی راه اندازی خواهد شد

می متالز - دکتر خداداد غریب پور گفت: دو میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی که با مشارکت بخش خصوصی سال گذشته راه اندازی شد، اما به دلیل شرایط کرونا در سال ۹۸ افتتاح نشده بود، آماده افتتاح است.
 

شعار سال جدید برنامه عملیاتی بخش خصوصی است

می متالز - رئیس اتاق بازرگانی، صنعت و معدن و کشاورزی قزوین گفت: شعار سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "جهش تولید" نام گذاری شده، برنامه عملیاتی و اولویت نخست فعالان بخش خصوصی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما